Громадянство буде: Нацкорпус домігся підтримки для іноземних добровольців від Адміністрації президента

04.06.2019, 16:06

Близько 2 тисяч представників Національного Корпусу та ветеранів російсько-української війни прийшли сьогодні до Адміністрації президента з вимогою надати громадянство іноземним добровольцям.

У партії переконані: ці люди, як ніхто інший, заслужили отримати український паспорт, захищаючи нашу державу на передовій у війні з РФ, натомість визнання від влади їм доводиться чекати роками.

Саме тому Національний Корпус вимагає внести зміни до указу президента для спрощення процедури прийняття у громадянство іноземних добровольців.

Заступник голови Адміністрації президента Юрій Костюк, який вийшов до учасників акції, пообіцяв представникам Національного Корпусу, що комісія при АП, яка займається питаннями добровольців, найближчим часом буде переформатована, і до її складу увійдуть представники громадських організацій.

Крім того, Костюк запевнив, що президент Зеленський підпише відповідний закон як тільки Верховна Рада проголосує за законопроект #3433 стосовно громадянства іноземним добровольцям.

Нагадаємо, що проект закону авторства Андрія Білецького та Олега Петренка, Верховна Рада має розглянути у другому читанні в четвер, 6 червня.

Поділитись