Влада клоунів продовжує здавати національні інтереси. Учора в Берліні відбулась зустріч одіозного голови ОП Андрія Єрмака із заступником керівника адміністрації Путіна Козаком. Останній за підсумками перемовин заявив, що Україна погодилась розглянути зміни до постанови Верховної Ради про місцеві вибори відповідно до позиції Кремля.
Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, нардеп “монобільшості” Андрій Костін підтвердив заяву Козака. Схвалення антиукраїнських вимог Москви — це відверта державна зрада з боку Єрмака та загалом влади клоунів.

Про що ідеться?
Нагадаю, що впродовж останніх тижнів Москва в ультимативному тоні вимагала змінити текст постанови Верховної Ради про місцеві вибори. Кремлю не до вподоби, що згідно з чинним рішенням українського парламенту вибори на окупованих територіях можливі тільки після припинення окупації, виведення усіх незаконних збройних формувань з території України, відновлення контролю за кордонами. Саме цей пункт вимагає викреслити ворог.

Кремль хоче провести “вибори” в ОРДЛО без виведення своїх військ та відновлення контролю України над окупованими територіями включно з кордоном. Мета зрозуміла: легалізувати своїх маріонеток-терористів як законну місцеву владу.

В Раді вже зареєстровано проект рішення про зміни до постанови про місцеві вибори авторства “слуги народу” Качури. За ним передбачається виключення з документа положення про деокупацію та відновлення українського контролю над кордоном як необхідну умову для виборів в ОРДЛО.

Тож, фактично вчора Єрмак дав згоду на початок легалізації терористів в українському правовому полі. В діях голови ОП наявні ознаки злочину за статтями 111 і 114 КК – зрада і шпигунство, а також за статтею 110 – зазіхання на територіальний суверенітет. Жоден зовнішній гравець не має права диктувати Україні умови проведення виборів на нашій землі. Тим паче держава-агресор.

Попереду новий раунд боротьби проти капітуляції. Ключовим завданням для патріотичної громадськості стане недопущення схвалення Верховною Радою ганебної постанови про місцеві вибори за умовами Кремля. Кожен депутат, який проголосує за це рішення, неодмінно буде притягнутий до відповідальності за державну зраду.

Поділитись