История партии

28 лютого 2014 року

Українські патріоти на чолі з Андрієм Білецьким, який очолював Правий Сектор-Схід, взяли штурмом приміщення бійцівського клубу «Оплот». Бійці «Оплоту» були «елітними» загонами тітушек під час Революції Гідності, систематично викрадали і били проукраїнських громадських активістів, нападали на дрібні групи майданівців в Києві, забезпечували силову підтримку незаконним діям спецпідрозділу Беркут і Внутрішнім Військам. В Харкові бійцівський клуб «Оплот» мав стати бойовим авангардом проросійських сепаратистів, але був швидко ліквідований.

Переглянути відео

Березень 2014

В березні 2014 р. Андрій Білецький, Провідник Організації «Патріот України» і політв'язень проросійського режиму Януковича, організував проукраїнську громадськість Харкова для опору проросійським силам і російським диверсійним загонам.

1 березня 2014 року

Загін Правого Сектору-Схід на чолі з Андрієм Білецьким брав участь у обороні Харківської обласної державної адміністрації, яка була захоплена проросійськими бойовиками за потурання місцевої харківської міліції.

Переглянути відео

10 березня 2014 року

Загін Правого Сектору-Схід на чолі з Андрієм Білецьким проник в захоплену проросійськими бойовиками Луганську обласну державну адміністрацію та захопив лідера місцевих проросійських сепаратистів Арсена Клінчаєва. Однак за наполяганнями керівництва держави передав його місцевому очільнику ГУ МВС. Через зраду місцевої луганської міліції вже наступного дня Клінчаєв був звільнений.

Переглянути відео

14 березня 2014 р.

Загін Правого Сектору-Схід в Харкові на чолі з Андрієм Білецьким прийняв бій на вулиці Римарській. Загін російських бойовиків на чолі з Арсеном Павловим «Моторолою» спробував взяти штурмом штаб Правого Сектору-Схід, де почав формуватися українського партизанський загін Чорний Корпус. Внаслідок успішно організованої оборони українські патріоти відбили штурм, вбивши 6 бойовиків з РФ і 2 проросійських бойовиків з українським паспортом, поранивши ще 5.

Переглянути відео

1 травня 2014 року

Чорний Корпус в Харкові не допустив проведення 1-травневої демонстрації, організаторами якої мала виступити Харківська Народна Республіки.

Переглянути відео

5 травня 2014 року

5 травня 2014 р. в Донецькій обл. партизанський загін Чорний Корпус перетворився на добровольчий батальйон «Азов» під командуванням Андрія Білецького. Його першою базою стало с. Стародубівка Донецької обл.

6 травня 2014 року

Бійці добровольчого батальйону «Азов» розбили засідку бойовиків ДНР під м. Маріуполь і захопили в полон першого міністра ДНР Хакідзянова.

Переглянути відео

26 травня 2014 року

26 травня 2014 р. бійці добровольчого батальйону «Азов» ліквідували перевалочну базу бойовиків ДНР в с. Урзуф Донецької обл. на колишній базі відпочинку Віктора Януковича.

13 червня 2014 року

13 червня 2014 р. бійці добровольчого батальйону «Азов» в ході 3-годинного штурму укріпрайону російських бойовиків в центрі Маріуполя звільнили це півмільйонне місто Донбасу.

Переглянути відео

Серпень 2014 року

З серпня 2014 р. по всій Україні на основі осередків організації «Патріот України» почала формуватися волонтерська мережа підтримки добровольчого батальйону «Азов», яка в 2015 р. перетворилася в громадський рух Цивільний Корпус «Азов». Його очільником став Андрій Білецький, який в жовтні 2014 р. був обраний народним депутатом України.

Переглянути відео

4 серпня 2014 року

4 серпня 2014 р. доброовльчий батальйон «Азов» звільнив Мар’їнку - передмістя м. Донецьк.

Переглянути відео

10-20 серпня 2014 року

10-20 серпня 2014 р. добровольчий батальйон «Азов» приймав участь в боях за м. Іловайськ і залізничний вузол, що розташовувався в ньому.

Переглянути відео

4-5 вересня 2014 року

4-5 вересня 2014 р. добровольчий батальйон «Азов» організував оборону м. Маріуполя від наступаючих російських військ і не допустив захоплення міста.

Переглянути відео

17 вересня 2014 року

17 вересня 2014 р. добровольчий батальйон «Азов» розширився до полку, а в листопаді 2014 р. перейшов до лав Національної Гвардії України в статусі окремого загону спеціального призначення.

Переглянути відео

10-15 лютого 2015 року

10-15 лютого 2015 р. полк «Азов» провів Широкинську наступальну операцію - звільнив 5 населених пунктів на схід від м. Маріуполь (Павлопіль, Піщевик, Лебединське, Комінтернове, Широкине), вибив російських бойовиків з Широкинських висот і убезпечив м. Маріуполь від ворожих артилерійських обстрілів.

Переглянути відео

16 лютого – 3 липня 2015 року

16 лютого – 3 липня 2015 р. – оборона Широкинських висот добровольчим полком «Азов» спільно з добровольчим батальйоном «Донбас» і частинами ЗСУ від російських бойовиків. Внаслідок інтенсивних позиційних боїв російські бойовики в липні 2015 р. відступили з с. Широкино.

Переглянути відео

20 вересня 2015 року

Перша велика громадська кампанія Цивільного Корпусу «Азов» розпочалася в 20 вересня 2015 р., коли він виступив одним з ініціаторів блокади Кримського півострову (на той момент українська не запровадила жодних реальних обмежень в торгівлі з окупованим російськими військами півостровом). Блокада тривала до квітня 2016 р. – були заблоковані 3 пункти перепуску в Каланчаку, Чаплинці та Чонгарі. До неї було залучено і добровольчий полк «Азов», який окрім забезпечення блокади Криму в с. Чонгар займався патрулюванням Геніченського р-ну Херсонської обл.

Переглянути відео

PRESENT

Восени 2014 р. - навесні 2015 р. Цивільний Корпус «Азов» на основі частини зруйнованого заводу «Атек» збудував тренувальну базу для добровольців полку «Азов».

В 2016 р. громадський рух Цивільний Корпус «Азов», очолюваний першим командиром батальйону «Азов» і народним депутатом Андрієм Білецьким, продовжив активно брати участь в політичному житті України. Завершивши в квітні 2016 р. громадську кампанію по блокаді окупованого Кримського півострову (блокаду почала здійснювати державна прикордонна служба), Цивільний Корпус «Азов» в травні 2016 р. провів антикапітуляційну кампанію «Вимоги Нації – Ні капітуляції» проти прийняття «Плану Мореля».

«План Мореля» передбачав проведення місцевих виборів на окупованій частині Донбасу і лише після цього російські окупанти мали б повернути контроль над кордоном українській владі. Президент України Петро Порошенко і його парламентська коаліція були готові підтримати «план Мореля». Таким чином мав бути виконаний план Кремля по впровадженню в українське політичне поле підконтрольних йому місцевих рад в окупованих частинах Луганської та Донецької областей. Однак протести Цивільного Корпусу «Азов» і ветеранів російсько-української війни в Києві призвели до того, що Петро Порошенко був змушений відмовитися від реалізації «плану Мореля».

Під час 10-тисячного мітингу під стінами Верховної Ради 20 травня 2016 р. Андрій Білецький заявив: «Найстрашніше, що нема жодного механізму, жодної гарантії повернення після виборів Україні Криму, Донбасу, українського кордону. І якщо ми проведемо вибори, то цього не станеться ніколи. Влада «розмиває» це питання, розповідаючи, що виборів не буде. Та це неправда. Влада намагатиметься їх провести, тому що обіцяла Заходу і Росії. Я визнаю в Україні тільки українські збройні сили, тільки українських прикордонників на українському кордоні».

2-3 липня 2016 року

2-3 липня 2016 р. у Києві за ініціативи Андрія Білецького відбулась установча конференція Групи сприяння розбудові Балто-Чорноморського Союзу. Вперше численні міжнародні та українські громадські починання, спрямовані на пошук альтернативного вектору європейської інтеграції, отримали практичний вираз та координаційний центр. А країни Східної та Центральної Європи - перспективу реального об'єднання своїх можливостей у стратегічних напрямках вже в недалекому майбутньому.

В роботі 2-денної конференції взяли активну участь делегати з усього регіону, передусім Польщі, Білорусі, країн Балтії, Хорватії й Словаччини, експерти в галузі військової співпраці - учасники та гості конференції зі Швеції та Грузії.
Хоча Група сприяння розбудові Балто-Чорноморського Союзу, до якої увійшли національні делегації, була утворена, як громадська ініціатива, військові аташе дипломатичних представництв ключових країн регіону (Польщі, Угорщини, Румунії, Литви) теж приєдналися до конференції як почесні члени Президії і висловили побажання щодо подальшої співпраці з делегатами й Азовським рухом.

25 серпня 2016 року

Через 2 місяці після утворення в Києві Групи сприяння розбудові Балто-Чорноморського союзу, 25 серпня 2016 р. в хорватському м. Дубровнік відбулося закладання основи Балто-Чорноморського союзу – Ініціативи трьох морів, до якої приєдналися Польша, Литва, Латвія, Естонія, Чехія, Словаччина, Угорщина, Румунія, Австрія, Болгарія, Хорватія, Словенія. Нажаль, українська влада відмовилася від участі в цьому історичному заході. Таким чином Андрій Білецький і експерти-міжнародники Цивільного Корпусу «Азов» Олександр Маслак і Олена Семеняка виявили більше державницької позиції за саму українську державну владу, представлену командою Петра Порошенко.

Серпень 2016 року

В серпні 2016 р. Цивільний Корпус «Азов» у Києві відкрив молодіжно-освітній хаб на території колишнього заводу «Атек».

PRESENT

Проведення успішної громадської кампанії та дипломатичного заходу міжнародного рівня в першій половині 2016 р. стали прологом до перетворення громадського руху Цивільний Корпус «Азов» на повноцінну політичну партію.

Партія Національний Корпус була утворена 14 жовтня 2016 р. на основі Цивільного Корпусу Азов – ветерансько-волонтерського руху підтримки фронту. Головою партії був обраний народний депутат Андрій Білецький, засновник і перший командир батальйону Азов, політв'язень режиму Януковича. Його заступником з ідеологічних питань став Микола Кравченко, ветеран батальйону «Азов» і кандидат історичних наук. В установчому з’їзді Національного Корпусу взяли участь старшійни національного руху і політв'язні часів СРСР - Левко Лук’яненко, автор Декларації про незалежність України і співзасновник Української Гельсинської Спілки, і Степан Хмара, один з керівників Української Гельсинської Спілки.

Протягом листопада-грудня 2016 р. волонтери і активісти НК провели масштабний моніторинг публічних закупівель Національної Гвардії України, який в 2017 р. презентував громадськості і правоохоронним органам Андрій Білецький.

До січня 2017 р. відбувалося організаційне становлення партійної структури Національного Корпусу, її переформатування на основі об’єднання осередків Цивільного Корпусу Азов з іншими ініціативними групами, що долучилися до політичної сили, очолюваної Андрієм Білецьким.

Також в 2016 р. зусиллями очільника Цивільного Корпусу «Азов» Андрія Білецького та історика Олександра Алфьорова до України з Росії внаслідок спецоперації була вивезена стародавня печатка великого київського князя Святослава Ігоровича Хороброго. Печатка датувалася 968-969 рр. Вона була знайдена в Києві в кінці 1970-х рр. і незаконно вивезена до Росії, де її планували виставляти в Новгородському музеї. Зусиллям Цивільного Корпусу «Азов» печатка була повернута до Києва і 11 травня 2016 р. була продемонстрована на прес-конференції. Після цього печатка виставлялася в десятках міст України.

17 січня 2017 року

17 січня 2017 р. лідер НК Андрій Білецький передав головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу частину цього моніторингу, в якому містилися докази про корупцію керівництва Національної гвардії України. Наприклад, середній відсоток «відкатів» на кожній закупівлі був біля 20%, які додавалися до реальної вартості товарів чи послуг, що замовлялися різними частинами та управліннями Національної Гвардії України.

30 січня 2017 року

Першою великою громадською компанією Національного Корпусу була кампанія проти роботи російських банків в Україні.

30 січня 2017 р. в Києві активісти НК пікетували центральні офіси дочірніх кампаній російських банків “Сбербанк Росії”, “Промінвестбанк”, “ВТБ банк”, “БМ банк” та “Альфа-банк”. При цьому представники Національного Корпусу публічно попередили, що в разі ігнорування владою проблеми захопленням росіянами банківського сектору України, націоналісти самостійно будуть блокувати їх роботу.

Влада проігнорувала ці акції протесту, адже саме очільниця Національного Банку України, Валерія Гонтарєва, сприяла зростанню російських банків в Україні, навіть після початку війни в 2014 році.

11 лютого 2017 року

Національний Корпус допоміг у створенні громадської ініціативи «Одна кров», яка зайнялася популяризацією донорства і формування мереж донорів по всій Україні.

3 березня 2017 року

3 березня в ефірі телеканалу «Еспресо» Андрій Білецький заявив: «Йде третій рік війни. Третій рік ми воюємо фактично і реально з Російською Федерацією. Банки Російської Федерації не є банківськими установами, вони є економічними солдатами країни-агресора. Коли Гонтарева ставала головою НБУ, вони контролювали близько 20% банківського сектору України, то зараз майже 45%. Фактично вони тримають руку на шиї України і стискають її. Особлива ситуація – це Сбербанк Росії. Це не просто російський банк. 100% капіталу цього банку, який знаходиться в Україні, державні. Це безпосередньо інструмент економічної війни та економічного впливу. Вони можуть довести за добу до колапсу українську фінансову систему».

7 березня 2017 року

7 березня 2017 р. стало відомо, що Сбєрбанк Росії почав обслуговувати осіб з паспортами окупаційних структур Донецької і Луганської Народних Республік. Це стало виконанням підписаного президентом РФ Володимиром Путіним 18 лютого 2017 р. указу про визнання документів, виданих на території окремих районів Донецької та Луганської областей, непідконтрольних українській владі. Прес-служба Сбербанку розповсюдила наступне пояснення своїх дій: «С момента подписания указа президента РФ о признании паспортов ДНР и ЛНР, Сбербанку потребовалось время для организации приема в качестве документа, удостоверяющего личность, новых видов паспортов. На сегодняшний день Сбербанк готов к обслуживанию лиц, обратившихся с паспортами ДНР и ЛНР, во всех филиалах банка».

10 березня 2017 року

10 березня 2017 р. Національний Корпус перейшов до блокування діяльності Сбербанку Росії в Україні. Блокування тривали протягом березня і квітня 2017 р. Не зважаючи на те, що офіційна влада Україна не націоналізувала Сбербанк в Україні, громадська кампанія нанесла репутаційну шкоду Сбербанку, а в багатьох обласних центрах і в Києві відділення Сбербанку на час кампанії повністю припинили свою роботу.

В результаті активності Національного Корпусу Сбербанк в Україні зафіксував збиток 7,6 млрд. грн. Під тиском громадської кампанії президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про введення на 1 рік санкцій проти низки українських банків, які належать РФ, зокрема і проти Сбербанку.

14 березня 2017 року

Андрій Білецький ініціював звільнення з посади почесного посла України в м. Ніцца (Франція) Марка Івасилевича за його відкрито проросійську позицію, зокрема він був організатором «Russian Day» в Ніцці. 13 квітня 2017 р. Міністерством закордонних справ України були прийнято рішення звільнив Марка Івасилевича від займаємої посади.

16 березня 2017 року

16 березня 2017 р. в Київському міському будинку вчителя лідери партій «Національний Корпус», «Правий Сектор» та «Свобода» підписали Національний маніфест. Ініціатором підписання Маніфесту виступив Андрій Білецький. Маніфест укладено на основі програмових засад організацій-підписантів. Впеше з 1941 р. українські націоналісти припинили міжусобну боротьби та об'єднали свої зусилля навколо спільної програми.

PRESENT

Основними пунктами Національного Маніфесту були наступні:

 1. Визначити пріоритетом державної політики реалізацію національних інтересів України.
 2. Сформувати новий вектор української геополітики – орієнтацію не на Захід або Схід, а на утворення нової Європейської єдності ‒ Балто-Чорноморського Союзу.
 3. Визнати Російську Федерацію державою-агресором на всіх рівнях світової дипломатії. Розірвати дипломатичні відносини, блокувати окуповані території, припинити діяльність російського бізнесу в Україні, застосувати санкції до російського капіталу, товарів та послуг.
 4. Законодавчо визнати “ОРДЛО” окупованими територіями та розробити реальний план звільнення Криму і Донбасу від окупантів. Негайно приступити до реалізації його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складових.
 5. Повернути право на відновлення ядерного потенціалу як фундаментальної засади національної безпеки у зв’язку з порушенням Будапештського меморандуму.
 6. Створити високотехнологічну професійну контрактну армію, а також резервну армію, укомплектовану за територіальним принципом.
 7. Законодавчо закріпити право на збройний захист та вільне володіння зброєю.
 8. Очистити від ворожої пропаганди український інформаційний простір. Культивувати традиційні цінності, зміцнювати національну свідомість і гідність. Забезпечити українській мові статус єдиної державної.
 9. Провести реальну люстрацію як докорінне очищення влади, посилити кримінальну відповідальність за вчинення корупційних дій.
 10. Запровадити дієву процедуру імпічменту Президента та ухвалити закон про відкликання депутатів усіх рівнів, суддів та посадовців.
27 березня 2017 року

27 березня 2017 р. Національний Корпус заявив про тимчасове припинення блокади відділень "Сбербанка России" в Україні, щоб українці могли забрати свої внески. Протягом 2 тижнів сотні тисяч українців і сотні підприємців забрали свої вкладення з російського державного банку, поставивши його дирекцію у дуже складне становище – на межу банкрутства.

10 квітня 2017 року

10 квітня відбулося відновлення громадської кампанії. Якщо 1-а стадія громадської кампанія проти Сбербанку відбувалася без протистояння з поліцією, то з 10 квітня поліція почала всіляко заважати активістам НК. А в Харкові на самому старті 2-ї стадії громадської кампанії поліція спробувала розігнати цілодобовий пікет Національного Корпусу біля відділення Сбербанку – спроба виявилася безуспішною, адже Національний Корпус заручився підтримкою ветеранської спільноти Харкова і провокація поліції не змогла зірвати проведення блокади Сбербанку в Харкові.

PRESENT

Крім проведення всеукраїнської громадської кампанії з вимогою зупинки роботи Сбербанку в Україні та його націоналізації Україною, Національний Корпус продовжував роботу в регіонах.

Так в квітні 2017 р. активісти НК допомагали Державній екологічній інспекції України проводити інспекцію водних ресурсів в Житомирі та Житомирській області. Луганський осередок НК передав бійцям 24-ї моторизованої бригади ЗСУ маскувальні сітки, їжу та одяг, зібрані волонтерами львівського осередку НК. В Дніпрі активісти НК допомогли комунальним службам міста у подоланні наслідків погодної негоди та прибрали повалені дерева з території Спеціалізованої багатопрофільної лікарні №1.

В квітні 2017 р. волонтери Національного Корпусу брали активну участь у евакуації мешканців населених пунктів під час вибухів на військових складах у м. Балаклії Харківської області, що розпочалися 23.03.2017 р. Тоді пожежа охопила майданчики зберігання артилерійських і танкових снарядів калібру 125 мм. і 152 мм., вогонь поширився приблизно на 1/3 території військових складів, площа яких становить 368 га. Спільно з МНС і МО України активісти НК евакуювали з м. Балаклія 16 тисяч осіб, з с. Вербівка — 2700 осіб, з с. Яковенкове — 806 осіб.

27 квітня 2017 року

27 квітня 2017 р. в Києві Національний Корпус виступив організатором II міжнародної конференції групи сприяння розбудові Адріатично-Балто-Чорноморського союзу (Інтермаріуму) за участі провідних вчених і практиків у сферах політики, історії, освіти, журналістики, військової справи з України, Польщі, Латвії, Литви, Білорусі, Естонії, Хорватії. З центральними доповідями виступили кандидат філософських наук Олександр Маслак, член вищої ради Національного Корпусу - «Інтермаріум: нові виклики безпеці», Даміан Дуда (Польща), викладач Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні - «Роль і значення територіальних формувань оборони. Громадянин у захисті Батьківщини», Константіна Пупурс (Латвія), колишній бойовий офіцер армії США - «Інтермаріум – від «Союзу Оплати Праці» до військової співпраці».

В роботі конференції взяли участь представники парламентської сили Латвії «Національний альянс» і представники Академічного легіону - структурного відділу Міністрества Оборони Польщі, що займається організацією територіальної оборони.

28 квітня 2017 року

28 квітня 2017 р. у Києві за підтримки Національного Корпусу відбулося урочисте відкриття виставки, присвяченої маловідомим фактам з життя одного з найвизначніших діячів давньоруської доби – князя Святослава. Виставку на «Золотих Воротах» відвідали сотні гостей, серед яких зокрема генеральний директор «Софії Київської», заступник посла посольства Польщі та військовий аташе Польщі. Серед представлених на виставці старовинних коштовностей найціннішою пам’яткою була повернена в Україну старовинна печатка Святослава.

Травень 2017 року

В травні 2017 р. в місті Дніпро Національний Корпус відкрив соціальний спортивний зал «Авангард». В тому ж місяці в Києві Національний Корпус на території колишнього заводу Атек відкрив соціальний спортзал «Ragnarok», в якому усі охочі можуть займатися кросфітом, важкою атлетикою, бойовими мистецтвами, реабілітаційний, відновлювальний і лікувальний масаж.

23 травня 2017 року

23 травня 2017 р. Національний Корпус розпочав Всеукраїнську кампанію Пам’ять Нації, яка об’єднала ряд українських істориків на чолі з кандидатом історичних наук Олександром Алфьоровим, який у співпраці з Андрієм Білецьким зумів вивезти з Росії унікальну печатку Х ст. київського князя Святослава Ігоровича, що була незаконно вивезена з України в 1982 р. Метою кампанії Пам’ять Нації була популяризація героїчних сторінок української історії в масовій свідомості українського народу.

В рамках кампанії «Пам'ять Нації» в травні-червні 2017 р. Національний Корпус виступив співорганізатором фестивалю козацького бойового мистецтва «Герць» на честь 369-ї річниці перемоги військ гетьмана Богдана Хмельницього під Жовтими Водами, а в Запоріжжі – співорганізатором футбольного турніру до Дня Героїв і фестивалю «Запорізька слава».

23 травня 2017 року

Національний Корпус в рамках проекту "Пам'ять Нації" встановив козацький хрест на честь загиблих героїв України в с. Мостище Калуського району Івано-Франківської області.

PRESENT

В травні-червні 2017 р. активісти НК взяли участь у відновленні зруйнованих будівель м. Красногорівка Донецької області, яке постраждало внаслідок масових обстрілів російської артилерії 25 і 28 травня 2017 р.

Російський артобстріл зруйнував відділення неврології та швидкої допомоги Красногорівської районної лікарні, був пробитий дах школи № 2 (після потрапляння снаряду школа загорілася). Російські снаряди пошкодили житлові будинки по вулицях Маяковського, Бєлінського, Грушевського, Богдана Хмельницького, Чайковського, Каштанова, Толстого. Багато було пошкоджених будинків в приватному секторі м. Красногорівки.

Національний Корпус спільно з волонтерами, окрім розбору аварійних ділянок пошкоджених будівель і їх відновлення, займався ще організацією харчування та роздачою речей першої необхідності місцевим мешканцям, що постраждали від російського обстрілу. Під час роботи бригада парамедиків Національного Корпусу стежила за технікою безпеки учасників ліквідації наслідків обстрілу терористами населеного пункту та надавала допомогу місцевим мешканцям.

11 червня 2017 року

11 червня 2017 р. в Харкові Національний Корпус організував турнір з змішаних єдиноборств «Іду на Ви» в палаці спорту «Локомотив».

17-18 червня 2017 року

17-18 червня 2017 р. в місті Маріуполь Національний Корпус започаткував щорічний фестиваль «Вільний Маріуполь» на честь звільнення цього міста з-під російської окупації 13 червня 2014 р. бійцями добровольчого батальйону «Азов». Фестиваль відбувся на центральній площі міста Маріуполь.

25 червня 2017 року

25 червня 2017 р. в місті Ковель Національний Корпус виступив співорганізатором кросфіт-турніру «Незламні».

Червень 2017 року

В червні 2017 р. в Дніпрі Національний Корпус провів громадську кампанію по боротьбі з нелегальними парковками для автотранспорту, інформуючи водіїв і населення міста щодо відсутності потреби платити на нелегальних паркувальних майданчика, роз’яснювали відповідну постанову Кабінету Міністрів України № 1342 «Про внесення змін до правил паркування транспортних засобів». Внаслідок кампанії декілька нелегальних паркувальних майданчики перестали грабувати власників автотранспорту м. Дніпро.

6 липня 2017 року

У Чернівцях Національний Корпус створив просімейну координаційну раду, до якої увійшли представники батьківських комітетів, релігійних організацій, ветерани АТО, місцевих громадських організацій та представники місцевої влади. Координаційна рада зайнялася інституційною боротьбою проти зростання в місті впливу неурядових громадських організацій ЛГБТ, захистом сімейних цінностей через підняття цього питання в органах місцевого самоврядування.

24 серпня 2017 року

24 серпня 2017 р. з ініціативи Національного Корпусу в центрі Харкова був встановлений пам'ятник Івану Сірко, легендарному харківському слобідському козацькому полковнику та кошовому отаману Чортомлицької Січі.

6 вересня 2017 року

6 вересня 2017 р. внаслідок автокатастрофи в Рівненській області загинув кандитат політичних наук Олександр Маслак – член Вищої Ради Національного Корпусу, ідеолог і аналітик Центрального Штабу НК, співзасновник Intermarium Support Group.

9 вересня 2017 року

9 вересня 2017 р. Національний Корпус долучився до організації фестивалю “Повстанець”. Метою фестивалю є збір коштів для дітей загиблих воїнів АТО, лікування, соціалізації та інших важливих потреб воїнів.

27 вересня 2017 року

З 27 вересня 2017 р. волонтери Національного Корпусу брали активну участь в ліквідації наслідків вибухів військових складів поблизу м. Калинівка Вінницької області, що розпочалися 26 вересня 2017 р. Внаслідок пожежі вибухнуло близько 40 тисяч тон снарядів, в основному танкові 125 мм. снаряди.

5-6 жовтня 2017 року

Національний Корпус організував в Києві масштабну акцію протесту проти надання Донбасу «особливого статусу», тобто фактичного виконання умов Росії. Завдяки громадському тиску Верховна Рада не проголосувала за проект з Москви, згідно з яким усі бойовики мали бути амністовані, а окремі райони Донбасу отримували право на власну міліцію.

13 жовтня 2017 року

В м. Мангуш, районному центрі Донецької області, за підтримки Національного Корпусу був встановлений пам'ятник гетьману Війська Запорозького Петру Конашевичу Сагайдачному.

14 жовтня 2017 року

14 жовтня 2017 р., в «Українському Домі» у Києві відбувся II з’їзд партії «Національний Корпус». Зі всієї України тут зібралися 348 делегатів.

16 жовтня 2017 року

Національний Корпус зайняв будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі у Києві (конгресно-виставковий центр Парковий). В цій будівлі знаходиться найбільший service-room України. Усі інтернет-дані, які курсують Україною, проходять через нього. І будівлею, в якій знаходиться такий надважливий об’єкт, володіла фірма Януковича. До того ж вона отримувала на рік більше 170 мільйонів гривень від оренду приміщень. Націоналісти змусили державу повернути цей об’єкт в державне управління.

15 жовтня 2017 року

15 жовтня 2017 р., Національний Корпус та Федерація функціонального багатоборя «СК Iron Gym» провели перший у Маріуполі командний турнір з кросфіту серед військових Донецької та Луганської областей.

29 листопада 2017 року

29 листопада 2017 р. завдяки проведеній Національним Корпусом всеукраїнській кампанії “Stop М.С.Л.”, спрямованій проти нелегального грального бізнесу, поліцейські припинили діяльність 14 гральних закладів. Під час обшуків було вилучено 784 одиниці гральної техніки і обладнання на загальну суму 1️,5️ млн. грн.

5 січня 2017 року

5 січня 2017 р. Національний Корпус на Закарпатті створив оперативний штаб з подолання наслідків негоди в області. Активісти Національного Корпусу провели розчищувальні роботи на автошляхах Ужгородського, Мукачівського та Міжгірського району та допомогли розблокувати понад два десятка автомобілів.

31 січня 2017 року

31 січня 2017 р. Національний Корпус за підтримки добровольчого полку АЗОВ провів гуманітарну місію в місті Авдіївка Донецької обл., яке стало епіцентром військових дій на Донбасі. Бойовики ДНР безуспішно намагалися штурмувати авдіївську «промзону», що контролювалася українськими військами, та хаотично працювали з усієї наявної у них артилерії по житловим масивам Авдіївки. Активісти Національного Корпусу привезли і передали гуманітарну допомогу в наметове містечко для постраждалих і евакуювали всіх бажаючих залишити Авдіївку.

PRESENT
23 лютого 2018 року

В Харкові Національний Корпус не допустив публічного святкування дня окупаційної Червоної Армії у 9-му Гарнізонному будинку офіцерів.

15 березня 2018 року

Верховна Рада звільнила голову Національного Банку України Гонтареву після проведення Національним Корпусом річної кампанії громадського тиску. Непрофесійна політика Гонтаревої призвела до нестабільності у банківському секторі, неправильному використанні фінансової допомоги Заходу та підвищенню цін.

23 березня 2018 року

Зранку 23 березня 2018 р. спецпризначенці поліції України вдерлися на територію націоналістичного хабу, що розташовувався на території київського заводу АТЕК. Без жодних законних підстав вони зламали двері до усіх приміщень, забрали частину майна та під загрозою застосування вогнепальної зброї утримували пів дня до 30 активістів і волонтерів. Внаслідок швидкої мобілізації активістів Національного Корпусу і дружніх організацій територія заводу АТЕК була оточена і поліція не встигла покинути територію Атеку. На перемовини з поліцією вирушив лідер НК Андрій Білецький, який переконав командування поліцейського спецпідрозділу покинути територію націоналістичного хабу АТЕК і звільнили усіх людей, яких незаконно утримувала поліція. Лише після виконання вимог Білецького поліція змогла покинути територію заводу АТЕК.

19 травня 2018 року

В історичній частині м. Чернівці мав відбутися т.зв. "Фестиваль рівності", організаторами якого були київські ЛГБТ-активісти. Проте за допомогою організованої Національним Корпусом просімейної координаційної ради Чернівців і небайдужості простих чернівчан даний захід ЛГБТ-активістам провести не вдалося.

4 серпня 2018 року

Розпочала роботу партійна школа активіста, яка займається підвищенням освітнього рівня та політичної обізнаності рядового активну партії.

21 квітня 2018 року

21 квітня 2018 р. у співпраці з Міністерством екології Литви НК організував висадку 2100 дубів на острові Хортиця на честь загиблих українських вояків в російсько-українській війні. У висадці взяли участь в тому числі родини загиблих з усієї України.

15 травня 2018 року

Розпочала роботу партійна школа імені Хоми та Аксьона, яка займається підвищенням політичної обізнаності та набуття практичних навичок роботи з масами місцевих лідерів осередків молодшої ланки.

3 червня 2018 року

в с. Хотімля Вовчинського району Харківської області активісти Національного Корпусу на прохання місцевих мешканців демонтували незаконно встановлений паркан, що повністю закрив доступ мешканцям села до озера поблизу річки Сіверській Донець. Демонтаж відбувся після ігнорування численних звернень поліції від місцевих мешканців.

16 червня 2018 року

16 червня 2018 р. Національний Корпус і добровольчий підрозділ АЗОВ у Маріуполі організував щорічний фестиваль “Вільний Маріуполь Fest–2018”, приурочений до 4-ї річниці звільнення Маріуполя від проросійських бандформувань.

21 червня 2018 року

21 червня 2018 р. Національний Корпус відкрив соціальний спортзал в м. Краснопілля Сумської області.

Червень 2018 ркоу

В червні 2018 р. Національний Корпус допоміг Аграрній асоціації Подільського району Одеської області захистити свої господарства від рейдерів.

5 серпня 2018 року

5 серпня 2018 р. у місті Харків був відкритий молодіжно-освітній центр «Перший націоналістичний хаб» з соціальним спортзалом ім. Володимира Радіонова, загиблого бійця добровольчого полку «Азов».

13 серпня 2018 року

У місті Зіньків Полтавської області активісти Національного Корпусу виявили нелегально працюючу приймальню забороненої Комуністичної Партії України, яка знаходилася прямо в будівлі, де розташовані районний суд і прокуратура. Активісти НК вилучили агітацію, літературу і прапори комуністичної партії.

30 серпня 2018 року

Чернівецька міська рада підтримала звернення Національного Корпусу і просімейної координаційної ради Чернівців щодо заборони проведення гей-парадів та фестивалів рівності у Чернівцях. Крім цього Чернівецька міська рада підтримала звернення депутатів Чернівецької обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

11 вересня 2018 року

11 вересня 2018 р. активісти Національного Корпусу не допустили рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства в с. Занки. Невідомі тітушки зайняли приміщення підприємства і не пускали туди ні власника, ні звичайних працівників. За відсутності бажання у поліції звільняти захоплене с/г підприємство, місцеві мешканці за підтримки активістів НК заблокували тітушек і спробували їх вигнати – тітушки відкрили вогонь з вогнепальної і травматичної зброї. Внаслідок протистояння з бандитами отримав поранення з мисливської вогнепальної зброї і був доставлений до лікарні керівник терену «Схід» Національного Корпусу, колишній командир полку Азов Максим Жорін. Начальник штабу терену «Схід» Національного Корпусу, ветеран АТО Владислав Соболевський був поранений в плече гумовими кулями і наразі продовжує координацію на місці. Керівник Луганського осередку Національного Корпусу Владислав Кирилов отримав поранення з вогнепальної мисливської зброї. Ветеран полку «Азов», член Національного Корпусу Кирило Яковлєв отримав численні поранення гумовими кулями й дробом. Ветеран полку «Азов» і член Національного Корпусу Олександр Волков отримав закриту черепно-мозкову травму, перелам кісток обличчя і тимчасову втрату свідомості.

Лише після розгортання кривавого протистояння поліція затримала тітушек і вилучила у них зброю. Їх керівником виявився колишній командир роти спеціального призначення МВС Олег Ширяєв. Вже наступного дня, 12 вересня, законний власник с/г підприємства в с. Занки повернув свою власність, а місцеві мешканці змогли повернутися на своїй робочі місця.

Жовтень 2018 року

В жовтні 2018 р. активісти Національного Корпусу взяли участь в евакуації населення з-під м. Ічня після початку вибухів на військових складах. Спільно з Національними Дружинами активісти надавали важливу гуманітарну допомогу місцевим мешканцям та патрулювали вулиці міста, аби не допустити мародерства.

1 жовтня 2018 року

Розпочала роботу школа референтів Національного Корпусу, яка займається підвищенням фахового рівня партійних функціонерів місцевого рівня.

2 жовтня 2018 року

Національний Корпус домігся прийняття у 1-му читанні законопроекту 3433 про надання іноземним добровольцям, що воювали на боці України на Донбасі, українського громадянства.

4 жовтня 2018 року

Національний Корпус не допустив передачу центру Парковий Тендерним комітетом Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів до управління підставними фірмами Януковича.

10 жовтня 2018 року

НК в Сєвєродонецьку відкрив молодіжно-освітній центр SEVER HUB.

15 жовтня 2018 року

15 жовтня 2018 р. Національний Корпус в Києві провів 3-ю конференцію Групи з сприяння розбудови Інтермаріуму, продовжуючи справу гуртування та співпраці представників громадсько-політичних середовищ країн Балто-Чорноморського регіону.

18 жовтня 2018 року

Національний Корпус в межах Всеукраїнської кампанії Пам'ять Нації домігся перейменування у Києві вулиці імені кривавого маршала-українофоба Жукова на вулицю імені Кубанської України.

24 жовтня 2018 року

В межах Всеукраїнської кампанії Пам’ять Нації почало мовлення перше в Україні «Історичне радіо». Протягом року наукові співробітники Пам'яті Нації організували проведення 27 історичних виставок і 6 пам’ятників на честь загиблих героїв України.

31 жовтня 2018 року

Чернівецька міська рада одноголосно підтримала звернення Національного Корпусу і просімейної координаційної ради Чернівців щодо зміни 53 статті Статуту територіальної громади м.Чернівці. Внаслідок змін на території Чернівців було впроваджено мораторій на проведення публічних ЛГБТ-заходів.

PRESENT
7 листопада 2018 року

7 листопада 2018 р. під стінами Кабінету Міністрів України відбулася масштабна акція протесту ветеранів російсько-української війни, яких підтримав Національний Корпус. Причиною цієї акції стало фактичне саботування Кабінетом Міністрів питання створення Міністерства ветеранів, не зважаючи на заяву КМУ від 22 березня 2018 р. про початок формування Міністерства у справах ветеранів на базі Державної служби у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Верховної Ради від 27 лютого 2018 р.

Від мітингарів до прем’єр-міністра була сформована делегація, яку очолили народні депутати Юрій Шухевич, Андрій Білецький і Олег Петренко. Вони представляли не лише самих мітингарів, але і 600 тисяч ветеранів російсько-української війни. Внаслідок перемовин з прем’єр-міністром України була досягнута домовленість про утворення Міністерства ветеранів на основі реорганізованої Державної служби у справах ветеранів. Проблема функціонування Державної служби у справах ветеранів і учасників АТО, утвореної в 2014 р. полягала в тому, що вона була малочисельна і при цьому так і не об’єднала в собі усі функції опіки над ветеранами АТО. Станом на 2018 р. різні 22 державні установи опікувалися різними питаннями ветеран АТО, утворюючи організаційний хаос і величезні незручності для ветеранів.

14 листопада 2018 року

14 листопада Кабінет Міністрів виконав свою обіцянку і реорганізував Державну службу у справах ветеранів і учасників АТО в Державну службу у справах ветеранів, яка була перепідпорядкована безпосередньо уряду – це був перший крок до формування повноцінного міністерства. А 28 листопада Кабінет Міністрів ухвалив постанову про формування Міністерства у справах ветеранів на основі Державної служби у справах ветерані.

Таким чином втручання Національного Корпусу призвело до того, що за 3 тижні після проведення зустрічі групи народних депутатів на чолі з Андрієм Білецьким з прем’єр-міністром України справа утворення Міністерства у справах ветеранів була успішно реалізована, хоча до цього по невідомим причинам затягувалася протягом 5 років з 2014 р.

22 листопада 2018 року

В Києві Національний Корпус разом з представниками громад м. Обухів і м. Вишневе пікетував Київську обласну державну адміністрацію, виступаючи проти підвищення цін на проїзд в пасажирському транспорті. Наслідком цієї акції було недопущення підняття вартості проїзду на 70% і створення робочої групи з представників громадськості та влади для регулювання питання, пов'язані з пасажироперевезеннями в Київській області.

1-2 грудня 2018 року

1 та 2 грудня 2018 р. Національний Корпус організував Міжнародний турнір з пауреліфтингу та жиму лежачи «ЗАЛІЗНА NАЦІЯ», що відбувся у Миколаєві.

6 грудня 2018 року

6 грудня 2018 р. Національний Корпус спільно з Ветеранським братерством відкрив в Харкові сучасний центр реабілітації ветеранів російсько-української війни «Братерська цитадель».

15 грудня 2018 року

15 грудня 2018 р. Національний Корпус відкрив в Києві великий соціальний спортзал N.D.Gym.

PRESENT

В 2018 р. Національний Корпус започаткував творення власної партійної системи освіти – в березні відкрилась школа десятників, в серпні – школа активістів, в жовтні – школа референтів, а в листопаді – школа старшин. В сукупності їх закінчили 500 випускників, які отримавши нові знання з більшим запалом поринули у партійну роботу і соціальні проекти. Навчальний процес складався з 15 предметів, які викладали кандидати і доктори наук, спеціалісти у своїх галузях – від менеджменту і історії до психології та політології.

В 2018 р. проект “Одна кров” Національного Корпусу, який з'явився на весні цього року, розрісся до відділень в 23 містах України, кількість донорів зросла до 1 тисячі осіб, які здали 300 літрів крові за рік.

25 січня 2019 року

25 січня 2019 р. у Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський з’їзд Національного Корпусу, на якому Андрій Білецький оголосив, що відмовляється брати участь у президентських виборах 2019 р.

18 лютого 2019 року

18 лютого 2019 р. Національний Корпус відкрив у Черкасах молодіжно-спортивний центр Амброс Хаб, названий на честь бійця добровольчого батальйону «Азов» Сергія Амброса, який загинув в боях за с. Широкино Донецької обл. 18 лютого 2015 р.

25 лютого 2019 року

25 лютого 2019 р. журналісти Bihus.Info оприлюднили докази масштабної корупції в оборонній сфері України, які відбувалися за участі першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського і його сина.

26 лютого 2019 року

26 лютого 2019 р. Національний Корпус розпочав масштабну кампанію по тиску на державну владу з метою звільнення з займаємих посад і притягнення до відповідальності усіх причетних до розкрадань оборонної сфери під час війни. Першою акцією було пікетування будинків Олега Гладковського, близького друга президента Петра Порошенка, і його сина в с. Козин Київської області у зв’язку з появою інформації про їхню участь в розкраданні грошей на оборонних замовленнях. Одразу ж після акції протесту президент відсторонив Олега Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування.

 27 лютого 2019 року

27 лютого було відсторонено директора ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О. Морозова» Олексія Бабіча і директора ДП "Ізюмський приладобудівний завод" Сергія Філоненко. Того ж дня генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив контрабанду запчастин військового призначення з РФ, а ГПУ заявила про збитки в оборонці на 22 млн. гривень.

4 березня 2019 року

4 березня Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади заступника секретаря РНБО і та голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Олега Гладковського.

7 березня 2019 року

7 березня заарештовано директора Спецтехноекспорту, НАБУ провело обшуки у Олега та Ігоря Гладковських, Віталія Жукова та Андрія Рогози.

8 березня 2019 року

8 березня взятий під варту рішенням Солом’янського райсуду м. Києва директор Спецтехноекспорту Владислав Бельбас та 2 екс-працівники підприємства вийшли з Лук'янівського СІЗО під заставу.

9 березня 2019 року

9 березня 2019 р. в Києві Національний Корпус спільно з Національними Дружинами провів акцію протесту з вимогами заарештувати Гладковських і усіх їх спільників без права застави. Мирна акція протесту закінчилася провокацією з боку поліції та сутичками під Адміністрацією Президента.

В Черкасах президент Петро Порошенко раптово перервав свій передвиборчий мітинг і дуже швидко покинув місто, уникнувши спілкування з активістами НК і НД й обуреними мешканцями міста Черкаси, які прийшли на зустріч з президентом, щоб задати питання про розслідування справи Свинарчуків-Гладковських.

10 березня 2019 року

В ніч на 10 березня 2019 р. на території Київської області було затримано 7 активістів НК, в тому числі керівника черкаського осередку НК Дмитра Кухарчука. 5 активістів було випущено 10 березня, ще 2 (в тому числі Кухарчук) – 12 березня.

PRESENT

Після масштабних сутичок на акціях проти Свинарчуків Порошенка у Києві та Черкасах, далі слідуючи маршрутом передвиборчого туру Петра Порошенка, активісти Національного Корпусу намагалися отримати відповідь у президента на питання «Де відрубані руки крадіїв на армії» в Житомирі, Вінниці, Івано-Франківську, Львові.

31 березня та 21 квітня 2019 р. Національний Корпус організував моніторингову місію на виборах Президента України, фіксуючи та попереджаючи порушення виборчого регламенту на виборчих дільницях та у ЦВК.

3 червня 2020 р. слідство по справі Гладковського завершилося і йому було висунуте звинувачення у зловживанні при поставках військових вантажівок, що нанесли державі більше 17 млн. грн. збитків.

Завдяки громадській кампанії НК всі учасники схеми Гладковських були звільнені і відсторонені від будь-якої діяльності пов’язаної з оборонною сферою. НК зекономило мільйони доларів оборонного бюджету України, які б Гладковські і їх підручні могли б вкрасти за 2019-2020 рр.

Травень 2019 року

У травні 2019 р. міський голова Харкова Геннадій Кернес закликав підтримати петицію, у якій йшлося про повернення проспекту Петра Григоренка попередньої назви. 19.06.2019 р. її розглянула Харківська міськрада, яка ухвалила рішення повернути вулиці назву Жукова.

У відповідь на це народний депутат України Андрій Білецький і ряд громадських діячів подали позови до Харківського окружного адміністративного суду, які були об’єднані в одне провадження.

6 червня 2019 року

6 червня 2019 р. Верховна Рада проголосувала в 2-му читанні за законопроект 3433 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо правого статусу іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України)», одним з співавторів і головних лобістів якого був народний депутат Андрій Білецький, лідер НК. Як наслідок іноземні добровольці, що воювали і воюють на боці Україна у війні проти РФ, отримали можливість стати українськими громадянами.

8 липня 2019 року

8 липня 2019 р. НК провів акцію протесту під приміщенням каналу NewsOne і змусив його дирекцію відмовитися від ідеї проведення прямого телемосту з російським державним каналом «Россия 24». На цій акції протесту був присутнім і лідер Руху Андрій Білецький.

2 жовтня 2019 року

2 жовтня 2019 р. в Ковелі НК відкрив культурно-просвітницький молодіжний центр - хаб «Ватра».

PRESENT

1 жовтня 2019 р. новий президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила план Штайнмаєра по врегулюванню збройного конфлікту на Донбасі. Цей план фактично був повторенням плану Мореля, який в 2016 р. Цивільний Корпус Азов не дозволив втілити президенту Петру Порошенко.

Того ж дня під Офісом Президента відбувся мітинг Національного Корпусу і інших патріотичних політичних сил з ультиматумом президенту Зеленському не виконувати формулу Штайнмаєра, яка передбачала амністію бойовикам, які мали стати міліцією та проведення виборів на окупованих російськими військами територіях до отримання Україною контролю над державним кордоном Луганської та Донецької областей. Фактично виконання формули Штайнмаєра було б м’якою формою капітуляції України, що породила б легалізацію російських агентів на Донбасі. Під час акції протесту лідер НК Андрій Білецький оголосив про формування Штабу спротиву капітуляції:

«Ми маємо створити Штаб спротиву капітуляції, випрацювати план і збиратись не тільки під прапорами, а повинні боротись кожен день по усіх областях на вулицях наших міст і сіл. Ми обов’язково їх зламаємо й поборемо. Формула Штайнмаєра і мінські угоди – це просто дешеві папірці, які не вартують навіть того паперу, на яких вони написані. Ми будемо боротися проти цієї ганебної історії, яка називається мінські домовленості або план Штайнмаєра, поки це не буде знищено».

Протягом тижня з моменту заяви Андрія Білецького за ініціативою НК штаби спротиву капітуляції були створені в усіх областях України, в яких почалася координація патріотичних сил для спротиву капітуляції України.

9 жовтня 2019 року

9 жовтня декілька сотень активістів НК, НД, волонтерів і ветеранів російсько-української війни на чолі з Андрієм Білецьким прибули в с. Золоте-4 Луганської обл., щоб забезпечити безпеку мирного населення після анонсованого відведення ЗСУ з цього населеного пункту. В селищі Золотому лишилася група ветеранів, які назвали свої позиції «Останній блокпост». Під час проїзду до с. Золоте поліція Луганської області провокувала громадських активістів, намагалася блокувати проїзд машин і навіть стріляла в повітря. Однак усі учасники акції «Останній блокпост» змогли доїхати до пункту призначення. На місці ветерани-добровольці встановили дружні контакти з бійцями ЗСУ та допомагали фіксувати численні факти порушення перемир’я з боку російських бойовиків, які ставили під питання доцільність ідеї президента Зеленського щодо нового розведення військ на Донбасі.

10 жовтня 2019 року

За позовом Андрія Білецького Харківський окружний адміністративний суд визнав незаконним повернення проспекту Григоренка імені Жукова.

14 жовтня 2019 року

14 жовтня в Києві відбувся 20-тисячний марш під гаслом «Ні капітуляції», організований Штабом спротиву капітуляції.

26 жовтня 2019 року

26 жовтня президент Зеленський відвідав Останній блокпост і в щирій розмові заявив ветеранам: «Мне 42-й год. Я не лох какой-то», а штаб ООС заявив, що ветерани знаходяться в с. Золоте нелегально.

27 жовтня 2019 року

27 жовтня Андрій Білецький заявив, що ветерани не збираються йти з с. Золотого-4, не зважаючи на погрози і звинувачення з боку Зеленського.

