placeholder+image

«Інтермаріум» крокує Європою

Європа тріщить по швах. Британія спішно залишає Євросоюз. Серед інших країн-членів загострилися політичні розбіжності з низки питань, адже деякі країни, особливо Східної Європи, не згодні з політикою ЄС. У цих реаліях назріла необхідність створення нового союзу, здатного «перезавантажити» всю західну цивілізацію та відновити лідерські позиції Європи в світі.

Починаючи з осені позаминулого року, Національний Корпус активно презентує за кордоном геополітичну програму партії, проект Інтермаріум. Ідеться про союз центрально- й східноєвропейських націй у просторі між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями, покликаний зробити регіон гравцем світового рівня. Саме Адріатично-Балто-Чорноморський Союз ми пропонуємо як альтернативу вступу до Євросоюзу, обстоюваного чинною владою.

Польща. У жовтні 2017 року проект Інтермаріум був презентований перед учасниками конференції «Розбита Імперія» у Колумновій залі Польського Сейму. Вже у листопаді представники партії розглянули важливість вичерпання конфліктів історичного минулого з сусідньою країною на конференції з нагоди Дня Незалежності Польщі «Європа майбутнього-2». Наразі польська сторона у відповідь запрошує представників Національного Корпусу й полку АЗОВ на квітневий Безпековий форум у Любліні.

Хорватія. 9 грудня 2017 р. на конференції в Католицькому університеті Загреба делегати Національного Корпусу обговорили перспективи створення життєздатного об’єднання європейських націй, спроможного не лише захистити національну ідентичність кожної з них, а й відновити лідерські позиції Європи в світі. За підсумками візиту, Національний Корпус домовився про співпрацю українських та хорватських ветеранів, зокрема, за підтримки бригадного генерала Бруно Зоріци-Зулу, який активно переймається перебігом військових дій на Сході України, та генерала Желько Гласновіча, який у мирний час відстоює хорватські національні інтереси в парламенті. Наразі вже йдуть перемовини щодо проведення Четвертої конференції з Інтермаріуму (2019) в Загребі.

Балтія. Взимку 2018 р. незмінні союзники України, держави Балтії, відзначили сторіччя здобутої у ході боротьби з більшовиками незалежності, замислюючись про шляхи її збереження. Національний Корпус охоче відгукнувся на запрошення балтійських партнерів відвідати міжнародні заходи на честь святкової річниці та, користуючись моментом, презентував проект «Інтермаріум» в Естонії, а згодом і в Литві. У Вільнюсі численна делегація партії провела серію заходів, присвячених оборонній та геополітичній темам. Вже в квітні було реалізовано спільний литовсько-український проект із висадки понад 2000 литовських дубів на острові Хортиця на знак пошани до подвигу героїв російсько-української війни та всіх борців за незалежність Литви та України, а в травні литовські військові привітали полк АЗОВ з його четвертою річницею в Бердянську. У вересні 2018 р. Національний Корпус виступив у низці заходів у посольстві України в Ризі та в культурному центрі м. Бауска, присвячених Міжмор’ю та латиському теоретику Інтермаріуму – генералу Петерісу Радзіньшу. Цього лютого представники Національного Корпусу знову відвідають Литву й Естонію, узявши участь у конференціях і маршах з нагоди чергової річниці незалежності цих країн, а латиський військовий експерт прочитає лекцію про розвиток тероборони солдатам полку АЗОВ.

Німеччина. У травні 2018 р. Національний Корпус продовжив презентацію проекту «Інтермаріум» на теренах Західної Європи, взявши участь у низці конференцій в різних містах Німеччини (Ризі, Галле, Дрездені). В лютому цього року відбудеться тематична зустріч з німецькою аудиторією в м. Пірна, приурочена до щорічних вшанувань німецьких героїв по всій країні.

Норвегія. 16 червня 2018 р. геополітичну програму Національного Корпусу було представлено на зустрічі з норвезькими націоналістами в Східній Норвегії неподалік від Осло, в ході якої, зокрема, обговорювалися можливості співпраці в оборонній та енергетичній сфері.

Третя конференція Групи сприяння розбудові Інтермаріуму, заснованої народним депутатом України, лідером Національного Корпусу Андрієм Білецьким, яка відбулася 13 жовтня 2018 р. в Києві за участі хорватських, польських, українських та литовських військових, економістів і культурних діячів, ознаменувала вихід на серйозний рівень міжнародної співпраці української сторони з урядовими структурами й представниками збройних сил країн регіону.

placeholder+image

Акція «Вишинський, не втечеш!» біля Подільського райсуду

15 липня о 16:00 націоналісти разом з активістами пікетуватимуть Подільський райсуд. Сьогодні там проходитиме судове...

placeholder+image

Злодії Януковича шукають шляхів легалізації в новому складі Верховної Ради

Оцінюючи виборчі списки більшості політичних партій, а також кандидатів-мажоритарників на позачергових виборах до...

placeholder+image

Арештувати Медведчука! Націоналісти провели пікет під СБУ

Об'єднані націоналісти сьогодні взяли участь у пікетуванні СБУ вимагаючи заарештувати ворога України,...

Акція «Вишинський, не втечеш!» біля Подільського райсуду

Злодії Януковича шукають шляхів легалізації в новому складі Верховної Ради

Арештувати Медведчука! Націоналісти провели пікет під СБУ

Анонс! Максим Жорін в ефірі Еспресо

Анонс! Андрій Білецький сьогодні на ObozTV

Андрій Білецький поставив на місце Мураєва

Анонс! Роман Чернишев в ефірі "Еспресо-TV"

Націоналісти пікетують СБУ з вимогою арештувати Медведчука

Свободу Віталію Марківу! Акція під посольством Італії в Києві

Анонс! Сьогодні Дмитро Кухарчук о 21:40 на Інтері

Трагічні події на Волині 1943 року – трагедія чи інструмент політичних маніпуляцій?

Анонс! Родіон Кудряшов сьогодні на Еспресо-TV

Нацкорпус відвідав Хорватію: розбудова Інтермаріуму набирає обертів

Анонс: Олег Петренко сьогодні в гостях ток-шоу "ВажLive"

Анонс! Андрій Білецький в ефірі ток-шоу "Опозиція" на ТРК "Україна"

Свободу Марківу! Націоналісти беруть участь в акції під посольством Італії на підтримку несправедливо засудженого українця

Хабарництво в силових структурах як наслідок кризи державної політики

Анонс: Олег Петренко о 20:10 на каналі ZIK