placeholder+image

Справа Вишинського – екзамен для української влади на відповідність національним інтересам

Завтра о 15:00 в Подільському районному суді Києва українська судова та державна влада загалом здаватиме залік на відповідність національним інтересам. В суді розглядатиметься питання можливої зміни міри запобіжного заходу одному з очільників груп російських інформаційних диверсантів в Україні – екс-керівнику представництва інформагентства “РИА Новости-Украина” Кирилу Вишинському. Про важливість цієї персони для керівництва РФ свідчить і той факт, що ця справа перебуває на особистому контролі Путіна.

Нагадаємо, що останній обвинувачується у скоєнні злочинів за семи статтями Кримінального кодексу, а саме: ст. 109 КК (дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ст. 111 (державна зрада), ст. 28 і 32 (злочини, вчинені групою осіб за попередньою змовою та з повторюваністю). Крім того, Вишинського обвинувачують у заходах, спрямованих на розпалювання національної, расової або релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образи почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями (ст.161 ККУ). Всі звинувачення базуються на результатах спеціальних експертиз 72 матеріалів, оприлюднених інформаційним ресурсом “РИА Новости-Украина”.

Втім попри всі наявні докази причетності Вишинського до злочинної діяльності та державної зради зберігається небезпека його виправдання чи послаблення умов ув'язнення. Підставою для цього може слугувати усталена в Україні тенденція до зрадницької позиції державних судів щодо захисту національних інтересів нашої держави, зокрема рішення Конституційного суду України про неконституційність ч.5 ст. 176 КК України. Відповідно до неї при обранні запобіжного заходу підозрюваним і обвинувачуваним у тероризмі, державній зраді, сепаратизмі та участі в незаконних збройних формуваннях є лише один варіант, а саме утримання під вартою. При цьому, КСУ пропонує утримувати їх під домашнім арештом.

Для “захисників” національних інтересів України у суддівських мантіях хочемо нагадати, що стосовно в’язнів Кремля Олега Сенцова та Романа Сущенка, яких звинуватили у держзраді та шпигунстві, судді ні на секунду не сумнівалися в тому, який запобіжний захід їм обрати. При цьому російська судова влада відкрито нехтувала доказами захисту про непричетність українців до інкримінованих їм справ і винесла “найбільш правомірне”, згідно з законодавством РФ, рішення про довготривале ув'язнення Сенцова і Сущенка. На сьогодні аналогічний процес триває над 24 українськими моряками, захопленими 25 листопада 2018 року російськими прикордонниками в нейтральних водах поблизу берегів анексованого РФ Криму.

Національний Корпус закликає українських суддів ухвалити належне рішення у справі держзрадника Вишинського, пам'ятаючи про долю наших полонених, які перебувають в російських в'язницях. Пам'ятати про тих, хто забезпечує мирне життя в Україні, стримуючи ціною власного життя наступ ворога, представником якого є Вишинський.

Хочемо нагадати, що поблажливе ставлення до підсудного, а також бажання вислужитися перед Путіним, в особі уповноваженого з прав людини в РФ Москалькової, яка буде присутньою на засіданні, може спричинити виникнення масового невдоволення населення. Панове судді, не створюйте прецедентів для подальшого помилування злочинців зі складу 1-го і 2-го армійських корпусів збройних сил РФ, а також незаконних збройних формувань на окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Зрадники України і вбивці українського народу повинні понести суворе покарання.

placeholder+image

Земельна капітуляція: Верховна Рада перейшла в опозицію до України | Блог Андрія Білецького

240 голосів проти України. Законопроект про розпродаж української землі все-таки проголосували в першому...

placeholder+image

Нацкорпус заблокував Верховну Раду на знак протесту проти розпродажу землі

Національний Корпус разом з аграріями продовжує протестувати проти ухвалення законопроектів про продаж землі...

placeholder+image

Презентація Західного терену Національного Корпусу

9 листопада у Львові відбулась презентація Західного терену Національного Корпусу. Західний Терен – це об’єднання...

Земельна капітуляція: Верховна Рада перейшла в опозицію до України | Блог Андрія Білецького

Нацкорпус заблокував Верховну Раду на знак протесту проти розпродажу землі

Презентація Західного терену Національного Корпусу

"Ні розпродажу української землі": Нацкорпус долучився до акції аграріїв

Якщо дозволимо продавати нашу землю, станемо народом-вигнанцем, – Ігор Княжанський

Анонс! Юрист НК Віктор Шендибило в ефірі каналу "Еспресо"

Наживо: акція «Ні розпродажу української землі» в Києві

Ні розпродажу української землі: Нацкорпус разом з аграріями пікетує Верховну Раду

Компанії Ротшильда і Сороса стоять у черзі на купівлю української землі, - Дмитро Кухарчук

Ні розпродажу землі: Нацкорпус вийшов на підтримку аграріїв по всій Україні

Ні розпродажу української землі: заява Національного Корпусу

Білецький: Заходу потрібна капітуляція України, щоб безпечно скуповувати українську землю

Анонс! Речник НК Олександр Алфьоров на 4 каналі

Корупція в оборонці: чому досі не сидять Свинарчуки

Анонс! Олександр Алфьоров в гостях каналу "Еспресо"

Блокада заводу «Мікрон» триває

У Львові презентують Західний терен Нацкорпусу

Анонс! Юрист Нацкорпусу Віктор Шендибило в ефірі каналу "Еспресо"