ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА

Фінансова підтримка партії

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС

Ви поділяєте наші ідеї, згодні з нашою програмою та хочете підтримати партію «Національний Корпус» фінансово? Нижче ви знайдете всю необхідну інформацію. Ми цінуємо ваш вклад у розвиток нашої партії!

Реквізити

Зробити добровільний грошовий внесок на підтримку політичної партії «Національний Корпус» можна за реквізитами:

Політична партія «Національний Корпус»

ЄДРПОУ 40214321

АТ «ОТП Банк» МФО 300528

Розрахунковий рахунок UA333005280000026009455029617

Призначення платежу

Фізична особа

«Внесок на підтримку ПП «Національний Корпус» від ПІБ, Індивідуальний Податковий Номер (ІПН), Місце Проживання (місто, вулиця, № будинку, квартира)».

Юридична особа

«Внесок на підтримку ПП «Національний Корпус» від Повне Найменування Юридичної Особи, Код ЄДРПОУ, Місцезнаходження Юридичної Особи».

Будьте уважні під час здійснення платежу!

Згідно з чинним законодавством, внески, що містять неповну або недостовірну інформацію, будуть повернуті платнику або (у разі відсутності можливості повернення платнику) перераховані до державного бюджету.

Розмір внеску

Розмір внеску на підтримку політичної партії визначається платником на свій розсуд, але протягом одного року не може перевищувати:

Фізична особа

чотирьохсот розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснювалися внески (у 2020 році – 1,889,200 грн).

Юридична особа

восьмисот розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, в якому здійснювалися внески (у 2020 році – 3,778,400 грн).

Хто не може робити внески?

Не допускаються до здійснення внесків на підтримку політичних партій:

  1. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування;
  2. Державні та комунальні підприємства, установи та організації;
  3. Юридичні особи, в яких не менше 10% статутного капіталу або прав голосу прямо або опосередковано належать державі, органам місцевого самоврядування;
  4. Юридичні особи, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є особи, зазначені у підпунктах «а», «в»-«і» пункту 1 та у підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції»;
  5. Іноземні держави, іноземні юридичні особи, юридичні особи, в яких не менше 10% статутного капіталу або прав голосу прямо або опосередковано належать нерезидентам, а також юридичні особи, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) яких є іноземці чи особи без громадянства;
  6. Незареєстровані громадські об’єднання, благодійні чи релігійні організації, а також інші політичні партії;
  7. Фізичні особи, які не є громадянами України (іноземцями та особами без громадянства), а також анонімні особи чи особи під псевдонімом;
  8. Громадяни України, які не досягли 18-річного віку або які в установленому законом порядку визнано недієздатними;
  9. Фізичні особи, з якими укладено договір про закупівлю робіт, товарів чи послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади на загальну суму понад п’ятдесят розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня року, в якому здійснюється внесок, а також юридичні особи, з якими укладено такий договір на загальну суму понад сто розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня року, в якому здійснюється внесок, – протягом строку дії такого договору та протягом одного року після припинення його дії.

О ГЛАВНОМ

ПОДПИСКА

Подпишитесь на нашу рассылку и получайте последние новости в свой почтовый ящик.

TOP