placeholder+image

Порожні обіцянки: як олігархічні партії обдурюють українців

Всім добре відомо, як під час передвиборчої кампанії політики обіцяють золоті гори, щоб лише отримати заповітні відсотки в результаті голосування. Однак, потрапивши до парламенту, усі свої обіцянки вони забувають та не підтримують законопроекти, що відповідають передвиборчій програмі їхньої політсили.

Яскравий тому приклад – партія «Батьківщина». У передвиборчій програмі цієї політичної сили є такий пункт: «Запровадити власні санкції проти Росії, добитися її визнання країною-агресором і спонсором тероризму, ДНР, ЛНР – терористичними організаціями». Однак, усі 19 депутатів парламентської фракції на чолі із Тимошенко прогуляли голосування за постанову щодо засудження агресії Російської Федерації проти України.

Так само всі депутати «Батьківщини» були відсутні на голосуванні закону щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, хоча у передвиборчій програмі обіцяли «надати бійцям АТО статус учасників бойових дій, достойні зарплати й пільги».

«Блок Петра Порошенка» обіцяв запровадити парламентські вибори за «відкритими списками». Однак, коли відповідний законопроект поставили на голосування у Раді, його підтримало менше, ніж 45% фракції.

Також представники партії, всупереч програмним обіцянкам, проголосували за скасування конкурсів на посади губернаторів, намагались скасувати кримінальну відповідальність за незаконне збагачення та були авторами поправок про відтермінування кримінальної відповідальності за брехню в деклараціях.

«Радикальна партія» Ляшка має свою особливість – частина депутатів регулярно відсутня на голосуваннях навіть тих законів, ініціаторами яких є їхні однопартійці.
Це стосувалось, наприклад, і законопроекту щодо децентралізації авторства Ляшка і Галасюка. На фінальному голосуванні за проект закону були відсутні п’ятеро «радикалів», а ті, що були на голосуванні – не підтримали закон.

В програмі «Радикальної партії» є обіцянки забезпечити конфіскацію та націоналізацію майна корупціонерів і олігархів - спонсорів сепаратизму, а також гасла про боротьбу з корупцією. Однак, створення Вищого антикорупційного суду підтримали тільки двоє «ляшківців». Загалом, третина «Радикальної партії» не голосує за закони, що відповідають програмним положенням політсили.

«Опозиційний блок» у своїй передвиборчій програмі обіцяв «викоренити корупцію» і «ліквідувати тендерну мафію в країні». Однак, Опоблок не дав жодного голосу за закон, що визначав нові правила державних закупівель і запускав систему електронних торгів ProZorro.

Нуль голосів від опоблоківців отримали закони, які регулюють діяльність нових антикорупційних органів: Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро і Нацагентства з питань запобігання корупції, а також проект закону про спецконфіскацію.

placeholder+image

Андрій Білецький: Ми станемо національним щитом у парламенті

Про війну, полк «Азов», мрії та майбутні вибори лідер Національного Корпусу Андрій Білецький розповів у великому...

placeholder+image

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Відкритий спортивний турнір з панкратіону ''Хоробрі Серця 3", приурочений до четвертої річниці Широкинської...

placeholder+image

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, представники центрального штабу Національного Корпусу поклали квіти...

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Андрій Білецький: Ми станемо національним щитом у парламенті

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Органи радянської безпеки проти українського національного Руху - лекція Юрія Михальчишина

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Білецьким у журналі «TV-Парк» вже завтра у продажу!

Андрій Білецький про перші кроки націоналістів у розбудові економіки

Уже за кілька годин молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкриє свої двері для черкащан

У Києві Нацкорпус долучився до відзначення Дня заснування Японської держави

Хроніки злиднів, або як Донбас сам себе поставив на коліна

Ambros HUB: Національний Корпус відкрив молодіжний центр в пам'ять про побратима-азовця

Четверта річниця Широкинської операції: відео

На Софійські площі у Києві розпочалось відзначення 4 річниці Широкинської наступальної операції

Широкинська наступальна операція: відзначення 4 річниці в КМП "Патріот" у Києві

Над Білоруссю нависла реальна загроза поглинання Москвою

Підтримаймо наших побратимів до Громадської ради при Мінветеранів!

Андрій Білецький: Для перемоги України маємо прибрати ті фактори, які не дають країні бути успішною