Білецький в Золотому: Після розведення військ у Грузії росіяни взяли Сухумі

09.10.2019, 15:10

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький під час мітингу в с. Золотому пояснив, чому не можна вірити домовленостям з росіянами, згадавши про трагедію у Іловайську, захоплення Дебальцевого та сумнозвісний досвід Грузії.

«Головне, що треба сказати, пам’ятаючи про так звані відведення, – росіянам вірити не можна. Історія вчить людей про те, що росіяни запропонували розведення військ грузинам в Абхазії під час так званого грузино-абхазького, а насправді спровокованого Росією конфлікту в Грузії. Грузини пішли на це, росіяни, в свою чергу, зібралися, підготувалися і атакували. 600 тисяч грузинів стали біженцями у власній країні», – розповів він.

Білецький нагадав про події в Іловайську, коли був обстріляний так званий «зелений коридор», через який мали відходити з котла українські військові.

«Ми втратили сотні і сотні бійців, тому що повірили росіянам. Їм не можна вірити, тому що мапа, яка була підписана в Мінську у вересні 2014 року включала в себе і Дабальцеве, але воно було взяте росіянами в ході лютневого наступу 2015 року», – додав лідер НК.
За словами Білецького, влада повинна була б подбати про людей, а не обіцяти мир за будь-яку ціну.

«Доставити хліб в Золоте-4, організувати туди «швидку». 4 місяці не виплачені зарплати. Люди голодують. Про це повинна була б думати справжня українська влада, а не годувати дешевими обіцянками про мир, тому що це шлях в нікуди. Той, хто не хоче боротися за свою територію, інтереси і землю – той завжди буде битий. Українців повинен був навчити приклад Криму, що ті, хто відмовилися стріляти й воювати за землю в Криму, – отримали війну на Донбасі», – констатував він.

Поділитись