Ціна обміну.

25.12.2019

Вчора, у Харкові розпочались засідання у справі терористів Дворнікова, Тетюцького і Башликова, котрі влаштували вибухи, під час мирної ходи 22 лютого 2015. Згідно з інформацією від ЗМІ, злочинці можуть вийти на свободу, адже увійшли до списків на обмін, узгоджених Зеленським і путіним. Планується вже вдруге, повернути наших воїнів, ціною звільнення терористів.

Сьогодні, активісти вийшли до Харківської ОДА, на акцію спротиву звільненню терористів. Загалом, протягом всього періоду каденції Зеленського, ми можемо спостерігати за огидною тенденцією – досягати позитивних зрушень, ціною гігантських втрат.

Взяти до уваги, хоча б Цемаха, якого, супроти волі народу і вимог світової спільноти, віддали росії, під час вересневого обміну, і котрого вже за декілька місяців, СБУ лицемірно подала у розшук. Відштовхуючись від цього, можна передбачити, що в тому ж дусі, влада планує вчинити і цього разу – звільнивши вбивць, та запевняючи, що то був єдиний шанс на повернення наших воїнів з полону.

До того ж переліку уявних перемог Зеленського, можна віднести і наші кораблі, котрі були повернені не в результаті рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права, а в якості “доказів” відданих на відповідальне зберігання. До того ж, повернені розікраденими та понівеченими, за що росія не понесла жодного покарання.

Тож звільнивши терористів, нам планують продемонструвати дію ще одного гвинтика нової схеми, яка в результаті має стати черговим показовим шоу задля піару режиму Зеленського.

Поділитись