placeholder+image

"Зе" капітуляція?

Тривалий час Зеленський приховував від українців своє бачення встановлення "миру" в країні. Лунали абстрактні популістичні фрази без жодної конкретики. Однак, вже минулої п'ятниці голова МЗС Вадим Пристайко трішки відхилив завісу. Він заявив про бажаність реалізації так званої "формули Штайнмаєра". Фактично мова про капітуляцію України.

Формула Штайнмаєра — це план "примирення" на вигідних Москві умовах від колишнього міністра закордонних справ, а нині президента ФРН. Він передбачає легалізацію терористичних утворень т.зв. "ДНР-ЛНР" в українському правовому полі через закріплення в Конституції особливого статусу ОРДЛО.

За формулою Штайнмаєра це має відбутися після "демократичних виборів" на окупованій території. При цьому план німецького можновладця не містить положень про виведення російських військ та здачу зброї колаборантами перед волевиявленням. Тобто "псевдовибори" під дулами автоматів окупантів, вочевидь, цілком підходять німецьким друзям Кремля.

У своїй заяві 13 вересня Вадим Пристайко наголосив, що Україна "повинна" виконати план Штайнмаєра, адже цей концепт "узгодили" попередники (!). Це абсолютна нісенітниця, позаяк жодного юридичного затвердження "формули" німецького приятеля Москви не було, а усна згода Порошенка й Клімкіна немає жодної правової сили. Саме тому сьогодні Кремль прямим текстом вимагає від України зафіксувати на папері підтримку плану Штайнмаєра. Схоже, голова вітчизняного МЗС вирішив підіграти агресору.

Прикметно, що Вадим Пристайко ще 2016 року, обіймаючи посаду заступника Клімкіна, стверджував, що єдиний шлях до "мирного врегулювання" – це завести амністованих терористів до Верховної Ради, уряду та визнати їхню владу на місцях: https://www.youtube.com/watch?v=Yj6K-p-a-1g.

Ясна річ, що це була не лише його персональна позиція, а точка зору тодішньої влади. Нагадаємо, на початку 2016 року Порошенко прагнув реалізувати капітулянтські угоди через план Мореля. Однак, тоді супротив націоналістів та небайдужих пасіонаріїв змусив владу відступити.

Очевидно, що сьогодні Вадим Пристайко просто озвучує офіційну позицію команди влади, яка впевнено крокує шляхом Порошенка до здачі національних інтересів. Це виклик для усієї патріотичної громадськості.

Не допустити капітуляції України через легалізацію терористів у владі має бути завданням № 1 для кожного українця. Націоналісти будуть рішуче протидіяти будь-яким намаганням поставити Україну на коліна перед Кремлем. Ми не допустили капітуляції у 2016 році, не допустимо й сьогодні.

placeholder+image

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Сьогодні представники Штабу спротиву капітуляції прийшли на сесію Черкаської обласної ради через відверто "ватну"...

placeholder+image

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

У суботу, 19 жовтня, 60 дітей із селища Золотого та інших містечок району проведення ООС приїдуть на відпочинок у табір...

placeholder+image

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Про це в ефірі програми "Prime Скрипін" на каналі "ATR" сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. "Питання не...

Депутати "Відродження" отримали російські рублі за зраду у Черкасах

Друзі, гарна новина! Діти із Золотого проведуть вікенд у київському таборі "Азовець"

Андрій Білецький: Розведення військ – катастрофа, що зламає всю лінію фронту

Формула Штайнмаєра заморожена, – Білецький про «маленькі перемоги»

Анонс! Сергій Тамарін в ефірі каналу "Еспресо"

Увага, анонс! Андрій Білецький в програмі "PRIME СКРИПІН"

Мир на умовах ворога?

Андрій Білецький про те, як українська влада буде здавати наші території під час розведення

Вторгнення Туреччини в північну Сирію: уроки та загрози для України

Бойовики обстріляли Золоте (ВІДЕО)

Марш "Ні капітуляції": націоналісти поставили владі ультиматум

Максим Жорін: У Придністров'ї досі стоять російські війська

Анонс! Максим Жорін сьогодні в ефірі телеканалу "ATR"

На Хортиці знищили молоді дуби, висаджені на честь загиблих бійців

Марш «Ні капітуляції» розпочався!

Андрій Білецький: Внутрішньому і зовнішньому ворогам ми протиставимо українську єдність

Наживо! Марш УПА «Захистимо українську землю»

Акція «Захистимо українську землю» в Києві