Капітулювати не вийде, – Білецький анонсував 8 грудня акцію на Банковій

02.12.2019

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький повідомив про те, що 8 грудня, напередодні зустрічі президентів у нормандському форматі, біля Офісу Президента відбудеться акція протесту проти капітуляції України. Про це він сказав в ефірі 4 каналу.

“8-го грудня на Банковій під Офісом Президента будуть збиратися люди, я думаю, що це будуть десятки тисяч людей, які чудово розуміють, що зараз відбувається на Донбасі, що робить Зеленський в так званому Нормандському форматі. Вони будуть маніфестувати Зеленському, транслювати туди свою чітку позицю, що, друже, не вийде зробити те, що ти хочеш, не вийде капітулювати, не вийде підписати формулу Штайнмаєра на умовах Путіна, а потім повернутися в Україну і робити вигляд, що все нормально”, – зазначив він.

Андрій Білецький нагадав, що Національний Корпус був одним з організаторів акції “Ні капітуляції!” і повідомив, що 8 грудня політична сила візьме участь у мітингу на Банковій.

“Величезна кількість ветеранів, волонтерів, які є у нас, ми відчуваємо відповідальність перед людьми на фронті, перед українцями, які опинилися перед загрозою окупації в так званій “сірій” зоні. Тому ми будемо 8-го числа”, – сказав Білецький.

За його словами, парламентська опозиція не має впливу на моновладу, тому суспільство має висловити свою позицію.

“Як можна впливати на моновладу? На неї зараз не може впливати парламентська опозиція, тому що вона не має жодних важелів. На моновладу можно впливати виключно показуючи реальне ставлення людей. На превеликий жаль, хотілося б, щоб національні сили мали своє представництво, але в цьому парламенті, це тимчасове явище, їх немає. Тому повинна говорити все-таки вулиця, повинна говорити громада, повинні говорити реальні живі українські люди, для того, щоб влада розуміла, що так просто, як от вона збирається зараз продавати, а я можу це аргументовано довести, що все, що планується в Мінську, це в прямому сенсі продаж частини України, заради того, щоб отримати декілька економічних “плюшок” прямо зараз. Тому ми не будемо дозволяти робити їм ці речі”, – заявив лідер НК.

Поділитись