Максим Жорін: У Придністров’ї досі стоять російські війська

15.10.2019, 13:10

Україна не повинна повторити помилок Грузії, Молдови та Азербайджану, яким після відведення військ так і не вдалось повернути свої території.

Про це на марші «Ні капітуляції» сказав Максим Жорін, голова міжобласного об’єднання “Терен Схід” Нацкорпусу , екс-командир полку «Азов».

«Починаючи з 2014 року, ми платимо дуже велику ціну за можливість обирати своє майбутнє. Ця ціна – це кров наших героїв, якою полито кожен кілометр фронту на Сході. І сьогодні нам за якоюсь формулою пропонують віддати свою землю і людей в руки окупанта», – зауважив екс-командир «Азову».

Максим Жорін згадав долю Грузії, Молдови та Азербайджану, яким після розведення військ так і не вдалось повернути свої території. «Все, що вони отримали, – це Придністров’я, Абхазію, Нагірний Карабах, де і сьогодні стоять російські війська», – сказав він.

Тому, на думку Жоріна, ми не маємо повторити помилок цих країн. «Я, як і тисячі українських добровольців, в 2014 році пішов на фронт не для того, щоб створювати і легалізовувати нові республіки. Ми пішли туди, щоб захистити майбутнє сильної, великої, соборної України», – наголосив ветеран «Азову».

Поділитись