Нацкорпус виступив проти корупції у київській владі

Пройшло чотири місяці з того часу, як ми вперше провели акцію по корупціонерах у Києві. Тоді в центр нашої уваги потрапив Валентин Осипов — чиновник, який займався корупційними схемами на дорогах столиці.Нещодавно його звільнили, а слідство по його справі триває. І на цьому можна було б зупинитись, проте ми не звикли кидати справу на пів шляху.

Сьогодні київський Нацкорпус провів масштабний протест під стінами КМДА. Наші активісти спільно з небайдужими громадянами міста Києва вийшли на акцію з вимогою до мера Віталія Кличка припинити дерибан столичного бюджету. Паралельно з тим ми провели вже традиційну виставку “Мости смерті”.

Що повинна робити влада, яку обрав народ? Працювати на благо цього народу. Відповідно, якщо народ вимагає у цієї влади певних дій — то вона має почути вимоги людей. Але в Україні це працює зовсім інакше: у нас чинуші після обрання три роки мають імунітет, і тільки в останній рік починають боротись за електоральні симпатії. Хіба за це голосували кияни, коли обирали Кличка?” — поставив під час акції риторичне питання керівник київського осередку Сергій Тамарін.

Люди, які контролюють корупційні потоки столиці — це не ефемерні злодії та шахраї. Вони мають цілком конкретні імена та обличчя:

Олександр Густєлєв, який роками наживається на неякісних дорогах та фейкових ремонтних роботах;

Микола Поворозник, якого спіймали на хабарі та підозрюють у масштабних корупційних аферах;

Петро Оленич, який заробляє на схематозах зі столичною землею;

Дмитро Левченко, який отримує шалені відкати за закупівлю громадського транспорту втридорога.

–  Юрій Тацій, той самий що наживається на скандальних забудовах у Києві.

І, звісно, всі ці корупційні схеми не були б можливі без згоди мера столиці Віталія Кличка.

“Ми вже четвертий місяць проводимо масштабні акції протесту під стінами КМДА, щоразу нас стає більше, а про наші вимоги дізнається ще більше киян. І ми певні, що жоден адекватний житель столиці не стане заперечувати той факт, що корупціонери мають сидіти за ґратами.Але чому тоді цього не робить сам Кличко? Чому за весь час ані він, ані його представники не вийшли до нас і не спробували хоча б пояснити, у чому ми не праві? Чи може ми дійсно праві, а вони, наче щури, сховались за стінами та охороною і бояться власного виборця?Що ж, хай бояться. Правильно роблять. Бо на наступних виборах ми зробимо все, аби позбавити корупціонерів політичної влади“, — заявив речник Нацкорпусу Данило Брусов.

Обурює те, що нові випадки розкрадання бюджету виявляють у Києві майже не щотижня. Так на днях правоохоронні органи провели у КО “Київзеленбуд“, потім в офісі КП “Спецжитлофонд” також прокуратура спільно з Державною фіскальною службою провела обшуки в корпорації “Київавтодор”, а в Департаменті соцполітики КМДА пройшли обшуки у справі про розкрадання 13,5 млн бюджетних коштів на закупівлі медичних виробів в 2017-2019 роках.

Наші вимоги лишаються незмінні: зупинити дерибан бюджету та звільнити корупціонерів. І вони будуть продовжуватись до тих пір, допоки Кличко не почує киян. А як не здатен виконати вимог людей — то хай йде з посади. Нам не потрібен мер, який покриває корупціонерів

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP