Білецький поставив на місце Порошенка в ефірі «Свободи слова Савіка Шустера»

04.10.2019, 23:10

Відповідальність за наслідки Мінських угод та «формули Штайнмаєра» напряму лежить на екс-президенті України. Про це самому Петру Порошенку в ефірі ток-шоу «Свобода Слова Савіка Шустера» сказав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.

«Ви справді, мабуть, дуже серйозно попрацювали в Мінську 5 вересня. Нам цього не зрозуміти. Я в той день, як і в за день перед тим в Широкино, знаходився під російськими артилерійськими обстрілами. Як і 15 лютого 2015 року я мотався між Широкино, Павлополем і Піщовиком, коли закінчувався контрнаступ українських військ. Тому мені важко оцінити, наскільки це було складно. Але ви підписали Мінські угоди. Катастрофічна «формула Штайнмаєра» – це частина Мінських угод», – сказав Білецький.

За словами політика, норми Мінських угод з першого ж дня містили в собі капітулянтські передумови для України.

«Ви говорите проте, що в Мінську-2 спочатку було рішення про відведення російських найманців за український кордон, що спочатку в Мінську-2 було повернення українського кордону, лише після цього були вибори. Насправді в Мінську чітку написано, що спочатку йде розведення сил – це перші два пункти. Далі йде визнання ОРДЛО», – додав Білецький, нагадавши екс-президенту Порошенку в студії кожен з пунктів, погоджених колишнім гарантом в минулому Мінських угод.

Нагадаємо, з 1 жовтня в Україні тривають акції протесту проти ухвалення так званої «формули Штайнмаєра», що передбачає відведення військ з лінії розмежування, амністію терористів та проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Націоналісти називають свої заходи «акціями проти капітуляції України».

Поділитись