Максим Жорін: Розведення військ і продаж землі – катастрофа для України

25.11.2019

В ефірі програми «Протистояння» на телеканалі «News One» керівник Східного терену Нацкорпусу Максим Жорін прокоментував півроку роботи президента Володимира Зеленського.

«Сьогодні може на перший погляд здатись, що та людина, яка є зараз президентом, і та людина, яку обирали півроку назад, – це абсолютно різні люди. Адже те, що він сьогодні робить, і те, що він обіцяв півроку назад, – речі абсолютно полярні. Було дуже багато обіцянок, конкретних речей на покращення життя в різних сферах, але нічого з цього в життя не втілилось», – стверджує він.

Усі ці обіцянки, на думку представника Нацкорпусу, свідчать про твердий курс президента в проросійську сторону – до капітуляції.

«Сьогодні нам намагаються подати, що розведення військ – це одна історія, а продаж землі – зовсім інша. Хоча це все складові однієї великої схеми, результати якої – катастрофа для України. І, мабуть, найважливішою річчю є те, що президент і його оточення обіцяли чути кожного українця. Проте сьогодні вони ФОПів не чують, аграріїв не чують, патріотів не чують, тисячі людей, які виходять на вулицю, не чують. Ось результат у президента за півроку. Не дуже оптимістично, якщо це так взагалі можна назвати», – сказав Максим Жорін.

Поділитись