Керівник Миколаївського осередку Національного Корпусу Денис Янтар викликав на дебати “кримінального авторитета”

14.02.2020, 19:02

Про це Денис Янтар заявив на ефірі ТРК “НІС-ТВ”. Він розповів про те, що “бізнесмен із сумнівним минулим” Михайло Титов (більш відомий для місцевих жителів як “Мультик”) подав позов до суду.

“Нещодавно дізнався, що на мене подали в суд. І зробив це, як каже Сенкевич (мер міста Миколаєва),” бізнесмен з сумнівною репутацією “Михайло Титов. Підставою став сюжет каналу 1+1, де я сказав що він серйозно впливає на політичні процеси в місті, в тому числі й депутатів “Опоблоку”. Мабуть, він образився … Якщо це вже виходить у публічну площину, то я готовий з ним подискутувати. Ми можемо прийти на ефір і поговорити на цю тему. Був би цікавий ефір, але це залежить від його рішення “

Довідка: Михайло Титов “Мультик” у лихі 90-і досяг високого рівня в нелегкому ремеслі кришування комерсантів і валютників з подальшим вибиванням боргів з них же, за що і був виділений із загальної маси кримінальної піхоти. Мав успіх як бізнесмен, завів великі зв’язки у владі й тривалий час впливав і продовжує впливати на політику в Миколаєві та області. Наприклад, на засіданні кабміну в серпні 2016 тодішній міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що миколаївська мафія загрожувала учасникам тендерів на ремонт автодоріг, в тому числі дороги державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв, керівництву “Укравтодору” і йому особисто. Влітку 2017 року був затриманий за підозрою у створенні злочинної організації. Тодішній генпрокурор України Юрій Луценко підтвердив, що Мультик мав зв’язки у багатьох партіях і фактично контролював міськраду Миколаєва.

Переглянути відео можна тут: https://youtu.be/f8R4BxGc29Y?t=1635

Поділитись