8 грудня 2019 року

8 грудня НК і Штаб спротиву капітуляції виступили ініціаторами мітингу під Офісом Президента, який проходив під час Нормандської зустрічі. Організатори акції заявили, що не допустять будь-яких компромісів з РФ коштом державного суверенітету. За результатами Нормандської зустрічі Зеленський не переступив червоних ліній, - заявив наприкінці мітингу Андрій Білецький.

17 грудня 2019 року

17 грудня НК і НД разом з Штабом захисту рідної землі та численними аграрними об’єднаннями України провели в Києві акцію протесту проти розпродажу земель с/г призначення за безцінь олігархам і іноземцям. Внаслідок провокативної поведінки поліції, яка почала відбирати у протестуючих намети і застосовувати спецзасоби, під Верховною Радою відбулися сутички, внаслідок яких загинула 1 людина та були десятки травмованих з боку мітингувальників і поліції. Активісти НК і НД захищали право фермерів на мирний протест і не допустили розгону акції протесту, хоч і постраждали від необгрунтованого застосування сили поліцією.

Не зважаючи на реальні події під стінами Верховної Ради, майже усі українські ЗМІ звинуватили в провокаціях саме НК і НД.

18 грудня 2019 року

18 грудня під Верховною Радою аграрні асоціації провели прес-конференцію, на якій виступили на захист націоналістів, звинуваченими продажними ЗМІ у навмисних провокаціях поліції та експлуатації теми землі в політичних цілях. Аграрні асоціації подякували НК за надану організаційну допомогу та захист від неадекватної жорстокості поліції. Цього дня до Штабу захисту рідної землі був включений представник НК і наша партія продовжила участь в громадській кампанії проти непродуманого ринку с/г землі.

PRESENT
25 січня 2020 року

Національний Корпус у Коломиї домігся відміни рішення місцевої влади про ліквідацію коломийської інфекційної лікарні та коломийського туберкульозного диспансеру, таким чином націоналісти врятували два медичних заклади від закриття, та зберегли робочі місця для медиків.

27 лютого 2020 року

Національний Корпус зірвав проведення у Львові круглого столу ОПЗЖ і змусив виїхати з міста Наталію Королевську, одного з топ-спікерів ОПЗЖ.

27 січня 2020 року

В Харкові Національний Корпус разом з харківськими ветеранськими організаціями не допустив проведення проросійського мітингу, організованого Андрієм Лесиком, очільником харківської міської партійної організації Опозиційної Платформи за Життя. Метою проросійського діяча було створення картинки для російських ЗМІ про утиски російської мови в Харкові та Харківській області, яких в реальності не існує. Проросійський натовп біля Харківської державної обласної адміністрації був оточений українськими націоналістами та ветеранами, під охороною поліції Лесик і його прихильники були виведені з-під будівлі ОДА.

12 березня 2020 року

12 березня 2020 р. в Києві активісти НК і ветерани полку «Азов» не дали провести відкриття Платформи національного примирення, яку очолював радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. В основі роботи цієї платформи було заперечення військової агресії РФ і теза про наявність громадянського конфлікту всередині України, який повинен бути вирішений діалогом двох сторін. Фактично те, що заявляв Сивохо було легітимізацією в Україні позиції РФ по війні на Донбасі.

В цей же день в Одесі активісти НК не допустили участі Віктора Медведчука в партійному зборі ОПЗЖ".

В Україні почався карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу.

13 березня 2020 року

13 березня були оприлюднені фото протоколу Мінської трьохсторонньої групи, який погоджував утворення Консультативної Ради з представників окупованих російськими військами українських територій і України, а РФ мала бути лише спостерігачем на рівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Цей документ був підписаний ще 11 березня, таким чином Платформа Сивохо мала б підготовлювати грунт і бути організаційним зародком для Консультативної ради, яка мала бути утворена 25 березня в Мінську.

Національний Корпус різко виступив проти утворення такої ради і закликав президента Зеленського не легітимізувати російських бойовиків таким чином.

14 березня 2020 року

14 березня на День Добровольця Андрій Білецький очолив колону протестувальників і ветеранів АТО, яка підійшла під Офіс Президента і закликала Володимира Зеленського не створювати Консультативну Раду разом з російськими ставлениками.

19 березня 2020 року

Андрій Білецький публічно звернувся до державного керівництва України з пропозицію передати широку волонтерську мережу Національного Корпусу у розпорядження Міністерства Охорони Здоров’я України для боротьби проти поширення епідемії коронавірусу в Україні. Жодної реакції на пропозицію Андрія Білецького не поступило, тому Національний Корпус розпочав власними силами всеукраїнську кампанію «НК волонтер» по допомозі українцям у боротьбі проти поширення епідемії коронавірусу.

24 березня 2020 року

На вимогу Національного Корпусу з посади радника секретаря РНБО було звільнено шоумена і коміка Сергія Сивоху, який публічно відстоював проросійську позицію та намагався реалізувати її через РНБО.

25 березня 2020 року

25 березня в Мінську під час перемовин українська делегація відмовилася продовжувати перемовини з питань утворення Консультативної Ради.

PRESENT

31 березня Верховна Рада прийняла законопроект 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення». Завдяки громадському тиску Національного Корпусу і аграрних асоціацій з законопроекту були викреслене право іноземців чи іноземних фірм купувати українську землю, а також було зменшена норма максимальної концентрації сільськогосподарських ділянок в руках одного власника з 10 тисяч до 100 га (до 2023 р.). З 2023 р. с/г землю зможуть купувати компанії, у яких кінцевими власниками будуть українські громадяни. Початок торгівлі державною і комунальною землею відклали на 2 роки, адже вона досі не внесена уся в земельний кадастр на чому наголошував НК. Водночас НК виступало за граничну норму концентрації від 300 до 500, а не 100 га, адже для ведення середнього фермерського господарства саме 300-500 га є оптимальними. Водночас в законі було передбачене переважне право орендаря на викуп орендованої землі, на чому також наголошували НК і аграрні асоціації.

Таким чином, основні вимоги НК були виконані, хоч остаточний законопроект і не повністю відповідає баченню НК.

Під час жорстких карантинних обмежень ініціатива НКВолонтери працювала в десятках міст України, допомагаючи українцям, які виявились незахищеними, зіткнувшись з пандемією COVID-19.

До кампанії НКволонтер по усім областям України долучилось 1465 волонтерів, які доставляли продуктові набори малозабезпеченим сім’ям і пенсіонерам; шили маски та забезпечували засобами персонального захисту медичні заклади; через дефіцит транспорту довозили медиків до роботи, були донорами крові, адже через пандемію коронавірусної хвороби в українських медзакладах виник дефіцит донорської крові.

Результати компанії НКВолонтер в цифрах:

 • доставлено 22 357 продуктових наборів;
 • довезено до робочих місць 5 639 медиків;
 • пошито та роздано 32 446 маски та засоби захисту;
 • зібрано 107 510 грн., які були витрачені на закупівлю засобів індивідуального захисту для медзакладів.
6 квітня 2020 року

6 квітня президент Зеленський у відповіді на петицію з вимогою негайно відкликати підписи представника України і погодження керівника Офісу Президента України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи відповів, що протокол носив виключно декларативний характер, не передбачає правових наслідків і не легітимізує ОРДЛО.

Таким чином послідовна позиція НК і патріотичних сил, що її підтримали, не дозволила втретє після планів Морелі і Штайнмаєра легітимізувати капітуляцію України. І всі 3 рази саме Андрій Білецький, лідер НК, виступав ініціатором громадських кампаній проти капітуляції.

14 квітня 2020 року

З 14 квітня волонтери НК допомагали підрозділам МНС, що були задіяні в боротьбі проти пожеж у Чорнобильській зоні – активісти НК систематично забезпечували пожежників харчами і водою. Площа пожеж займала приблизно 11 500 га.

19 квітня 2020 року

19 квітня Андрій Білецький офіційно запропонував допомогу Державній службі з надзвичайних ситуацій для пришвидшення гасіння пожеж на території Київської та Житомирської областей. Волонтери НК до кінця квітня допомагали пожежникам і мешканцям згорілих селищ.

4 травня 2020 року

4 травня в Харкові НК офіційно виступив проти призначення проросійського політика Євгена Грицькова головою координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації, якого призначили 28 квітня 2020 р.

6 травня 2020 року

6 травня Євген Грицьков був звільнений з посади голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.

20 травня 2020 року

20 травня Андрій Білецький звернувся до Міністерства юстиції з вимогою перевірити діяльність ОПЗЖ на відповідність українському законодавству та написав листа до Служби безпеки України з вимогою розпочати провадження проти очільників ОПЗЖ за фактом державної зради. Було відомо про 6 візитів лідерів Опозиційної платформи за життя за 2020 рік на перемовини з керівництвом РФ до Москви і Санкт-Петербурга. Національний Корпус наполягав, що під час війни це повинно однозначно трактуватися як співпраця з ворогом, і СБУ мала нарешті дати належну оцінку подібним діям «п’ятої колони» та відкрити справу за фактом державної зради.

23 травня 2020 року

23 травня Національний Корпус в Києві провів акцію протесту біля офісу Віктора Медведчука й привернув увагу української громадськості до колаборантської сутності партії ОПЗЖ – прихистку колишніх пособників Януковича та інших антиукраїнських діячів на чолі з кумом Путіна.

25 травня 2020 року

25 травня Печерський районний суд міста Києва зобов’язав Генерального прокурора України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо державної зради представників партії «Опозиційна платформа – За життя». Це стало важливим проміжним результатом спільної боротьби українських патріотів проти проросійської 5-ї колони в Україні, яку розпочав Національний Корпус.

30 травня 2020 року

Національний Корпус демонтував незаконну забудову на одеському пляжі «Золотий берег».

17 червня 2020 року

В Житомирі Національний Корпус внаслідок юридичної роботи та громадських акцій домігся сплати мережою гіпермаркетів Епіцентр заборгованості перед міським бюджетом в 9,5 млн. гривень.

23 червня 2020 року

23 червня до м. Березне на Рівненщині приїхали народні депутати Сергій Литвиненко (Слуга Народу) та Ілля Кива (ОПЗЖ). Напередодні Сергій Литвиненко заявив на брифінгу у Верховній Раді про потребу розробки і прийняття закону про особливий статус окремих районів Донецької і Луганської областей, тобто про їх автономію. Сергій Литвиненко мав провести зустріч з своїми виборцями, які за підтримки Національного Корпусу організували мітинг і закликали Литвиненка вийти і відповісти за свої пропозиції піти на поступки вимогам РФ. До приймальні Литвиненка людей не пускали 70 хлопців спортивної тілобудови з силового крила ОПЗЖ «Патріоти за життя». Представники організації «Патріоти за життя» плануючи спровокувати сутички з активістами Національного Корпусу, кинули в їх бік невідомий піротехнічний виріб, але потрапив він прямо під ноги очільника рівненської патрульної поліції і ветерана батальйону «Азов» Сергія Мерчука, внаслідок чого він отримав контузію, закриту черепно-мозкову травму та незначні забої. Литвиненко так і не вийшов на діалог до людей, швидко сівши до машини і поїхавши з Березного. Але після подій 23 червня він відмовився від ідеї розробляти законопроект про особливий статус Донбасу.

Національний Корпус допоміг у евакуації людей селищ Верхня, Збора та Завадка Верхнянської ОТГ Івано-Франківської області, чиї села потрепали від наслідків повені.

2 липня 2020 року

Національний Корпус провів у Києві масштабну ходу за заборону проросійських партій, зокрема ОПЗЖ і Партії Шарія. Юристи Національного Корпусу передали СБУ відповідний документ з вимогою перевірити діяльність "ОПЗЖ" й "партії Шарія", притягнути винних до відповідальності за державну зраду. А представнику Міністерства Юстиції юристи НК надали перелік фактів вчинення протиправних діянь проросійськими партіями для ініціювання процедури позбавлення їх реєстрації.

8-9 липня 2020 року

Активісти Національного Корпусу допомагали гасити пожежі поблизу с. Смольянинове Луганської області, надавали допомогу та харчування постраждалим місцевим мешканцям.

10 липня 2020 року

Активісти Національного Корпусу відновили міст в с. Смільна Дрогобицького району Львівської області, який був знищений внаслідок повені.

