placeholder+image

Революція Гідності і пропаганда підлості

Від перших днів Майдану і аж до сьогоднішнього дня в Україні змагаються дві стихії. З одного боку — щирість, жертовність, сміливість, прагнення справедливості і послідовна турбота про національні інтереси. З іншого боку — облуда, маніпуляції і намагання використати історичний момент задля власної кон'юнктурної вигоди.

Для ліберальної опозиції акції протесту, що розгорнулися у листопаді 2013 року, були всього лиш нагодою підвищити собі рейтинг і, якщо пощастить, виторгувати щось у Януковича. Їй не йшлося не те, що про революцію чи принаймні усунення Януковича, але й про відставку уряду Азарова. Аби відволікти демонстрантів від справжньої боротьби, було запропоновано поняття “Євромайдану”, а всі вимоги, які озвучувала опозиція, оберталися навколо підписання угоди про асоціацію.

Після розгону демонстрантів вночі 30 листопада опозиція опинилася у дуже незручній для себе ситуації і була змушена хоч якось реагувати на радикалізацію протесту. В таких умовах ініціативу перейняли націоналісти.

Завдяки рішучим діям націоналістичної молоді 1 грудня демонстранти повернули контроль над Майданом Незалежності, а також зайняли КМДА та Будинок профспілок. Опозиціонери не зорієнтувалися в ситуації і не змогли цьому завадити. Далі розпочалося протистояння на Банковій, і по революціонерам ударили не стільки міліцейські кийки, скільки брехня офіційних лідерів Майдану.

Націоналістів та тих, хто за ними пішов, було названо “провокаторами”. Особливо відзначився Петро Порошенко. Цей співзасновник Партії регіонів і нещодавній міністр економічного розвитку при президенту Януковичу з'явився на Майдані, неначе Пилип із конопель. І одразу з його появою виникла нагода переконатися у дієвості інформаційних маніпуляцій. Сотні тисяч українців повірили брехні, що лилася з телеекранів. Реальну ситуацію мало хто зрозумів. Тим, хто жертовно став на шлях революції, довелося миритися з образом “провокаторів”. Аж доки не настало Вогнехреща...

Саме завдяки маніпуляціям Порошенко став президентом. Політтехнологи, вплив у ЗМІ і колосальні фінансові можливості дозволили йому за лічені місяці набрати необхідний рейтинг. Революція Гідності була похована під шлаком брехливої пропаганди.

Усе правління Порошенка ознаменувалося облудою і підміною понять. У воюючій країні до статусу національної ідеї була піднесена тривіальна річ — отримання безвізового режиму. Захист територіальної цілісності підмінило сумлінне виконання мінських домовленостей. Вивіска реформ приховала збереження олігархічної системи.

Протистояти брехні, помноженій на дієвість інформаційних технологій, не так вже й легко. Але це єдиний шлях змін на краще. Щирість, жертовність і прямолінійних захист національних інтересів неодмінно мають перемогти.

Михайло Стусаненко

placeholder+image

У Вільногірську відбувся турнір пам‘яті бійця «Азову» Євгена Хоменка

Видовищні бої та чудова підготовка спортсменів: 18 травня у Вільногірську відбулися матчеві зустрічі з ММА, присвячені...

placeholder+image

Зустріч Олега Петренка в Черкасах: онлайн-трансляція сьогодні о 19:00

Сьогодні, 21.05, в Ambros HUB у Черкасах відбудеться зустріч з молоддю народного депутата України, представника Нацкорпусу...

placeholder+image

Едуард Юрченко: Націоналісти повинні якісно перезавантажити Верховну Раду

Від майбутньої парламентської кампанії слід очікувати певні сюрпризи, адже українська політика зараз перебуває на...

У Вільногірську відбувся турнір пам‘яті бійця «Азову» Євгена Хоменка

Зустріч Олега Петренка в Черкасах: онлайн-трансляція сьогодні о 19:00

Едуард Юрченко: Націоналісти повинні якісно перезавантажити Верховну Раду

В Харкові вчинено замах на представника Національного Корпусу

Національний Корпус: сепаратистам не місце у Верховній Раді

У Харкові завершився 4-й сезон проекту жіночої самооборони "Білі янголи"

«Ніч музеїв» у Дніпрі: Медкорпус взяв учать у міжнародній акції

В Одесі Нацкорпус проводить акцію-перформанс "Маршал смерті"

Андрій Білецький про інавгурацію шостого президента

За ініціативи Нацкорпусу 25 травня в Олександрії відбудеться турнір «Сильна Нація»

Національний Корпус вшанував жертв Великого терору

Нацкорпус питає: Хто замовив Катю Гандзюк?

Жодного реваншу в Харкові: акція Нацкорпусу проти ініціатив Кернеса

Захист Протасового Яру: Громада за підтримки Нацкорпусу знесла паркани забудовників

Речник НК Одеса Сергій Варламов у прямому ефірі "Думська"

Корупція в оборонці: НГУ витратила близько $ 2 900 000 на закупівлю сучасних гранатометів PSRL-1 (США)

Відроди Хортицю - відроди велич предків

Андрій Білецький про першочергові кроки новообраного президента Зеленського