placeholder+image

Революція Гідності і пропаганда підлості

Від перших днів Майдану і аж до сьогоднішнього дня в Україні змагаються дві стихії. З одного боку — щирість, жертовність, сміливість, прагнення справедливості і послідовна турбота про національні інтереси. З іншого боку — облуда, маніпуляції і намагання використати історичний момент задля власної кон'юнктурної вигоди.

Для ліберальної опозиції акції протесту, що розгорнулися у листопаді 2013 року, були всього лиш нагодою підвищити собі рейтинг і, якщо пощастить, виторгувати щось у Януковича. Їй не йшлося не те, що про революцію чи принаймні усунення Януковича, але й про відставку уряду Азарова. Аби відволікти демонстрантів від справжньої боротьби, було запропоновано поняття “Євромайдану”, а всі вимоги, які озвучувала опозиція, оберталися навколо підписання угоди про асоціацію.

Після розгону демонстрантів вночі 30 листопада опозиція опинилася у дуже незручній для себе ситуації і була змушена хоч якось реагувати на радикалізацію протесту. В таких умовах ініціативу перейняли націоналісти.

Завдяки рішучим діям націоналістичної молоді 1 грудня демонстранти повернули контроль над Майданом Незалежності, а також зайняли КМДА та Будинок профспілок. Опозиціонери не зорієнтувалися в ситуації і не змогли цьому завадити. Далі розпочалося протистояння на Банковій, і по революціонерам ударили не стільки міліцейські кийки, скільки брехня офіційних лідерів Майдану.

Націоналістів та тих, хто за ними пішов, було названо “провокаторами”. Особливо відзначився Петро Порошенко. Цей співзасновник Партії регіонів і нещодавній міністр економічного розвитку при президенту Януковичу з'явився на Майдані, неначе Пилип із конопель. І одразу з його появою виникла нагода переконатися у дієвості інформаційних маніпуляцій. Сотні тисяч українців повірили брехні, що лилася з телеекранів. Реальну ситуацію мало хто зрозумів. Тим, хто жертовно став на шлях революції, довелося миритися з образом “провокаторів”. Аж доки не настало Вогнехреща...

Саме завдяки маніпуляціям Порошенко став президентом. Політтехнологи, вплив у ЗМІ і колосальні фінансові можливості дозволили йому за лічені місяці набрати необхідний рейтинг. Революція Гідності була похована під шлаком брехливої пропаганди.

Усе правління Порошенка ознаменувалося облудою і підміною понять. У воюючій країні до статусу національної ідеї була піднесена тривіальна річ — отримання безвізового режиму. Захист територіальної цілісності підмінило сумлінне виконання мінських домовленостей. Вивіска реформ приховала збереження олігархічної системи.

Протистояти брехні, помноженій на дієвість інформаційних технологій, не так вже й легко. Але це єдиний шлях змін на краще. Щирість, жертовність і прямолінійних захист національних інтересів неодмінно мають перемогти.

Михайло Стусаненко

placeholder+image

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Відкритий спортивний турнір з панкратіону ''Хоробрі Серця 3", приурочений до четвертої річниці Широкинської...

placeholder+image

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

5 років тому центр столиці України був справжнім полем бою, вкритим тілами вбитих українців. Небесна сотня виграла свою...

placeholder+image

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Молодіжний центр пам'яті воїна «Азову» Сергія Амброса, заснований за ініціативи Національного Корпусу, відкрився у...

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Білецьким у журналі «TV-Парк» вже завтра у продажу!

Андрій Білецький про перші кроки націоналістів у розбудові економіки

Уже за кілька годин молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкриє свої двері для черкащан

У Києві Нацкорпус долучився до відзначення Дня заснування Японської держави

Хроніки злиднів, або як Донбас сам себе поставив на коліна

Ambros HUB: Національний Корпус відкрив молодіжний центр в пам'ять про побратима-азовця

Четверта річниця Широкинської операції: відео

На Софійські площі у Києві розпочалось відзначення 4 річниці Широкинської наступальної операції

Широкинська наступальна операція: відзначення 4 річниці в КМП "Патріот" у Києві

Над Білоруссю нависла реальна загроза поглинання Москвою

Підтримаймо наших побратимів до Громадської ради при Мінветеранів!

Андрій Білецький: Для перемоги України маємо прибрати ті фактори, які не дають країні бути успішною

Японський досвід для України: синергія традиції та інновацій на шляху до національного розквіту

Подарунки та розваги: НК відвідав обласний центр для молоді на Луганщині

У Дніпрі пройшов вечір пам'яті Героїв, які загинули в Широкинській операції