Домовленості з ворогом: що Зеленський насправді робив в Омані ?

14.02.2020, 14:02

Більше місяця тому широкому загалу українців стало відомо, що Президент Зеленський, зі слів прес-служби, власним коштом полетів в Оман провести декілька робочих зустрічей. Багато хто тоді звернув увагу, що Оман традиційна офшорна зона і через це, власне, знаходиться в чорних списках ЄС, тож можливо Зеленський літав туди через бізнес олігарха Коломойського.

Однак нещодавно вийшло розслідування журналістів “Схеми”, де наводяться докази, що Президент Зеленський зустрічався з російським високопосадовцем Патрушевим.

Головний доказ зустрічі – Патрушевий прилетів до Оману майже одночасно з Зеленським, а вже опісля трагічного збиття українського літака Іраном Зеленський терміново повернувся з Оману до Києва. Він повернувся літаком секретаря Радбезу Росії, тобто літаком Патрушева.

Що відомо про самого Миколу Патрушева ? На даний момент він займає посаду секретаря Ради Безпеки РФ, до цього очолював ФСБ Росії близько 9 років. Близький соратник Володимира Путіна.

Факт можливої зустрічі Зеленського з російським агентом спецслужб не несе жодного позитиву для України. Про що домовлялися – не відомо. Цілком можливо, що останні кадрові зміни (заміна Богдана на Єрмака) теж частина певних домовленостей з Росією. Звичайно Президент має право на не публічні зустрічі і має право на держ. таємницю задля безпеки держави. Однак в спілкуванні досвідченого генерала КДБ-ФСБ і колишнього коміка психологічна, політична, емпірична складова явно на боці першого.

Найближчим часом Президент Зеленський повинен особисто спростувати або підтвердити факт зустрічі, інакше гасла імпічменту будуть лунати деталі більше.

Поділитись