Міст_смерті:

Нацкорпус провів фотовиставку під КМДА

У 2017 році в Києві частково обвалився Шулявський шляхопровід. Тільки тоді влада нарешті визнала потребу реконструкції моста, чим і зайнялась. На щастя, окрім однієї автівки, у тій ситуації ніхто не постраждав. Тоді курував цю сферу один з нинішніх заступників міського голови Віталія Кличка – Олександр Густєлєв. Саме за його керівництва Київавтодором обрушився Шулявський міст. Але сьогодні через безвідповідальність Кличка, Густєлєва та першого заступника мера Миколи Поворозника 2/3 мостів Києва можуть обвалитись щомиті, як і Шулявський. Де гарантії, що наступного разу буде без жертв?

Сьогодні київський Нацкорпус влаштував під стінами КМДА незвичайний перформанс. Активісти принесли мольберти, на яких зображені київські мости. Точніше, три з них, і зображені їх внутрішні конструкції, які перебувають в аварійному стані.

Також ми передали звернення до Віталія Кличка з вимогою почати негайну реконструкцію київських мостів.

Ми не будемо смиренно сидіти і чекати, поки станеться катастрофа. Ми не будемо спокійно дивитись, як влада ігнорує очевидні проблеми міста. Кияни обрали Кличка своїм мером, аби він подбав про їх безпеку та благополуччя. Але поки видно лише корупційні схематози. Сподіваємось, це лікується: Осипова вже зняли через наші вимоги, побачимо, чи відреагує Кличко на подальший протест“, — під час акції заявив керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Сьогодні керівництву міста ми передали звернення в якому чітко зазначили свої вимоги, серед яких і надати фінансовий звіт за 7 років. Кияни повинні знати, куди йшли гроші, як витрачалися, і чому за цей час нічого не зроблено. Мер Віталій Кличко повинен пояснити, чому виділені з бюджету кошти витрачалися на його піар-проєкти на кшталт скляного мосту, а не на ремонт аварійних мостів!

Ця акція далеко не остання. Ми продовжимо нагадувати владі про її обов’язки перед громадянами і робити все, аби життя в Києві стало краще.

Долучайтесь — зробимо цю справу разом!

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP