placeholder+image

Сполучені Штати Європи: чому сучасні лідери ЄС керуються заповітами Троцького

Під час з’їзду Соціал-демократичної партії Німеччини її очільник Мартін Шульц закликав до більш глибокої європейської інтеграції, яка до 2025 року повинна перерости у створення “Сполучених Штатів Європи”.

“Сполучені Штати Європи” на думку Шульца мали б виникнути шляхом підписання “європейського конституційного договору”. Ті країни, які не захочуть позбуватися суверенітету і не ратифікують договір, будуть виключені з Євросоюзу.

Як і слід було очікувати, протиріччя у поглядах на майбутнє Євросоюзу посилюються. Якщо одні держави та політичні сили бажають більшої деценталізації ЄС і, головне, плекання національного характеру держав, що до нього увійшли, то інші прагнуть перетворити його на централізовану федерацію.

Мартін Шульц аж ніяк не самотній у своїх прагненнях. Попри непрості стосунки СДПН із ХДС/ХСС, Ангу Меркель у питанні розвитку Євросоюзу можна сміливо записати у соратники Шульца. Загалом, бажання ще більшої централізації ЄС - це одна з провідних рис “європейської” політики Німеччини. З Німеччиною солідарна Франції. З обранням Макрона Франція лише посилила таку політику.
Що ж, глобалістське крило Євросоюзу рухається давно накресленим шляхом. Лібералістичні і соціалістичні сценарії побудови “Сполучених Штатів Європи” мають тривалу історію існування. “Соединенные Штаты Европы - вот, что должно быть создано”, - писав один із лідерів російських більшовиків Лев Троцький рівно сто років тому. У Леніна, щоправда, є стаття, у якій він критикує гасло СШЄ. Але йдеться про “буржуазну” Європу. Натомість Ленін пропонував вже після перемоги соціалістичної революції побудувати “Сполучені Штати Світу”.

Прагнення лідера німецьких соціал-демократів - це сценарій створення СРСР №2, централізованої держави, побудованої на нівеляції національних відмінностей. Точніше, побудованої таким чином, аби стерти ці відмінності і створити “новий тип людини і суспільства”. Недаремно сам Шульц чітко зазначив, що його проект СШЄ спрямований проти новітніх успіхів націоналістичних рухів.

СРСР нівелював національні відмінності і засмічував голови своїх громадян утопічною класовою маячнею. В арсеналі будівельників СШЄ окрім не менш утопічних ліво-ліберальних ідей є ще й інший ресурс денаціоналізації європейців - мігранти.

ЄС змінюється так швидко, що для нашої країни в принципі нерозумно під нього підлаштовуватися. Україна повинна, в першу чергу, ставати на власні ноги, і з позицій сильного гравця залучатися лише до тих проектів побудови об'єднаної Європи, які забезпечать збереження нашого національного обличчя (як і національного характеру інших європейських країн). Ми пережили сімдесят років радикальної денаціоналізації і сьогодні дорогою ціною відстоюємо свою незалежність. Безглуздо після цього всього прагнути стати колонією СРСР №2. Україна варта кращого.

Дмитро Сулима

placeholder+image

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Сьогодні о 19:30 юрист Національного Корпусу Віктор Шендибило буде гостем 4 каналу. Дивіться програму за посиланням:...

placeholder+image

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

Сьогодні актив Національного Корпусу та небайдужі львів’яни провели акцію «Oun owner air condition» під стінами ЛОДА. Ми прийшли...

placeholder+image

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

Інтерв’ю народного депутата XIII скликання, лідера Національного Корпусу Андрія Білецького для каналу «Politeka». Відео:...

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

В Одесі Нацкорпус підтримав протест місцевої громади проти будівництва багатоповерхівки замість дитсадка

Мінські угоди: п’ять років ганьби

Нацкорпус в Одесі допоміг обласному центру переливання крові

Анонс! Сьогодні Олександр Алфьоров в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Зе" капітуляція?

«Захист слабких – справа сильних»: Нацкорпус взяв участь у марші захисту тварин

В Олександрії визначили переможця запливу «Дух воїна»

Андрій Білецький: Розмови про мир за будь-яку ціну деморалізують армію

Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

Нацкорпус підтримав протест медиків у Львові

Анонс! Андрій Білецький в ефірі на телеканалі "ZIK"

Проект Нацкорпусу «Одна Кров» продовжує допомагати людям

Еко-катастрофа у Вільногірську: Нацкорпус долучився до забезпечення містян питною водою

Анонс! Дмитро Кухарчук сьогодні на телеканалі "Еспресо"

«Пам’ять, яка об'єднує»: активісти Нацкорпусу приєднались до ініціативи з відновлення українських кладовищ у Польщі