11 липня 2020 року

Національний Корпус підтримав профспілку залізничників і допоміг їй зберегти Пологівське локомотивне депо. Працівники локомотивного депо виступили проти намагань нового керівництва АТ «Укрзалізниця» під виглядом «реструктуризації локомотивного господарства» розформувати працездатний колектив, який забезпечує стратегічно важливе залізничне сполучення з Донбасом на дільниці Запоріжжя - Комиш Зоря - Волноваха. Після публічної підтримки залізничників з боку Національного Корпусу керівництво Укразалізниці відмовилося від ідеї по закриттю Пологівського локомотивного депо.

16-17 липня 2020 року

Національний Корпус провів акцію протесту під Верховною Радою України проти законопроекту депутата від партії Слуга Народу Бужанського, який передбачав скасування частини закону про мову, який вимагає з 1 вересня 2020 року перехід учнів 5-11 класів російськомовних шкіл на українську мову навчання.

17 липня 2020 року

Внаслідок тиску Національного Корпусу депутати Верховної Ради України не стали розглядати мовний законопроект Бужанського, не зважаючи на те, що він був вже внесений до порядку денного Верховної Ради.

30 липня 2020 року

30 липня Національний Корпус звернувся до Громадської ради при Міністерстві юстиції України з проханням розглянути питання про заборону діяльності проросійських партій на території України, зокрема Опозиційної Платформи за Життя і Партії Шарія. Звернення було передано голові Громадської Ради Василю Гончаруку.

30 липня 2020 року

Національний Корпус пікетував Національну Раду з питань радіомовлення та телебачення з закликом забрати ліцензію на мовлення у проросійського телеканалу «Киевская Русь».

8 серпня 2020 року

8 серпня в Одесі на платформі Національного Корпусу відбулося гуртування усіх патріотичних сил Одеси, які сформували спільну команду для участі в місцевих виборах і діяльності на благо міста Одеси.

11 серпня 2020 року

11 серпня в Одесі Національний Корпус не допустив ухвалення проекту рішення про захист мов національних меншин, який був спрямований на розширення статусу російської мови до офіційної на території м. Одеса.

12 серпня 2020 року

12 серпня за присутності делегації Національного Корпусу відбулося засідання Громадської ради при Міністерстві юстиції України, на порядку денному якого розглядалося звернення НК до міністра та громадської ради щодо заборони діяльності в Україні партій, які шкодять національній безпеці — тобто партії Шарія та ОПЗЖ. По завершенню засідання громрада вирішила розглянути вказані порушення та на їхній основі підготувати звернення до міністра юстиції для подальшого процесу заборони діяльності "п'ятої колони" в Україні.

13 серпня 2020 року

13 серпня Громадська Рада при Міністерстві юстиції України передала звернення міністру юстиції України Денису Малюсьці з рекомендацією ініціювати процес заборони партії Шарія та ОПЗЖ. Малюська відмовився. При чому українська громадськість дізналася про це з проросійського сайту Страна.Юа, якому він першим дав свій коментар.

20 серпня 2020 року

Після акцій НК за анулювання ліцензії проросійського каналу КРТ Національна Рада з питань радіомовлення і телебачення виконала вимоги націоналістів і забрала ліцензію в каналу «Київська Русь».

PRESENT

Не зважаючи на це, системний тиск Національного Корпусу на правоохорону систему України дав свої плоди. 3 вересня Досудове Бюро Розслідувань відкрило досудове кримінальне провадження проти депутатів від проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, Вадима Рабіновича, Тараса Козака, Рената Кузьміна, Тетяни Плачкової та Олександра Колтуновича на підставі ухвали слідчого судді Печерського районного суду м. Києва. Причина – факти вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ста. 111 Кримінального Кодексу України (державна зрада), за фактом поїздки 10.03.2020 р. до м. Москви та участі в самочинних перемовинах з депутатами Державної Думи Російської Федерації.

Відсутність реакції на зростання проросійських сил в Україні з боку державної влади спонукало активну частину патріотичної громадськості діяти самостійно – 27 серпня на трасі Київ-Харків, на під’їзді до Харкова, група патріотів України зупинила автобус з проросійськими тітушками з організації «Патриоты за жизнь», яких очолював колишній боєць Беркуту, звільнений внаслідок люстрації. Відбулася сутичка, в якій проросійські тітушки були переможені. Того ж дня поліція затримала 16 патріотів України, деякі з затриманих навіть не брали участі в сутичці, а просто мали відкрити українську патріотичну позицію в Харкові. Натомість жодного тітушку з «Патриотов за жизнь» не затримали.

28 серпня 2020 року

28 серпня Національний Корпус розпочав всеукраїнську кампанію по підтримці ув’язнених патріотів України, що не допустили проросійських тітушек-провокаторів до Харкова.

2-5 вересня 2020 року

2-5 вересня активісти Національного Корпусу взяли участь у ліквідації пожежі та її наслідків у Харківській та Луганській областях. У Харківській області 2 вересня у Дворічанському районі виникла лісова пожежа, що знищила 22 житлових будинки. Також 2 вересня у Станично-Луганському та Новоайдарському районі на Луганщині зафіксували 32 осередки загоряння сухої трави. Вогонь пошкодив 12 нежитлових будинків, з опіками госпіталізовано двох військовослужбовців ЗСУ.

3 вересня 2020 року

3 вересня в Києві і усіх обласних центрах України за ініціативи Національного Корпусу відбулися громадські акції на підтримку ув’язнених патріотів України, які отримали вже народну назву «харківські робінгуди».

PRESENT

Наші волонтери відвідали Дворічанський район Харківської області, передавши гуманітарну допомогу – харчові продукти, воду й одяг – місцевим жителям, а також 2 000 літрів питної води – пожежникам. Крім того, волонтери взяли активну участь у гасінні полум’я. На Луганщині активісти відвідали Трьохізбенку та Райгородок, де пожежі вже вдалось локалізувати. Наші волонтери слідкуватимуть за ситуацією й надалі готові допомагати ДСНС у боротьбі з лісовими пожежами.

7 вересня 2020 року

7 вересня в Черкасах з ініціативи Національного Корпусу був відкритий Kuzmich Shooting Gallery - стрілецький тир ім. полковника В’ячеслава Галви, добровольця батальйону «Азов», що загинув в серпні 2014 р.

10 вересня 2020 року

10 вересня в Києві на ініційованій Національним Корпусом прес-конференції «харківські робінгуди» отримали звання Народного Героя України  від Фундації національно-патріотичного єднання «Лицар Доброї Волі».

13 вересня 2020 року

13 вересня в Сєвєродонецьку Національний Корпус домігся звільнення з посади начальника відділу молоді і спорту Сєвєроденцької міської ради Віталія Невеселого, який водночас був причасний до проросійської силової організації «Патриоты за жизнь».

15 вересня 2020 року

15 вересня активісти Національного Корпусу не допустили рейдерського вивозу врожаю з сільськогосподарського підприємства «Добробут», що знаходиться на території с. Нива Трудова і с. Солдатське Дніпровської обл. Рейдерами керував заступник голови проросійської партії ОПЗЖ в Дніпровській обл.

16 вересня 2020 року

16 вересня завдяки активному громадському тиску Національного Корпусу, патріотичної громадськості і роботі адвокатів на волю вийшов перший з 16 незаконно затриманих «харківських робінгудів».

21 вересня 2020 року

21 вересня в Одесі Національний Корпус не допустив проведення з’їзду проросійських тітушек від ОПЗЖ «Патриотов за жизнь». Націоналісти заблокували їх на території готелю Grand Marine, не допустили під’їзду частини автобусів ПЗЖ і зафіксували у них наявність зброї. Після цього поліція вилучила у проросійських тітушек цілий арсенал (2 помпи, 15 травматів і 30 телескопів), затримала їх і вивезла до райвідділків Одеси.

23 вересня 2020 року

В Києві на платформі Інституту Національного Розвитку проведено круглий стіл "Україна-2020: російська присутність і загрози національній безпеці", в якому взяли участь представники Національного Корпусу. За результатами проведеного заходу було вирішено ініціювати широку громадську кампанію з вимогою перегляду затвердженої «Стратегії національної безпеки України» та запропонувати Верховній Раді України невідкладно розглянути та прийняти проекти законів, які б регламентували заходи по боротьбі з колабораціонізмом та визначали засади з формування оборонної свідомості та громадського сприяння безпеці та оборони.

24 вересня 2020 року

24 вересня в Києві Національний Корпус взяв участь у захисті від рейдерського захоплення і ліквідації Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного. Цьому передувало рішення загальних зборів Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного 6 вересня про оголошення безстрокового страйку на знак протесту проти розпорядження Кабміну України про фактичну ліквідацію коледжу шляхом його приєднання до Національного університету фізвиховання і спорту (його ректор Євген Імас принципово не спілкується українською мовою). Викладачі і учні вимагали скасування розпорядження прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, звільнення т.в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета та міністра молоді і спорту Вадима Гутцайта, як ініціаторів знищення унікального закладу олімпійської освіти. Не зважаючи на це 22 вересня почалася офіціна процедура ліквідації коледжу. 24 вересня зранку до будівлі Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного приїхало декілька автобусів поліції і Євген Імас в оточенні групи тітушек, які намагалася потрапити всередину коледжу і не допустити туди викладачів і студентів. Національний Корпус прийшов на допомогу викладацькому і учнівському колективам коледжу у спротиві абсурдної силової ліквідації коледжу.

30 вересня – 7 жовтня 2020 року

30 вересня – 7 жовтня Національний Корпус долучився до боротьби з пожежами в Луганській області, що загрожували м. Сєвєродонецьку. Вогонь охопив 19 тисяч гектарів лісу, 32 населені пункти. Активісти Національного Корпусу організували координаційний штаб зі збору гуманітарної допомоги та допомагали гасять осередки пожежі спільно з ДСНС у с. Сиротине та с. Метьолкіне.

7 жовтня 2020 року

7 жовтня Національний Корпус в Києві допоміг викладацькому та учнівському колективам Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного успішно витримати другу рейдерську атаку на даний навчальний заклад, під час якої була спроба вилучити документацію коледжу. Активісти НК після отримання інформації про другу атаку швидко прибули на місце події, надавши підтримку.

PRESENT

14 жовтня Національний Корпус став співорганізатором щорічного Покровського маршу. 10-тисячна колона пройшла маршрут від парку Шевченка до Офіса Президента, де очільник Центрального Штабу Національного Корпусу висунув вимоги до Президента України:

 1. Заборонити діяльність проросійських партій на території України, таких як Опозиційна платформа за життя, Партія Шарія, Наш край, Опозиційного блоку та інших;
 2. Прийняти закон про колаборантів;
 3. Позбавити ліцензії на мовлення проросійські канали;
 4. Відставка генерального прокурора Ірини Венедиктової за переслідування українських патріотів.
18 жовтня 2020 року

В Черкасах активісти Національного Корпусу допомогли поліцейським затримати групу осіб, причетних до збуту наркотичних та психотропних речовин. У затриманих було вилучено 2 кг. Канабісу, 1 кг. Метадону, 300 гр. амфетаміну і 18 пігулок МДМА. Шістьом затриманим особам були повідомлені підозри за ч.2 ст. 307 ККУ - до 10 років ув‘язнення з конфіскацією майна.

19 жовтня 2020 року

В Черкасах Національний Корпус відкрив пам’ятник «Тесак у камені» на честь заснування міста Черкаси, як форпосту Великого князівства Литовського і Руського після перемоги литовсько-руського війська під Синіми Водами 1362 р.

21 жовтня 2020 року

Національний Корпус в Миколаєві не допустив проведення зустрічі очільника ОПЗЖ Віктора Медведчука з місцевим партійним активом – Медведчук побоявся навіть заїхати до Миколаєва і відмовився від запланованого заходу.

22 жовтня 2020 року

Національний Корпус у Львові не допустив проведення офіційної презентації кандидатів в депутати від проросійської партії ОПЗЖ.

23 жовтня 2020 року

Національний Корпус спільно з Ветеранським Братерством відкрив у Черкасах Будинок ветеранів ім. капітана Євгена Подолянчука. Він включає в себе музей АТО/ООС, кабінети психотерапевта та юриста, де ветерани та їхні родини зможуть отримати потрібну допомогу.

