placeholder+image

«Інтермаріум» крокує Європою

Європа тріщить по швах. Британія спішно залишає Євросоюз. Серед інших країн-членів загострилися політичні розбіжності з низки питань, адже деякі країни, особливо Східної Європи, не згодні з політикою ЄС. У цих реаліях назріла необхідність створення нового союзу, здатного «перезавантажити» всю західну цивілізацію та відновити лідерські позиції Європи в світі.

Починаючи з осені позаминулого року, Національний Корпус активно презентує за кордоном геополітичну програму партії, проект Інтермаріум. Ідеться про союз центрально- й східноєвропейських націй у просторі між Адріатичним, Балтійським і Чорним морями, покликаний зробити регіон гравцем світового рівня. Саме Адріатично-Балто-Чорноморський Союз ми пропонуємо як альтернативу вступу до Євросоюзу, обстоюваного чинною владою.

Польща. У жовтні 2017 року проект Інтермаріум був презентований перед учасниками конференції «Розбита Імперія» у Колумновій залі Польського Сейму. Вже у листопаді представники партії розглянули важливість вичерпання конфліктів історичного минулого з сусідньою країною на конференції з нагоди Дня Незалежності Польщі «Європа майбутнього-2». Наразі польська сторона у відповідь запрошує представників Національного Корпусу й полку АЗОВ на квітневий Безпековий форум у Любліні.

Хорватія. 9 грудня 2017 р. на конференції в Католицькому університеті Загреба делегати Національного Корпусу обговорили перспективи створення життєздатного об’єднання європейських націй, спроможного не лише захистити національну ідентичність кожної з них, а й відновити лідерські позиції Європи в світі. За підсумками візиту, Національний Корпус домовився про співпрацю українських та хорватських ветеранів, зокрема, за підтримки бригадного генерала Бруно Зоріци-Зулу, який активно переймається перебігом військових дій на Сході України, та генерала Желько Гласновіча, який у мирний час відстоює хорватські національні інтереси в парламенті. Наразі вже йдуть перемовини щодо проведення Четвертої конференції з Інтермаріуму (2019) в Загребі.

Балтія. Взимку 2018 р. незмінні союзники України, держави Балтії, відзначили сторіччя здобутої у ході боротьби з більшовиками незалежності, замислюючись про шляхи її збереження. Національний Корпус охоче відгукнувся на запрошення балтійських партнерів відвідати міжнародні заходи на честь святкової річниці та, користуючись моментом, презентував проект «Інтермаріум» в Естонії, а згодом і в Литві. У Вільнюсі численна делегація партії провела серію заходів, присвячених оборонній та геополітичній темам. Вже в квітні було реалізовано спільний литовсько-український проект із висадки понад 2000 литовських дубів на острові Хортиця на знак пошани до подвигу героїв російсько-української війни та всіх борців за незалежність Литви та України, а в травні литовські військові привітали полк АЗОВ з його четвертою річницею в Бердянську. У вересні 2018 р. Національний Корпус виступив у низці заходів у посольстві України в Ризі та в культурному центрі м. Бауска, присвячених Міжмор’ю та латиському теоретику Інтермаріуму – генералу Петерісу Радзіньшу. Цього лютого представники Національного Корпусу знову відвідають Литву й Естонію, узявши участь у конференціях і маршах з нагоди чергової річниці незалежності цих країн, а латиський військовий експерт прочитає лекцію про розвиток тероборони солдатам полку АЗОВ.

Німеччина. У травні 2018 р. Національний Корпус продовжив презентацію проекту «Інтермаріум» на теренах Західної Європи, взявши участь у низці конференцій в різних містах Німеччини (Ризі, Галле, Дрездені). В лютому цього року відбудеться тематична зустріч з німецькою аудиторією в м. Пірна, приурочена до щорічних вшанувань німецьких героїв по всій країні.

Норвегія. 16 червня 2018 р. геополітичну програму Національного Корпусу було представлено на зустрічі з норвезькими націоналістами в Східній Норвегії неподалік від Осло, в ході якої, зокрема, обговорювалися можливості співпраці в оборонній та енергетичній сфері.

Третя конференція Групи сприяння розбудові Інтермаріуму, заснованої народним депутатом України, лідером Національного Корпусу Андрієм Білецьким, яка відбулася 13 жовтня 2018 р. в Києві за участі хорватських, польських, українських та литовських військових, економістів і культурних діячів, ознаменувала вихід на серйозний рівень міжнародної співпраці української сторони з урядовими структурами й представниками збройних сил країн регіону.

placeholder+image

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Відкритий спортивний турнір з панкратіону ''Хоробрі Серця 3", приурочений до четвертої річниці Широкинської...

placeholder+image

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, представники центрального штабу Національного Корпусу поклали квіти...

placeholder+image

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

5 років тому центр столиці України був справжнім полем бою, вкритим тілами вбитих українців. Небесна сотня виграла свою...

Пам'яті Героїв: видовищний турнір "Хоробрі Серця 3" відбувся у Дніпрі

Національний Корпус вшанував Героїв Небесної Сотні

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні

Відкриття Ambros HUB у Черкасах: відео

Ексклюзивне інтерв’ю з Андрієм Білецьким у журналі «TV-Парк» вже завтра у продажу!

Андрій Білецький про перші кроки націоналістів у розбудові економіки

Уже за кілька годин молодіжний хаб імені Сергія Амброса відкриє свої двері для черкащан

У Києві Нацкорпус долучився до відзначення Дня заснування Японської держави

Хроніки злиднів, або як Донбас сам себе поставив на коліна

Ambros HUB: Національний Корпус відкрив молодіжний центр в пам'ять про побратима-азовця

Четверта річниця Широкинської операції: відео

На Софійські площі у Києві розпочалось відзначення 4 річниці Широкинської наступальної операції

Широкинська наступальна операція: відзначення 4 річниці в КМП "Патріот" у Києві

Над Білоруссю нависла реальна загроза поглинання Москвою

Підтримаймо наших побратимів до Громадської ради при Мінветеранів!

Андрій Білецький: Для перемоги України маємо прибрати ті фактори, які не дають країні бути успішною

Японський досвід для України: синергія традиції та інновацій на шляху до національного розквіту

Подарунки та розваги: НК відвідав обласний центр для молоді на Луганщині