Якщо міськрада Харкова підтримає ініціативи Кернеса, реакція Нацкорпусу не змусить на себе чекати, – Максим Жорін

15.05.2019, 11:05

Про це Керівник Терену Схід Національного Корпусу сказав в ефірі 4 каналу.

«В Харкові про це питання знають всі, і воно має дуже великий розголос. Кернес розмістив на своїх ресурсах дві петиції: одну про перейменування проспекту Григоренка на Жукова, а другу – про знесення намету на площі Свободи. Це робиться для того, щоб консолідувати ватний електорат, який має підтримати чинного мера Харкова на майбутніх виборах», – пояснив він.

За словами Жоріна, друга мотивація Кернеса – це спроба штучно створити в Харкові неіснуючий конфлікт між проукраїнським і умовно ватним населенням. Сьогодні цього конфлікту в місті немає, і такими вчинками та заявами влади він підігрівається.

«Стосовно Жукова, то тут декілька моментів. По-перше, це порушення законодавства. По-друге, маршал Жуков для українців – це зовсім не «маршал перемоги». Для українців це маршал смерті та маршал вбивства. Тому навіть, якщо сесія міської ради підтримає міського голову, то реакція громади Харкова та Нацкорпусу, зокрема, повірте, не змусить довго чекати на себе», – заявив Максим Жорін.

Позиція партії у цьому питанні дуже чітка, підкреслив керівник Терену Схід Національного Корпусу, – цього не може статися.

«Ми говоримо про те, що в Харкові відбувається комунізація вулиць. Це неприпустимо. Стосовно цього вже були акції та будуть ще. А щодо другої петиції про знесення намету на площі Свободи, то цей намет є символом революції-2014 та війни на Сході. Якщо ми згадаємо про участь міського голови в подіях під час революції, то він не має жодного морального права на знесення цього об’єкта», – сказав він.

Максим Жорін також висловив сподівання, що новий президент не буде робити тих самих помилок, що й Порошенко та не домовлятиметься з такими людьми, як Кернес або мер Одеси Труханов.

Поділитись