placeholder+image

Смерть в ім’я “імператора” або територія безмежних можливостей “ЛДНР”

Турбота про власне населення ніколи не була пріоритетним напрямом як у стародавній, так і сучасній феодальній Росії. Людина в цій країні завжди розглядалась як витратний матеріал, призначений виключно для забезпечення добробуту та сповнення мрій “імператора” та його оточення, а також всіх тих, хто займає в російському соціумі навіть на щабель вищу від простолюдина позицію. Саме тому знаменитий та водночас аморальний вислів відомих російських керманичів та полководців “Солдат не жалеть! Бабы еще нарожают!” залишився актуальним і до сьогодні.

Однак, досі як російський народ, так і прихильники “русскага мира”, насамперед в “ЛДНР”, не змогли цього зрозуміти. Всі, хто намагався чи намагається про це говорити, отримують такі “подарунки долі”, як заслання (арешт) чи смертний вирок. Останнє, зокрема, пропонується в декількох варіантах: куля в потилицю, загибель у результаті нещасного випадку чи героїчна смерть на полі бою. При цьому, як свідчать дані російських консалтингових компаній, смерть в ім'я “імператора” залишається досить почесним кроком для росіян.

Прикладом такої “почесті” і “шани” імператору, є нескінченні “паломництва” російських військових та терористів на неоголошену війну РФ проти українського та сирійського народів. Навіть безперервний потік з ОРДЛО та Сирії в РФ “подарунків” у вигляді “вантажу 200”, калік, інвалідів, психічно хворих маніяків та вбивць не змусив росіян переосмислити свої життєві цінності. Мабуть, більшість з них все ж таки сподіваються отримати від свого “імператора” дворянський титул та належне до нього майно в обмін за знищені населені пункти та вбивства українських громадян.

Втім, як показує практика, після розвіювання міфів більшість терористів повертаються до жорстких умов реальності. Зокрема, вони продовжують робити свою чорну справу, а саме, вбивати та грабувати, але вже тих, кого вони нібито прийшли захищати.

Для прикладу наведемо лише один із тисячі подібних до цього випадків, коли “ветерани” 1-го і 2-го АК Збройних сил РФ намагаються забезпечити собі обіцяні російською стороною комфортні умови існування в ОРДЛО. Зокрема, наприкінці серпня у Пролетарському районі Донецька співробітники т.зв. правоохоронних органів “ДНР” за систематичні крадіжки, незаконне зберігання зброї, знущання та вбивства місцевого населення затримали колишніх бойовиків бандформування “Пятнашка”. Як покарання чи скоріш за все заохочення, “ветеранів” відправили в теплі краї – захищати “інтереси” РФ в Сирії. Крім того, протягом останнього часу в “ЛДНР” стає досить популярною гра під назвою “забери бізнес в товариша або організуй йому відпочинок за гратами”. Така собі ностальгія за сталінськими часами.


Про “райські” умови життя в “ЛДНР” свідчить і той факт, що в’язні, які почали відбувати покарання в тюрмах Донецької і Луганської областей ще до окупації, за будь-яку ціну намагаються завершити відбування вже на підконтрольній Україні території. Приводом для цього стала можливість отримати “супер приз” від т.зв. влади “ДНР” для дострокового звільнення. Зокрема, в ув'язнених є декілька перспективних варіантів, а саме: вмерти за “імператора” в ОРДЛО чи в Сирії, або ж бути застреленим на місці. Переважна більшість арештантів “добровольців” після “лагідної” бесіди з представниками ФСБ РФ погоджуються на недовготривалу “поїздку” в Сирію та омріяну зарплатню в 100 тис. руб.

Ще одним прикладом турботи окупаційної влади, зокрема в “ДНР”, щодо “ветеранів” бандформувань 1-го АК ЗС РФ стала неофіційна заборона працевлаштовувати на підприємствах псевдореспубліки осіб, які звільнилися із т.зв. силових структур “ДНР” із закінченням “контракту”.

Досконалість і чіткість реалізації в “ДНР” соціальної програми захисту “терористів-ветеранів” нещодавно випробовував на собі головний терорист псевдореспубліки Захарченко, з отриманням в ресторані “Сепар” путівки до місць відпочинку “Гіві”, “Мотороли” та тисяч інших вірнопідданих Путіна.

Отже, як бачимо, “ЛДНР” – це дійсно справжній “рай”, територія безмежних можливостей для всіх прихильників Путіна та “русскага мира”. Однак, шляхи реалізації цих можливостей залишаються досить обмеженими, найбільш перспективний з яких – стати кормом для хробаків та добривом для українського чорнозему. Так, що вибір за вами, вірні слуги Путіна.

placeholder+image

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Відкритий спортивний турнір з панкратіону ''Хоробрі Серця 3", приурочений до четвертої річниці Широкинської...

placeholder+image

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, представники центрального штабу Національного Корпусу поклали квіти...

placeholder+image

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

5 років тому центр столиці України був справжнім полем бою, вкритим тілами вбитих українців. Небесна сотня виграла свою...

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Білецьким у журналі «TV-Парк» вже завтра у продажу!

Андрій Білецький про перші кроки націоналістів у розбудові економіки

Уже за кілька годин молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкриє свої двері для черкащан

У Києві Нацкорпус долучився до відзначення Дня заснування Японської держави

Хроніки злиднів, або як Донбас сам себе поставив на коліна

Ambros HUB: Національний Корпус відкрив молодіжний центр в пам'ять про побратима-азовця

Четверта річниця Широкинської операції: відео

На Софійські площі у Києві розпочалось відзначення 4 річниці Широкинської наступальної операції

Широкинська наступальна операція: відзначення 4 річниці в КМП "Патріот" у Києві

Над Білоруссю нависла реальна загроза поглинання Москвою

Підтримаймо наших побратимів до Громадської ради при Мінветеранів!

Андрій Білецький: Для перемоги України маємо прибрати ті фактори, які не дають країні бути успішною

Японський досвід для України: синергія традиції та інновацій на шляху до національного розквіту

Подарунки та розваги: НК відвідав обласний центр для молоді на Луганщині