Едуард Юрченко: Націоналісти повинні якісно перезавантажити Верховну Раду

21.05.2019, 09:05

Від майбутньої парламентської кампанії слід очікувати певні сюрпризи, адже українська політика зараз перебуває на зламі світоглядних пріоритетів виборця. Про це в інтерв’ю виданню Politeka розповів речник Національного Корпусу, кандидат філософських наук Едуард Юрченко.

«На парламентських виборах будуть певні сюрпризи, тому що масове розчарування людей, яке вилилося в голосування за Зеленського, нікуди не ділося, відповідно, люди будуть шукати нові обличчя, можливо, якісь нові альтернативи: світоглядні, ідеологічні і так далі. Зараз величезні можливості «вистрибнути» несподівано якоюсь новою силою», – сказав він.

На думку речника НК, саме націоналісти – найбільш рішуча та здатна на вчинок сила, тому може знайти особливу прихильність у виборців, адже люди вимагають не просто обіцянок, а докорінних змін старого політичного класу.

«Згадати хоча б той скандал зі Свинарчуками. Під час нього у Національного Корпусу відбувся певний інформаційний прорив. Якщо подивитися, яка кількість людей в другому турі була проти Порошенка, то значна частина з них явно співчувала цій акції. Тому у Нацкорпусу є шанс і на цих виборах», – зазначив він.

Поділитись