Читання – найкращий вид відпочинку: сьогодні активісти київського осередку відвідали презентацію книги “Війна України проти Радянської Росії”

26.02.2020, 22:02

Для багатьох людей читання – найкращий вид відпочинку, який розслаблює і заспокоює. Від захоплюючої книги неможливо відірватися, поки не прочитаєш її «від кірки до кірки». Читаючи книги, ми занурюємося в цей світ, радіємо або сумуємо разом з персонажами, співчуваємо їм або висловлюємо своє засудження.

Сьогодні активісти київського міського осередку відвідали презентацію книги «Війна України проти Радянської Росії у 1920 році (документи та матеріали)» та познайомились там з Ярославом Тинченком – істориком, автором багатьох праць з української військової історії, зокрема, періоду Визвольних змагань.

Три розділи книжки – «Документи Армії Української Народної Республіки», «Документи Червоної армії» і «Спогади та матеріали білогвардійських формувань у Польщі» розкривають характер збройного протистояння поміж українськими, радянськими, польськими та білогвардійськими збройними формуваннями.

У книжці вперше опубліковано 13 документів та 10 кольорових схем з українських архівів (ЦДАВОУ), 26 документів та 9 кольорових схем, які зберігаються в архівах Російської Федерації (РГВА, ГАРФ), про бойові дії Армії УНР проти більшовиків у 1920 році.

Якщо ти хочеш доєднатися до нашого літературного клубу та долучитися до лав Національного Корпусу – пиши у бот:
@nc_kyiv_feedback_bot

Поділитись