placeholder+image

Козацький Дім – масштабний культурно-освітній проект під егідою Національного Корпусу

Навесні 2014 року це було закинуте приміщення біля Майдану, де крім даху та старих меблів не було ні опалення, ні водопостачання, ні електроенергії.

Трохи привівши приміщення до ладу власними силами, добровольці перетворили його на навчально-мобілізаційний центр майбутнього добровольчого батальйону «Азов». Тоді він відіграв надзвичайно важливу роль у ході російсько-української війни. Саме там готувались та вишколювались перші бійці, вирушаючи на Донбас, там була спланована операція з визволення Маріуполя, 5-річчя якої Україна святкувала на цих вихідних.

Згодом батальйон «Азов», що динамічно розвивався, переїхав з Козацького, адже там неможливо було забезпечувати якісну підготовку бійців: смугу перешкод, спортивний майданчик, казарми у центрі Києва облаштувати було дуже складно. Натомість гуманітарні проекти почали стрімко розвиватись.

Зараз Козацький Дім – це потужний соціальний сучасний культурно-освітній центр для інтелектуального та фізичного розвитку молоді.

Тут діє ціла низка різноманітних громадських, культурницьких, освітніх та спортивних проектів.

Один з найбільших – літературний клуб «Пломінь», який створили студенти-філософи та ветерани російсько-української війни. Тут проходять безкоштовні лекції, майстер-класи, виставки, тренінги, освітні й мовні курси, акторська школа, суботні кінопокази.

Клуб має власне видавництво, де вийшли друком книги "Вогонь і кров" Ернста Юнґера, "Самурай Заходу", "До позитивної критики" та "Бунтівне серце" Домініка Веннера, незабаром побачить світ книга "Власним руслом" Зиновія Книша.

Бібліотека клубу містить понад 2000 примірників видань мислителів минулого та сьогодення: Платона, Ксенофонта, Сенеки, Евріпіда, Фрідріха Ніцше, Мірчі Еліаде, Ернста та Фрідріха Юнґерів, Мартіна Гайдеґера та інших.

У художній студії «Дюрер» відбуваються заняття з академічного малюнку, майстер-класи та виставки. Для цього у студії є все необхідне: планшети, мольберти, наочні посібники, підручники та мистецтвознавча література.

У громадському лекторії клубу часто відбуваються унікальні лекції, де виступають закордонні гості, які відвідують Київ. Зокрема, усі охочі вже мали можливість послухати виступ французького мислителя Паскаля Ласаля, знаменитого американського видавця Ґреґа Джонсона, британського історика та дослідника традиціоналізму Марка Седжвіка та інших.

В Козацькому Домі діє громадський спортивний зал, де кияни можуть займатися безкоштовно. У спортклубі функціонують спортивні секції з таїландського боксу Muay Thai та змішаних єдиноборств ММА у групах для чоловіків та жінок. Тренери клубу – професійні спортсмени, учасники та переможці чемпіонатів України. Також для учасників АТО працює безкоштовний масажний кабінет.

Козацький Дім – правильне дозвілля для молоді в самому центрі нашої столиці, організоване небайдужими до майбутнього України людьми. Втім, будівля, яку до 2014 року зумисне роками доводили до аварійного стану, є ласим шматком у центрі Києва для реалізації комерційних цілей. Саме тому зацікавлені у захопленні цього місця особи, не бажають відмовлятись від такої можливості і не цураються влаштовувати тиск на центр через владні інституції, як це було у жовтні минулого року, коли ФДМУ направила в Козацький Дім міжвідомчу ревізійну групу з перевіркою.

Також нам стало відомо, що найближчим часом на одному з центральних телеканалів планується вихід сюжетів, спрямованих на дискредитацію культурно-освітнього центру.
Втім нам не звикати до палиць у колесах та чорного піару – Козацький Дім продовжуватиме роботу, реалізацію нових ідей та ініціатив і його буде кому захистити, у разі серйозної загрози знищення.

Двері Козацького Дому відкриті для усіх охочих, приєднуйтесь! Вся інформація про діяльність та проекти центру:
https://www.facebook.com/kozatskiy.dim
https://t.me/kozatsky_dim
https://www.facebook.com/plominclub/
https://plomin.club

placeholder+image

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Сьогодні представники Штабу спротиву капітуляції прийшли на сесію Черкаської обласної ради через відверто "ватну"...

placeholder+image

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

У суботу, 19 жовтня, 60 дітей із селища Золотого та інших містечок району проведення ООС приїдуть на відпочинок у табір...

placeholder+image

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Про це в ефірі програми "Prime Скрипін" на каналі "ATR" сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. "Питання не...

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Формула Штайнмаєра заморожена, – Білецький про «маленькі перемоги»

Анонс! Сергій Тамарін в ефірі каналу "Еспресо"

Увага, анонс! Андрій Білецький в програмі "PRIME СКРИПІН"

Мир на умовах ворога?

Андрій Білецький про те, як українська влада буде здавати наші території під час розведення

Вторгнення Туреччини в північну Сирію: уроки та загрози для України

Бойовики обстріляли Золоте (ВІДЕО)

Марш "Ні капітуляції": націоналісти поставили владі ультиматум

Максим Жорін: У Придністров'ї досі стоять російські війська

Анонс! Максим Жорін сьогодні в ефірі телеканалу "ATR"

На Хортиці знищили молоді дуби, висаджені на честь загиблих бійців

Марш «Ні капітуляції» розпочався!

Андрій Білецький: Внутрішньому і зовнішньому ворогам ми протиставимо українську єдність

Наживо! Марш УПА «Захистимо українську землю»

Акція «Захистимо українську землю» в Києві