Золотий транспорт – мільйонні відкати:

Нацкорпус провів акцію під Київпастрансом

Акція Нацкорпусу, Київпастранс

З року в рік проїзд у громадському транспорті столиці дорожчає. Нам кажуть, що ця галузь дотаційна, і щоб якось покрити збитки бюджету, влада має піднімати цінники.

Але на практиці влада у особі мера Києва Віталія Кличка, його заступника з транспорту Олександра Густєлєва та очільника “Київпастрансу” Дмитра Левченка займається корупційними схематозами та закупівлями транспорту за потрійними цінами. І це на фоні пандемії коронавірусу та кризи медичної системи.

Сьогодні київський осередок Нацкорпусу провів акцію протесту під стінами комунального підприємства “Київпастранс”. Вже традиційно, наші активісти прийшли з попередженням до всіх корупціонерів. Також ми намагались звернути увагу киян на ту проблему, яка сьогодні існує з громадським транспортом.

Головний антигерой цього дня — Дмитро Левченко. Зараз він очолює “Київпастранс”. Оскільки дороги — це вічна золота жила для київських корупціонерів, то не дивно, що він також став учасником наших розслідувань. Схоже, він з радістю долучився до компанії Кличка та Густєлєва. Виходить цікавий тандем: одні доводять київські дороги до критичного стану, а інші — наживаються на транспорті на цих дорогах“, — заявив під час акції керівник київського осередку Нацкорпусу Сергій Тамарін.

За даними антикорупційних розслідувань, Дмитро Левченко разом зі своїми друзями з вищих ешелонів влади замішаний у корупційній змові по закупівлі громадського транспорту та завищеними цінами.

Зокрема, у травні 2020 року між КП “Київпастранс” та ТОВ АК “Укравтоторг” з метою уникнення тендерних процедур, завищення вартості автобусів та привласнення бюджетних коштів укладено договір лізингу на поставку 200 автобусів марки МАЗ на загальну суму понад 50 млн євро.

Експерти зазначали, що ціну було в цілому завищено на 250 млн гривень. І тоді ж депутати Київради заявляли про причетність міського голови до цього “дерибану” столичного бюджету.

І це — тільки один з багатьох випадків кричущого грабіжництва, головні ініціатори якого досі сидять у вищих ешелонах влади!

Ми вимагаємо проведення повноцінного розслідування фактів корупції у КП “Київпастранс”.  Слідкуйте за новинами. Далі буде.

Футболка з принтом “ВОЛЯ ТА ЧЕСТЬ”

ПРО ГОЛОВНЕ

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС КИЇВ

Всі новини та події Нацкорпусу Київ.

TOP