Медичний Корпус Львівщини допомагає українським військовим на фронті і бореться з епідемією в тилу

28.03.2020, 20:03

У нелегкий час, коли в Україні вже 7 рік триває війна і перед нами з’явився новий виклик — епідемія коронавірусу, Медкорпус Львівщини займається волонтерською діяльністю, не покладаючи рук. Наші волонтери продовжують допомагати фронту й передавати бійцям усе потрібне, а також спільно з ініціативою #НКВолонтери під час епідемії коронавірусу підтримують у всіх потребах медиків. Долучитися до доброї справи можете й ви.

Так для перемоги в російсько-українській війні МК Львівщини за останній тиждень зібрав маскувальні сітки волонтерського центру при храмі Святого Климента Папи й передав їх 24 ОМБр імені короля Данила. На потреби військових волонтери отримали 4 тонни питної води від ТМ “Тирлич”. А від стрийського відділу Медкорпусу на передову поїхала партія подушок, засоби дезінфекції та окуляри для військових медиків. Також бійцям передали 6 мішків харчів і колеса для реанімобіля.

До того ж Медичний Корпус Львівщини допоміг медикам з інфекційної лікарні та Винниківського госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи. Наші волонтери закупили та відвезли плівку в рулонах до цих медзакладів. Збір коштів для підтримки лікарень у боротьбі з коронавірусом триває. Волонтерський рахунок: 5168 7554 2200 5559 (Дараганова-Ніколенко Наталія).

Дякуємо невтомним волонтерам з Медичного Корпусу Львівщини!

Для України від тих, кому не байдуже!

Поділитись