placeholder+image

Японський досвід для України: синергія традиції та інновацій на шляху до національного розквіту

У Києві 13-го лютого з нагоди відкриття культурно-мистецької платформи "Патріот" відбулося урочисте святкування Дня заснування Японської держави. Захід відвідали поважні гості: представники дипломатичних установ, військові, митці, письменники, бізнесмени, волонтери.

"Мета платформи - зібрати усіх пасіонаріїв заради розбудови великої Української держави", - наголосив керівник освітнього дивізіону Національного Корпусу Андрій Ромащенко. Ключовий меседж заходу - Японія - це яскравий приклад тієї країни, якій вдається зберігати традиції і цінності, культуру, пам'ятки минулого і водночас бути надзвичайно високотехнологічною, інноваційною, прогресивною державою. Саме тому нас, українців, Японія надихає.

Заступник Лідера партії "Національний Корпус" Микола Кравченко зазначив, що Україна і Японія - це не просто природні геополітичні союзники, це дві єдині країни в світі, які мають офіційні територіальні претензії до Російської Федерації та провів аналогію з ситуацією Криму в Україні і ситуацією з північними територіями Японії в площині міжнародного права. В обох країнах існує потреба у підвищенні статусу сил, відповідальних за обороноздатність країни, необхідність творення власної політики, виходячи з національних інтересів, а не з обмежень міжнародними договорами, потреба у перетворенні інституту родини у головну соціальну цінність. Саме ці вектори розвитку виголошують здорові націоналістичні сили. В Україні - це рух, авангард який очолив Національний Корпус на чолі з Андрієм Білецьким. У Японії - це націонал-традиційні сили, які веде за собою прем'єр-міністр Абе Сіндзо.

Данило Коваль здійснив історичний екскурс в україно-японські відносини. Виявляється, що ОУН мала тісні зв'язки з Японією у 1930-1940-х роках. Фактом є те, що делегація українських націоналістів неодноразово відвідувала Японську імперію.

В рамках урочистостей відбулося пряме включення з "японським українцем" Андрієм Назаренком. Уже п'ятий рік він живе у Японії і там є учасником націоналістичної організації "Ніппон Кайгі". По відеозв'язку Андрій презентував книгу власного авторства "В лучах восходящего Солнца". Ця книга дає українцям розуміння японського бачення світу.

Наступний спікер, японознавець Сергій Капранов, розповів про феномен "Сінто", який є скоріше не релігією, а націоналістичним світоглядом японців.

Сергій Червінський виступив з доповіддю про історію і філософію зброї. Промовець вразив присутніх тим, що катана - традиційний японський меч, можливо, має пращурів серед зброї скіфських кочовиків.

На україно-японські аналогії у своїй промові вказав кандидат філософських наук Едуард Юрченко.

Олена Семеняка, міжнародний секретар партії, вважає надважливим перейняти досвід японської модернізації. За основу дослідниця бере реставрацію Мейдзі - період, який характеризувався вестернізацією Японії, створенням централізованої Японської імперії, переможними війнами з цинським Китаєм і імперською Росією та приєднанням Тайваню і Кореї до Японії.

Артем Болюх підбив підсумки змістовної частини тезою про потребу синергії традиції і прогресу для національного розквіту.

Перформативна частина заходу розпочалася з показового виступу майстрів українського та японського бойових мистецтв. Традиційний японський танок подарувала гостям яскрава шанувальниця східної культури Ангела Бетельгейзе. У стінах залу лунала традиційна українська та японська музика.

Сподіваємося, що спільні потреби сьогодення призведуть до активної співпраці між нашими народами вже у найближчому майбутньому, і ХХІ століття для Києва і Токіо стане століттям співпраці і обопільного розвитку наших країн.

placeholder+image

"Скільки ви вкрали?!" - ветеран Азову звернувся до Порошенка в прямому ефірі

Член Національного Корпусу, екс-командир розвідувальної роти Азову Сергій Коротких (позивний "Боцман") в прямому ефірі...

placeholder+image

Кастова система режиму Порошенка: чому незаконне збагачення більше не злочин

86 млн грн незаконного збагачення Мирослава Продана, екс-заступника Романа Насірова. 17 млн грн витрат Юлії Тимошенко...

placeholder+image

Порохобот на годинку: як збирали масовку на мітинг Порошенка

Блогер Данило Яковлев записав інтерв'ю з людиною, яка взяла участь у проплаченій акції президента Порошенка, що...

"Скільки ви вкрали?!" - ветеран Азову звернувся до Порошенка в прямому ефірі

Кастова система режиму Порошенка: чому незаконне збагачення більше не злочин

Порохобот на годинку: як збирали масовку на мітинг Порошенка

Андрій Білецький: Замість нової армії ми бачимо тільки нові розкрадання

Сутички відбуваються через відсутність комунікації між владою та людьми, - Денис Котенко

Прикарпаття проти Порошенка 19/03/19

Репресії проти Нацкорпусу тривають

Андрій Білецький: відповідь порохоботам

Інтерв’ю з керівником Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитром Кухарчуком на телеканалі «Антена».

Андрій Білецький: Порошенко зараз легітимізує хаос в державі

Секретна зброя Нацкорпусу

Анонс! Олександр Алфьоров в ефірі телеканалу "Громадське"

Андрій Білецький в прямому ефірі програми "Події дня з Тиграном Мартиросяном"

Нацкорпус в Полтаві: режим Порошенка вибачився перед патріотами

Представників НК і НД затримали під час візиту президента в Полтаві

Акція "Свинарчуків Порошенка - за ґрати!": вирушаємо до АП

Сотні патрульних авто та тисячі правоохоронців: Влада готується до акції на Майдані

Акція "Свинарчуків Порошенка - за ґрати!" розпочалась на Майдані