Як вступити до Національного Корпусу?

Як долучитись до Національного корпусу. Вступити в НацКорпус. Тут можна вступити до Національного Корпусу

Привіт! Ця сторінка допоможе тобі долучитись до нашого руху! Це зробити дуже просто: існує два способи вступити до Національного корпусу:

Заповнити електронну анкету нижче

Або написати нашому боту зворотного зв’язку в телеграм. Для цього потрібно підключитись до @NKfeedbackBOT, який ви можете знайти на нашому телеграм-каналі, і серед запропонованих функцій обрати «Долучитись до Нацкорпусу». Дуже скоро з вами зв’яжуться наші активісти. Вступити до НацКорпусу, написавши @NKfeedbackBOT, – найпростіший та найефективнішій спосіб долучитись до Азовського Руху.

Долучайтесь також до нашого телеграм-чату «Флудилка Патріотів». Там ви знайдете однодумців, з якими зможете поспілкуватись відверто про наболіле, обговорити новини, поділитись важливим та цікавим.

Підписуйтесь на наш чат – будьте завжди в темі. Не забудьте попередньо ознайомитись із правилами! Ми, патріоти, цінуємо конструктивну дискусію.

Чому потрібно вступити до Національного Корпусу?
Національний Корпус – осередок сучасного українського націоналізму, що збирає навколо себе талановитих молодих патріотів, які працюють на благо своєї країні у найскрутніші для неї часи. Бажаєш допомогти? Не знаєш, як реалізувати себе? Вступай до Національного Корпусу!

Стань частиною великого Руху, який щодня, крок за кроком, змінює країну. Ми – творці кращого майбутнього.

Йди за покликом серця. ??