25 жовтня 2020 року

В Україні відбулися місцеві вибори, на яких Національний Корпус отримав своїх представників в ОТГ Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

28 жовтня 2020 року

В Києві Національний Корпус прийшов на допомогу викладацькому та учнівському колективам Олімпійського коледжу ім. Піддубного і запобіг його рейдерському захопленню.

10 листопада 2020 року

В Бердянську Національний Корпус домігся зняття обмежень з права безкоштовного проїзду для ветеранів АТО/ООС і інших пільгових категорій громадян.

11 листопада 2020 року

Державна авіаційна служба України виконала вимоги Національного Корпусу та прийняла рішення про зупинку будівництва на території між Одеським іподромом та вул. Краснова в Одесі. Таким чином була зупинена незаконна забудова одеського іподрому.

12 листопада 2020 року

Активісти НК і прості одесити прийшли проконтролювати за виконанням рішення Державної авіаційної служби про заборону забудови одеського іподрому. Під час громадської акції відбувся масовий напад на активістів НК і простих одеситів які захищали Одеський іподром від забудови компанією Аднана Ківана «Кадор Груп». У тітушок були помічені кастети та вогнепальна зброя. Активісти НК змогли не допустити розгону громадської акції і стали на захист простих одеситів, але в результаті нападу тітушек з «Кадор Груп» постраждало багато людей, деяких забрала швидка.

13 листопада 2020 року

Внаслідок численних акцій НК і місцевих мешканців у м. Первомайськ Миколаївської області почалися ремонтні роботи на проблемних ділянках дорожнього покриття. Завдяки спільній позиції НК і місцевої громади вдалося добитися виділення 20 млн. гривень на ремонт проблемних ділянок дорожнього покриття м. Первомайськ.

14 листопада 2020 року

Національний Корпус провів громадську інспекцію в усіх гіпермаркетах Епіцентр м. Києва і передмістя (с. Петропавлівська Борщагівка), Харкова, Полтави, Вінниці й Хмельницькому для перевірки дотримання карантинних обмежень вихідного дня через епідемію коронавіріусу. В усіх гіпермаркетах, куди завітала громадська перевірка НК, були виявлені порушення. Нажаль, через мляву позицію поліції, вдалося зупинити роботу лише Епіцентру в м. Києві та в с. Петропавлівська Борщагівка. В інших містах, де відбувалася перевірка, за умови наявних доказів поліція не забезпечила припинення порушень карантинного режиму вихідного дня.

16-17 листопада 2020 року

В Києві активісти НК підтримали протест представників малого і середнього бізнесу під стінами Верховної Ради. Підприємці вийшли до парламенту з вимогами скасувати «карантин вихідного дня» для малого бізнесу та ухвалити законопроекти на захист спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Під час проведення громадського протесту поліція не допустила представників малого і середнього бізнесу до Верховної Ради, таким чином не дозволивши народним депутатам почути про реальний стан і проблеми дрібних і середніх підприємців України.

18 листопада 2020 року

В Черкасах з ініціативи Національного Корпусу було встановлене перше електронне інформаційне табло руху громадського транспорту, яке є початком транспортної реформи Черкас.

19 листопада 2020 року

В Черкасах в центрі міста було встановлено пам’ятник загиблим героям АТО і ООС – сучасної російсько-української війни. Пам'ятник зроблений на основі малюнку доньки загиблого добровольця батальйону Донбас, Дар'ї Ложешнікової. Виготовлення і встановлення пам’ятника стало можливим завдяки співпраці Національного Корпусу, Ветеранського Братерства і черкаської міської влади.

Відкриття пам'ятника стало можливим завдяки співпраці Національного Корпусу і міського голови Черкас.

20 листопада 2020 року

Внаслідок активної інформаційної підтримки НК і якісної роботи адвокатської команди Київський районний суд м. Харкова відпустив під домашній арешт 3 українських патріотів, що 27 серпня під Люботином дієво зупинили розростання проросійських силових загонів ОПЗЖ по Україні. Того ж дня прокуратура зняли з усіх обвинувачених підозру у статті «Замах на вбивство» (на якій наполягали офіційні спікери ОПЗЖ) і перекфалікувала справу за статтею «Хуліганство».

23 листопада 2020 року

Внаслідок активної інформаційної підтримки НК і якісної роботи адвокатської команди Київський районний суд м. Харкова відпустив під домашній арешт 6 українських патріотів, що 27 серпня під Люботином дієво зупинили розростання проросійських силових загонів ОПЗЖ по Україні.

24 листопада 2020 року

24 листопада внаслідок активної інформаційної підтримки НК і якісної роботи адвокатської команди Київський районний суд м. Харкова відпустив під домашній арешт 6 українських патріотів, що 27 серпня під Люботином дієво зупинили розростання проросійських силових загонів ОПЗЖ по Україні. Таким чином усі «харківські робінгуди» були визволені з-за грат.

23 листопада 2020 року

23 листопада в м. Пологи (Запорізька область) активісти Національного Корпусу допомогли відновити освітлення по вулиці Сагайдачного, адже місцева влада не реагувала на скарги місцевих мешканців.

25 листопада 2020 року

25-29 листопада активісти НК долучились до відновлення бункеру УПА у селі Клубівці Івано-Фраківської області, в якій 13 березня 1951 р. прийняли свій останній бій 8 українських повстанців, які не побажали здаватися червоним чекістським карателям. Відновлений бункер стане місцем для проведення екскурсій для учнів різних навчальних закладів і просто туристів, які будуть розуміти, що завдяки героїзму простих повстанців боротьба за Українську Самостійну Соборону Державу тривала і в 40-х, і в 50-х роках ХХ ст.

27 листопада 2020 року

В парламенті Хорватії депутат від Хорватської Консервативної партії (Hrvatska Konzervativna Stranka) Марк Міланович Літре (Marko Milanović Litre) вперше в історії цього парламенту підняв питання визнання Голодомора 1932-1933 років геноцидом українського народу. Це сталося завдяки системній співпраці Національного Корпусу та Руху хорватських сувереністів (Hrvatski suverenisti) і Хорватської Консервативної партії (Hrvatska Konzervativna Stranka), яка відбувалася протягом 2018-2020 років в межах роботи Intermarium Support Group, заснованої Андрієм Білецьким.

PRESENT
10 грудня 2020 року

Представники Національного Корпусу на сесії Черкаської міської ради не допустили обрання до складу виконавчого комітету Черкаської міської ради представника проросійської партії ОПЗЖ. На вимогу НК більшість Черкаської міської ради проголосувала проти обрання до міського виконкому представника ОПЗЖ Олега Кашку, який мав ще й до того ж стати заступником мера Черкас. Аналогічно НК не допустило обрання на посаду заступника голови Черкаської обласної ради представника ОПЗЖ Володимира Доманського.

12 грудня 2020 року

Національний Корпус в Миколаєві виступив організатором всеукраїнського турнір з пауерліфтингу «Залізна Nація». Понад 100 спортсменів і спортсменок з Миколаєва, Херсона, Києва та Київської області, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Маріуполя та інших міст України боролися за перемогу.

15 грудня 2020 року

Національний Корпус у Рівному виступив співорганізатором бійцівського турніру RFP 81 West Fight 30, в якому взяли участь 14 професійних бійців.

15 грудня 2020 року

Національний Корпус в Запоріжжі на першій сесії Запорізької обласної ради не допустив обрання головою обласної ради кандидатуру від ОПЗЖ.

16 грудня 2020 року

В Києві на платформі Інституту Національного Розвитку проведено круглий стіл "Проросійський колабораціонізм в Україні та методи боротьби з ним".

Створено робочу групу для розробки нормативних інструментів для боротьби з проросійським колабораціонізмом в Україні. На установчому етапі до групи долучилися представники експертного середовища, Національного Корпусу, Руху Ветеранів України.

16 грудня 2020 року

В Бердянську Національний Корпус не допустив обрання проросійського сепаратиста Олександра Боровкова на посаду керуючого справами виконкому.

16-17 грудня 2020 року

В Києві відбувся дводенний освітній тренінг депутатів Національного Корпусу новообраних депутатів місцевих рад та працівників виконавчих органів місцевого самоврядування від партії «Національний Корпус». Під час навчання були розглянуті головні принципи державного управління, зокрема організаційно-правові засади системи місцевого самоврядування в Україні, прийняття управлінських рішень в органі місцевого самоврядування. Лекції проводив Олег Конотопцев, кандидат наук з державного управління, доцент, експерт Громадської мережі публічного права та адміністрації UPLAN.

2 лютого 2021 року

Президент України відреагував на неодноразові звернення Національного Корпусу з приводу розповсюдження російської пропаганди через канали ZIK, NewsOne i 112 Україна - Володимиром Зеленським було підписане рішення РНБО про накладання санкцій на народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака і його вищеперераховані канали.

3 лютого 2021 року

В Харкові Національний Корпус не допустив виїзду до Києва автобусів з тітушками ОПЗЖ - "Патриоты за жизнь", які мали на меті здійснення провокаційних дій в Києві.

PRESENT
2 лютого 2021 року

Президент України відреагував на неодноразові звернення Національного Корпусу з приводу розповсюдження російської пропаганди через канали ZIK, NewsOne i 112 Україна - Володимиром Зеленським було підписане рішення РНБО про накладання санкцій на народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака і його вищеперераховані канали.

3 лютого 2021 року

В Харкові Національний Корпус не допустив виїзду до Києва автобусів з тітушками ОПЗЖ - "Патриоты за жизнь", які мали на меті здійснення провокаційних дій в Києві.

8 лютого 2021 року

В Києві поблизу виставкового центру Парковий активісти Національного Корпусу затримали групу тітушек з Василькова, яка прямувала на проплачений пікет ОПЗЖ в захист заборонених проросійських телеканалів 112Україна, NewsOne, ZIK.

10 лютого 2021 року

В Києві активісти НК виявили бойовиків ОПЗЖ, які були звезені для здійснення провокацій під виглядом акцій на підтримку закритих РНБО телеканалів Медведчука. Активісти НК заблокували будівлю на Тверському тупику, 3, де перебували бойовики Киви-Медведчука. Проросійські бойовики відкрили вогонь з травматичної зброї по активістам НК. Не зважаючи на це, наші активісти затримали бригадира бойовиків, у якого виявили зошит з записами з зазначеним розцінками за роботу на ОПЗЖ. Він визнав, що одним з завдань, які давали куратори, була участь у платних мітингах ОПЗЖ. Поліція, яка прибула на виклик НК, затримала і вивела з оточеної будівлі більше 100 бойовиків ОПЗЖ, які на автозаках були доправлені до Печерського управління поліції. На базі бойовиків поліція виявила зброю. Слідчим відділом Печерського управління відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 14 (Готування до кримінального правопорушення) та ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) ККУ щодо бойовиків ОПЗЖ.

11 лютого 2021 року

Активісти Національного Корпусу у Рівному допомогли комунальним службам міста під час снігового колапсу міста - від снігових наметів були звільнені Рівненський обласний онкодиспансер і 2-а міська лікарня Рівного

11 лютого 2021 року

Верховний Суд України виніс остаточну постанову у справі перейменування вулиці ім. Георгія Жукова на вулицю ім. Петра Григоренка. Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Харківської міської ради на рішення 2-го апеляційного адміністративного суду від 08.11.2019 р. У травні 2019 р. міський голова Харкова Геннадій Кернес закликав підтримати петицію, у якій йшлося про повернення проспекту Петра Григоренка попередньої назви. 19.06.2019 р. її розглянула Харківська міськрада, яка ухвалила рішення повернути вулиці назву Жукова. У відповідь на це лідер Національного Корпусу і народний депутат України Андрій Білецький і ряд громадських діячів подали позови до Харківського окружного адміністративного суду, які були об’єднані в одне провадження.

19 лютого 2021 року

Черкаська обласна рада за ініціативою Національного Корпусу звернулась до Президента, ВРУ і Кабмін щодо необхідності прийняття закону про колабораціонізм!

23 лютого 2021 року

У Львові активісти Національного Корпусу заблокували роботу комерційних структур спонсорів російського тероризму Тараса Козака та Віктора Медведчука – Будімекс, Бетонбуд, Трансмонолітавто за адресою вулиця Городоцька 367/2. Поліція приїхала захищати бізнес проросійських депутатів і силовим чином зняла блокаду.

24 лютого 2021 року

До Верховної Ради було внесено Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність), ініціатором якого виступив Національний Корпус.

25 лютого 2021 року

Міська рада Черкас підтримала звернення Національного Корпусу щодо заборони проросійської партії ОПЗЖ.

