Західні та вітчизняні прихильники культурного марксизму за всякої нагоди підкреслюють, що вони борються за права і свободи «дискримінованих», за плюралізм думок та за рівність усіх громадян. Проте, насправді, ліваки ніколи не вирізнялись толерантним ставленням до опонентів. З проявами інакодумства вони борються, використовуючи тоталітарні прийоми своїх радянських колег: «промивка мізків», стимулювання «стукачества», примус та репресії. У сучасних суспільствах примус набуває огидних форм придушування свободи слова під приводом захисту прав різноманітних «дискримінованих».

Здавалося лише нещодавно зазнали провалу законодавчі ініціативи   депутата ВРУ фракції «Слуга народу» Ольги Василевської-Смаглюк*, яка пропонувала штрафувати (до 17 тис.) та ув`язнювати (2-5 років) громадян за публічне несприйняття пропаганди ЛГБТ, а вже «слунарі» пропонують ще більш агресивний закон. Цього разу депутати** від фракції «Слуга народу» ініціюють (15-18 вересня) голосування за законопроект №2693-д, який встановлює штраф до 350 тисяч гривень за критику гей-парадів та ЛГБТ!

Народні депутати з фракції «Слуги народу» (В’ячеслав Медяник, Олександр Скічко та Олександр Мережко) стали членами Групи соціалістів у Парламентській Асамблеї Ради Європи. Ця група, зокрема, підтримувала повернення до ПАРЄ російської делегації. Вказані соціалістичні організації проводять політику впровадження ЛГБТ-ідей, фемінізму та мультикультуралізму.

Законопроект  2693-д

У базовому варіанті закону №2693-д зафіксовані  норми, згідно з якими чиновники можуть отримати право на те, аби блокувати сайти та інформаційні ресурси, якщо на них будуть перебувати матеріали, що містять критичні зауваження щодо різного роду збочень, або такі, в яких певна поведінка називається гріховною (сайти релігійних організацій). Під ці критерії можуть попадати як текстові матеріали – статті, книги, і т.д., так і відеозаписи публічних виступів, звернень або богослужінь, якщо в них буде міститься осуд зазначених явищ.

Як вже зазначалось, «слунарі» пропонують штраувати на чималі суми, у розмірі від 5 (23 615 грн.) до 50 (236 150 грн.) розмірів мінімальної заробітної плати. За декілька фактів порушення (наприклад декілька матеріалів з критикою гей-параду) штраф від 10 (47 230 грн.) до 75 (354 225 грн.) розмірів мінімальної заробітної плати.

Логіка “слунарів” зрозуміла. Не подобається подібне огидне дійство – плати штраф! Якщо “слунарі” продовжать стрімку деградацію (а чому б і ні?), то незабаром на адекватних громадян може чекати “за не участь у гей-параді”.

Абсолютним блюзнірством є те, що згадані порушення прирівнюються до злочинів середньої тяжкості Кримінального Кодексу України. Крім того, ці «народні (?) обранці» прагнуть ввести до законодавства лівацький термін «мова ворожнечі», згідно з яким до кримінальної відповідальності можна притягнути за що завгодно!

Напевно «слугам олігархів і лівацьких фондів» варто вкотре нагадати, що за замах на свободу думки та за спроби перешкоджанню праву вільного висловлювання і поширення думок і поглядів, за право громадян на свободу пошуку інформації вони можуть отримати «на горіхи» від адекватних українців. Протидія черговим дегенеративним «законодавчим ініціативам» є святим обовязком кожного адекватного  громадянина. Ворог не лише на Сході. Здорові цінності та орієнтири також потребують захисту.

*Нагадаю, що Смаглюк 9 квітня 2020 року внесла законопроект №3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), у якому пропонувалось за публічне несприйняття пропаганди ЛГБТ штраф до 17 тис грн або 2-5 роки тюрми. Після хвилі обурення, протестів громадян та представників українських релігійних обєднань лобісти збоченців тимчасово «увімкнули задню». 17 червня 2020 року Комітет з питань правоохоронної діяльності «рекомендував Верховній Раді відхилити проєкт № 3316 та альтернативні законопроєкти № 3316-2 та № 3316-3  із формулюванням «оскільки вони потребують суттєвого доопрацювання».

** Країна має знати своїх «героїв». Ось вони, лобісти збоченців, фракція «Слуга народу»: Потураєв Микита Русланович, Кравчук Євгенія Михайлівна, Кабанов Олександр Євгенійович, Рябуха Тетяна Василівна, Богуцька Єлізавета Петрівна, Боблях Андрій Ростиславович, Нальотов Дмитро Олександрович.

Поділитись