Мер Львова дозволяє своїм соратникам паплюжити історичний центр міста

22.05.2020, 21:05

У Львові, на вулиці Вороного, в історичному центрі міста, соратники міського голови Андрія Садового планують звести готель. Земля, на якій планують розпочати будівництво є комунальною власністю, яку продавати через аукціон ніхто не збирається. Проблема з цією ділянкою, владою, забудовником і мешканцями вулиці триває вже 3 роки і ніяк не може отримати свого вирішення. Та місцева громада намагається добитися заборони будівництва.

Мешканці вулиці наголошують: є декілька причин, чому забудова на цьому місці не кращий варіант. По-перше, це історичний центр міста. По-друге, є сумніви, що проектований готель належно компонуватиме зі суміжними спорудами. Лілія Оніщенко-Швець, начальниця управління історичного середовища ЛМР, на містобудівній раді заявила, що навряд цей готель буде гармоніювати з тамтешньою архітектурою. 

Попри все, чиновники не планують чути думку львів’ян, які вже третій раз звертаються до суду і будуть це робити вчетверте. До того ж міська влада  зриває громадські слухання по цьому питанню, адже на ній  можна було б створити погоджувальну комісію, щоб знайти компроміс. Але жодних компромісів Садовий і його команда шукати не хочуть, адже для них важливі власні інтереси, а не проблеми громадськості.

Поділитись