Крім того за пропозицією Національного Корпусу було прийнято ще одне рішення – звернення щодо необхідності прийняття закону про колабораціонізм.

2 березня 2021 року.

Активісти Національного Корпусу на Львівщині заблокували роботу підприємств спонсора російського тероризму підсанкційного депутата Верховної Ради Тараса Козака - в селі Галичани ТОВ "Керамбуд", а в селі Наварія - готель "Нова Наварія".

2 березня 2021 року

Активісти Національного Корпусу на Львівщині заблокували роботу підприємств спонсора російського тероризму підсанкційного депутата Верховної Ради Тараса Козака - в селі Галичани ТОВ "Керамбуд", а в селі Наварія - готель "Нова Наварія".

9 березня 2021 року

У м. Червоноград Львівської області Національним Корпусом був організований Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв на честь загиблого добровольця полку "Азов" Юрія Луговського.

10 березня 2021 року

У Києві відбувся круглий стіл «Крим і Донбас: шляхи повернення», організований Інститутом Національного Розвитку. В роботі круглого столу прийняв участь Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький, начальник штабу НК Максим Жорін, і перший заступник начальника штабу НК Владислав Соболевський. Ними були презентовані громадськості основні засади бачення Національним Корпусом стратегії деокупації та реінтеграції окупованих територій.

11 березня 2021 року

Після численних звернень Національного Корпусу Міністерство Юстиції України подало позов до Окружного адміністративного суду Києва щодо заборони "Партія Шарія" в Україні та запросило в суду витребувати у Служби безпеки України висновки експертів щодо протиправної діяльності політичної партії Шарія.

11 березня 2021 року

Депутати Рівненської міськради підтримали ініційоване Національним Корпусом звернення до Президента, Верховної Ради, РНБО та Міністерства юстиції з вимогою заборонити проросійські партії ОПЗЖ і Партію Шарія.

11 березня 2021 року

В результаті громадської акції Національного Корпусу міський голова Львова дав розпорядження підготувати та подати проекти рішень щодо накладення локальних фінансових санкцій на бізнес проросійських народних депутатів Козака і Медведчука у Львові та звернення до центральної влади щодо ухвалення закону проти колаборантів та посилення санкцій РНБО проти спонсорів тероризму.

17 березня 2021 року

В м. Рівне Національний Корпус виступив співорганізатором професійного бійцівського турніру STEP TO TOP 15. Участь в турнірі взяли 20 спортсменів з усієї України. В ході турніру за підсумками 2020 р. Ліга RFP нагородила низку кращих бійців різними нагородами за їх високі досягнення та вклад в розвиток ММА на Рівненщині.

19 березня 2021 року

Після місячної кампанії Національного Корпусу на Львівщини з блокування бізнесу колаборантів СБУ провела обшуки на бізнес-об’єктах, які оформлені на родичів нардепів від ОПЗЖ Тараса Козака і Віктора Медведчука. Через неправомірне захоплення землі вже обшукали компанію “Керамбуд”, що зареєстрована на братів обох спонсорів тероризму. Було встановлено, що під час видобування піску та глини компанія “Керамбуд”, без жодних договорів оренди із власниками, захопила суміжні із кар’єрами землі сільських громад і звичайних мешканців. До цього Національний Корпус неодноразово привертав увагу правоохоронних органів і громадськості щодо діяльності Керамбуду та блокував його роботу.

PRESENT
25 березня 2021 року

В м. Покровськ Донецької області активісти НК припинили роботу агітаційного намету, де розповсюджувалася російська агітація.

25 березня 2021 року

Національний Корпус висунув вимогу заборонити діяльність компанії Glusco в Україні.

25-26 березня 2021 року

У Києві, Харкові, Львові, Херсоні, Миколаєві, Полтаві, Олександрії активісти Національного Корпусу заблокували роботу АЗС компанії Glusco, яка є прокладкою для діяльності в України російської державної компанії "Роснефть".

29 березня 2021 року

У Черкасах Національний Корпус домігся звільнення з роботи водія та контролера перевізника Чарз Авто, які не допустили до безкоштовного проїзду у громадському транспорті мати загиблого добровольця полку "Азов" Сергія Амброса і змусили її покинути автобус. Директор транспортного підприємства публічно вибачився перед родиною загиблого героя.

29 березня 2021 року

У Києві був звільнений з посади корупціонер і по сумісництву директор Департаменту земельних ресурсів КМДА Петро Оленич. Це відбулося після 2-місячної протестної кампанії Національного Корпусу, який вимагав звільнення Оленича за обкрадання киян на 1,5 млрд. гривень в ході розпродажу київської землі.

2 квітня 2021 року

В Івано-Франківську та Запоріжжі активісти Національного Корпусу заблокували роботу АЗС компанії Glusco, яка є прокладкою для діяльності в України російської державної компанії "Роснефть".

2 квітня 2021 року

В Києві активісти Національного Корпусу провели акцію біля головного офісу мережі автозаправок «Glusco», протестуючи проти роботи російського бізнесу в Україні. Представники НК вимагали повного закриття на території України мережі АЗС, яку пов’язують із колаборантом Віктором Медведчуком.

2 квітня 2021 року

У Києві був звільнений з посади корупціонер і по сумісництву директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентина Осипова. Це відбулося після 2-місячної протестної кампанії Національного Корпусу, який вимагав звільнення Осипова, який привласнив 8 млн. гривень, перебуваючи ще на посаді заступника директора Київавтодору.

10 квітня 2021 року

В с. Чагор Чернівецької області активісти Національного Корпусу висадили 30 дубів.

13 квітня 2021 року

В Черкасах Національний Корпус домігся звільнення з роботи кондуктора 22 маршруту кампанії Еліт-Транс, яка стала на перешкоді пільгового проїзду матері загиблого ветерана полку "Азов" полковника В'ячеслава Галви і висадила її.

17 квітня 2021 року

В м. Кропивницький активісти Національного Корпусу за підтримки Громадської ради Кропивницького демонтували комуністичну зірку з даху місцевого заводу «Цукрогідромаш». Замість зірки на 18-метровій будівлі встановлено прапор України.

17 квітня 2021 року

В Запоріжжі активісти НК висадили 100 дубів на острові Хортиця.

22 квітня 2021 року

Шостий апеляційний суд міста Києва визнав законним перейменування вулиць у Києві, наслідком якого на мапі столиці з'явився проспект Степана Бандери, вулиця Генерала Алмазова і вулиця Михайла Омеляновича-Павленка - борців за Українську державність. Національний Корпус з самого початку судових процесів по оскарженню перейменування вулиць і публічними громадськими акціями домагався збереження назв вулиць на честь українських героїв - Михайла Омеляновича-Павленка, Степана Бандери та Олекси Алмазова.

11 травня 2021 року

У Івано-Франківську з ініціативи Національного Корпусу був створений Штаб оборони Прикарпаття, метою якого є налагодження координаційної діяльності між місцевою владою та патріотичними організаціями, системи оперативної мобілізації, а також підготовки цивільного населення до оборони.

12 травня 2021 року

У Херсоні Національний Корпус припинив захоплення невідомими частини набережної. Біля обласної бібліотеці, яка знаходиться на вулиці Героїв Крут, невідомі встановили паркан і готувались до початку будівництва. Активісти НК направили запити до установ міської влади і компетентних органів для отримання інформації на якій підставі був встановлений паркан і хто є забудовником. Після оформлення запитів до влади, паркан був прибраний і незаконна забудова припинилась.

13 травня 2021 року

У Харкові за ініціативи Національного Корпусу відбувся круглий стіл на тему «Шляхи реінтеграції окупованих територій України» за участі третього командира добровольчого полку «Азов» Максима Жоріна, голови громадської ради Харківській ОДА Костянтина Немічева, доцента Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Олега Конотопцева, директора інституту зовнішньо-політичних досліджень Григорія Перепелиці, голови Ветеранського братерства в Харкові Данила Положухна.

13 травня 2021 року

У Миколаєві за ініціативи Нацкорпусу відбувся всеукраїнський науковий форум “Енергонезалежність України без втрати природної та історичної спадщини”, на якому обговорили альтернативи затопленню унікальної території національного парку "Бузький Гард". Форум відвідали науковці, енергетики, історики, екологи та ботаніки з різних міст України, депутати Верховної Ради України, представники органів місцевого самоврядування, місцеві громадські діячі.

13-14 травня 2021 року

У Івано-Франківській області відбувся вишкіл, організований Штабом оборони Прикарпаття за підтримки Національного Корпусу. Під час вишколу відбулося ознайомлення учасників заходу з основами тактики ведення бою та роботи в групах, стрільба з різних видів зброї, надання першої домедичної допомоги та протокол “MARCH”, вмістом стандартної аптечки бійця.

15 травня 2021 року

У Житомирі за ініціативи Національного Корпусу утворений Штаб оборони Житомирщини, який об'єднав патріотичні та ветеранські організації міста. Того ж дня Штабом був організований вишкіл з територіальної оборони для мешканців Житомира.

15 травня 2021 року

У м. Василівка Запорізької області на Міжнародний день сім'ї Національний Корпус організував родинне свято "Міцна родина".

15 травня 2021 року

У Миколаєві у парку Перемоги відбувся вишкіл територіальної оборони, співорганізатором якого виступив Національний Корпус. Під час вишколу мешканці Миколаєва мали нагоду відпрацювати основи поводження з стрілецькою зброєю, тактичну медицину, стрільбу та основи мінно-вибухової справи.

15-16 травня 2021 року

У Ковельському районі Волинської області Національний Корпус організував вишкіл територіальної оборони на базі Волинського центру національно-патріотичного виховання “Волинська Січ”. Інструкторами виступили ветерани полку АЗОВ і діючі військовослужбовці ЗСУ. Учасники вишколи ознайомилися з основами поведінки зі зброєю, положення для стрільби, рух групи у лісовій місцевості, основою тактичної медицина за протоколом MARCH. Також була проведена вогнева підготовка на стрільбищі.

16 травня 2021 року

У с. Бабаї Харківської області активісти Національного Корпусу спільно з місцевою громадою та екозахисниками повністю ліквідували пластикове сміттєзвалище на березі р. Ула. Село Бабаї має великий туристичний потенціал, адже в ньому збереглася хата, в якій жив і писав своїй "Харківські байки" видатний український філософ Григорій Сковорода.

17 травня 2021 року

У Черкасах за підтримки Національного Корпусу був проведений вишкіл з територіальної оборони для цивільного населення. Інструктори з бойовим досвідом провели заняття для мешканців Черкас щодо поводження зі зброєю, основ тактики, медицини та поводження з вибуховими речовинами.

22 травня 2021 року

У Запоріжжі за ініціативи Національного Корпусу відбулося створення Штабу оборони Запорізької області, до складу якого увійшло більше 10 ветеранських і патріотичних організацій міста. Того ж дня був проведений перший вишкіл з територіальної оборони для мешканців Запоріжжя і районних центрів Запорізької області - Василівки, Гуляйполя та Мелітополя.

28 травня 2021 року

У Івано-Франківській області Національний Корпус і Штаб оборони Прикарпаття долучився до військових зборів територіальної оборони. Під час занять була відпрацьована тактика ведення бою, топографія, зв’язок, стрільба зі стрілецької зброї, захоплення будівлі, основи інженерно-саперної справи, вогнева підготовка, надання першої невідкладної медичної допомоги, порядок евакуації поранених в ході ведення бойових дій.

29 травня 2021 року

У Маріуполі за ініціативи Національного Корпусу відбулося створення Штабу оборони Маріуполя, до складу якого увійшли місцеві ветеранські і патріотичні організації. Протягом першого збору було розроблено основи плану дій громадськості під час загрози нападу РФ та протидії колаборантській діяльності.

29-30 травня 2021 року

У Миколаєві Національний Корпус виступив організатором всеукраїнського турніру з паверліфтингу «Залізна Нація 7“, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з різних міст України.

1 червня 2018 року

У Запоріжжі за підтримки Національного Корпусу було відкрито козацький спортивний центр «Спас Яр», який спеціалізується на навчання козацьким бойовим мистецтвам дітей і молодь.

9 червня 2021 року

На Львівщині в с. Заболотовці активісти Національного Корпусу не допустили проведення публічного вшанування дипломатами консультства РФ російського поета-українофоба О.С.Пушкіна біля його пам’ятника.

PRESENT
TOP