Лекція “Загрози культурного марксизму” відбулась у Ковелі

22.02.2020, 13:02

21-го лютого до Ковеля з лекцією «Загрози культурного марксизму» завітав Владислав Дутчак – кандидат філософських наук, провідний лектор та методист Освітнього Дивізіону Національного Корпусу, друг Доцент.

Захід відбувався у приміщення правильного простору “ВАТРА”. Під час лекції було проаналізовано марксизм як ідеологічну течію ХХ століття та його «відродження» в сучасному контексті.

«Культурний марксизм в ліберальній подобі, незважаючи на зміну тактики та соціальних груп, має на меті знищення традиційної культури та створення нового суспільного ладу», – зазначив лектор.

Також друг Доцент наголосив на тому, що для неомарксистів ключем до успіху є здобуття культурної гегемонії, яке можна здійснити мирним шляхом.

«Ми маємо усвідомити, що такі позиції культурного марксизму як мультикультуралізм, пропаганда девіантної статевої поведінки, використання сексуальних меншин як нового пролетаріату призводять до знищення індивідуальності людини, руйнації традиційної сім’ї , яка є основою нації», – підсумував лектор.

Дякуємо другу Доценту за цікаву та актуальну лекцію та чекаємо нових зустрічей!

Національний Корпус Ковель: Долучайся до нас!

Поділитись