placeholder+image

Державний прапор РФ як символ обману, аморальності і смерті

Якщо коротко описувати історію існування Росії як країни, то можна сказати так – тотальна брехня. Обман як із її походженням, так і з її державними символами, зокрема прапором, день якого в РФ щорічно святкують 22 серпня.
Хочемо довести до відома тих, хто свято вірить ідеям “русскаго мира” і путінських посіпак в Україні, що біло-синьо-червоний стяг з'явився в Московії у ХVIII столітті за царювання Петра І, як морський торговельний прапор. Зокрема, останній запровадив його виключно для того, щоб обманювати охорону морських портів в прибалтійських державах, а також вводити в оману шведів, кораблі яких активно патрулювали Балтійське море. Тому, якщо вірити історичним фактам, то ніяким символом держави, окрім як засобу для обману, він не був.

Мабуть, саме з такими цілями цей триколор був обраний основним стягом Російської визвольної армії під керівництвом генерала Власова, а також інших російських колаборантських збройних формувань, які воювали у складі Вермахту в роки Другої світової війни. І як зазначали російські історики “...три года бело-сине-красный флаг карателей развивался в сожженных деревнях над трупами детей, стариков и женщин”.

Зауважмо що в самій Росії власовців не називають зрадниками і ворогами російського народу, а просто колаборантами, патріотами які боролися з комуністичним режимом за свою Батьківщину. Водночас сама Росія провадить активну інформаційну кампанію проти т.зв. проявів нацизму і фашизму в світі. І це попри те, що останній як режим офіційно був знищений з падінням фашистської Німеччини у 1945 році. Крім того, в РФ введено покарання за відповідні прояви, зокрема відповідно до:

- статті 6 Федерального закону від 19.05.1995 року № 80-ФЗ “Об увековечении Победы советского народа в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 годов” найважливішим напрямом державної політики РФ є рішуча боротьба з проявами фашизму. В РФ забороняється використання в будь-якій формі нацистської символіки як такої, що паплюжить багатонаціональний народ і пам'ять про жертви Великої Вітчизняної війни”;

- статті 20.3 Кодексу РФ “Об административных правонарушениях” встановлена відповідальність за пропаганду або публічну демонстрацію нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами. Цією статтею передбачено покарання у вигляді штрафу в розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предмету адміністративного правопорушення;

- федеральним законом від 05.05.2014 № 128-ФЗ Кримінальний кодекс Росії доповнено ст. 354.1, що передбачає кримінальну відповідальність за реабілітацію нацизму. Заперечення фактів, встановлених вироком Міжнародного військового трибуналу для суду і покарання головних військових злочинців європейських країн осі, схвалення злочинів, встановлених зазначеним вироком, а так само поширення свідомо неправдивих відомостей про діяльність СРСР в роки Другої світової війни, вчинені публічно, є кримінально переслідуваними. За ці діяння, вчинені особою з використанням свого службового становища або з використанням засобів масової інформації, може бути призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

А що маємо в реальності – цей біло-синьо-червоний стяг вже більше чверті століття майорить над Росією, а свята з нагоди дня державного прапора з року в рік стають все масштабнішими. Крім того, під цим прапором росіяни окуповували Крим та окремі регіони Донецької і Луганської областей. Підрозділи російських ЗС під ним штурмували Іловайськ, Донецький аеропорт і Дебальцеве, вбивали і вбивають наших військовослужбовців, грабують окуповані території, знищують все українське на Донбасі. При цьому російська влада продовжує звинувачувати Україну в поширенні фашистської ідеології.

І все це продовжуватиметься то тих пір, поки російський народ не перестане боятися і бути нікчемною біомасою і тим бидлом, яким його зробив путінський режим, народом, що терпить діяння господаря Кремля, над яким майорить символ обману, аморальності і смерті.

У свою чергу, Україна та її керманичі повинні добре вивчити ворога, знати всі його слабкі місця і рішуче використовувати відповідні знання для боротьби з ним, активно залучаючи до цього процесу міжнародну спільноту. Не винятком цього має бути й інформаційна політика нашої держави, одним з головних напрямів якої повинно стати донесення правди про діяльність путінського режиму до російського народу, спонукання до повалення антинародної влади в РФ.

placeholder+image

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Сьогодні о 19:30 юрист Національного Корпусу Віктор Шендибило буде гостем 4 каналу. Дивіться програму за посиланням:...

placeholder+image

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

Сьогодні актив Національного Корпусу та небайдужі львів’яни провели акцію «Oun owner air condition» під стінами ЛОДА. Ми прийшли...

placeholder+image

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

Інтерв’ю народного депутата XIII скликання, лідера Національного Корпусу Андрія Білецького для каналу «Politeka». Відео:...

Анонс! Віктор Шендибило сьогодні на 4 каналі

Пів мільйона на безграмотні інформщити: Нацкорпус пікетував Львівську ОДА

«Путін готує пастку. Вони дійдуть до Одеси!», – Андрій Білецький в інтерв’ю для «Politeka»

В Одесі Нацкорпус підтримав протест місцевої громади проти будівництва багатоповерхівки замість дитсадка

Мінські угоди: п’ять років ганьби

Нацкорпус в Одесі допоміг обласному центру переливання крові

Анонс! Сьогодні Олександр Алфьоров в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Зе" капітуляція?

«Захист слабких – справа сильних»: Нацкорпус взяв участь у марші захисту тварин

В Олександрії визначили переможця запливу «Дух воїна»

Андрій Білецький: Розмови про мир за будь-яку ціну деморалізують армію

Андрій Білецький: Підписання мінських угод призведе до подальшої окупації України

Нацкорпус підтримав протест медиків у Львові

Анонс! Андрій Білецький в ефірі на телеканалі "ZIK"

Проект Нацкорпусу «Одна Кров» продовжує допомагати людям

Еко-катастрофа у Вільногірську: Нацкорпус долучився до забезпечення містян питною водою

Анонс! Дмитро Кухарчук сьогодні на телеканалі "Еспресо"

«Пам’ять, яка об'єднує»: активісти Нацкорпусу приєднались до ініціативи з відновлення українських кладовищ у Польщі