Якщо почнеться відведення військ, ми, як і в 2014-му, станемо на захист України, – ветеран “Азову”

06.10.2019, 14:10

Плани чинної влади стосовно реалізації “формули Штайнмаєра” є нічим іншим, ніж капітуляцією країни. Про це під час виступу на акції протесту на Майдані у Києві сказав ветеран полку “Азов”, член Національного Корпусу Сергій Бевз.

“Нинішня як і попередня влада, боїться українського духу. Вона хоче перетворити нашу країну на Хохляндію. Вони кажуть, що не будуть перейдені червоні лінії, але це неправда. Червона лінія перейдена ще в 2014 році, коли російські війська ввішли у Крим і на Донбас”, – сказав він.

Бевз зауважив, що Україна вже заплатила за свою свободу величезну ціну: “більше 13 тисяч українців загинуло, безліч поранено, безліч лишилось без домівок”.

Тому те, що зараз робить Зеленський, – це капітуляція, якої ми не допустимо”, – констатував ветеран “Азову”, додавши, що сьогодні, як і в 2014 році, добровольці готові захищати незалежність української землі.

“Ми, добровольці, без нормального озброєння стали на захист України в 2014 році, підставивши плече збройним силам. Якщо влада буде намагатись відводити війська, зраджуючи тих українців, які живуть на лінії розмежування, – ми знову згадаємо 65 статтю Конституції України, яка зобов’язує нас захищати територіальну цілісність і незалежність держави. У нас є зброя, і ми захистимо Україну!”, – заявив він.

Поділитись