«Дорогий Зеленський»: у 2021 планують збільшити витрати на Офіс Президента

16.09.2020, 17:09
«Дорогий Зеленський»: у 2021 планують збільшити витрати на Офіс Президента

Проект закону про Держбюджет свідчить про намір Кабміну збільшити у 2021 році фінансування Офісу президента на 40 %. Для забезпечення діяльності Зеленського та його Офісу в уряді збираються витратити рекордну цифру – 1 млрд 266,8 млн грн. Зростають споживчі витрати, куди входять проживання президента з сім’єю на держдачі в Конча-Заспі, а також поїздки, величезні кортежі і перельоти. Збільшаться і зарплати працівників ОП із 344 до 488,8 млн. На сотні мільйонів більше планується витрачати наступного року й на депутатів та апарат ВРУ й Кабмін.

Як бачимо, передвиборчі обіцянки Зеленського відмовитись від кортежів, держрезиденцій, роздутого чиновницького апарату вкотре виявились лише жартом, а точніше цинічною брехнею. Чинний гарант живе на держдачі у Конча-Заспі, де зроблено ремонт за державний кошт, президентські кортежі не лише не зникли, а збільшились до десятків дорогих авто, а витрати на чиновницький апарат ростуть..

Окрім зростання фінансування Офісу Президента, проект бюджету також передбачає збільшення витрат на силові, правоохоронні й антикорупційні органи: ДБР – +40%, СБУ – +23%, Офіс генпрокурора – +20%. Натомість в умовах ведення війни Кабмін планує скоротити фінансування Міноборони. Втім в ситуації взятого курсу на капітуляцію та постійних поступок перед Кремлем все виглядає цілком логічно й природно.

Змінювати спосіб життя, звичний для українських президентів та топ-посадовців, Зеленський не лише не збирається, а навпаки робить його ще більш непосильною ношею для українських платників податків. Адже збільшення витрат планується в умовах кризи, боргової ями (із зовнішнім боргом в 49 млрд доларів), зростання тарифів та величезного дефіциту бюджету в 270 млрд грн.

Всупереч здоровому глузду та інстинкту самозбереження влада збирається загнати українців у ще більшу економічну халепу, що рано чи пізно призведе до суспільного вибуху.

Поділитись