Білецький: Маршал Жуков – символ ненависті до всього українського

26.02.2020, 21:02

«52 ватники під керівництвом щуриного ватажка Кернеса сьогодні знову вирішили назвати проспект Григоренка іменем Жукова. Певно, не маючи більш важливих міських справ, Гєпа втілює ідею фікс – зберегти ім’я свого ідола на вулицях міста! Справді незрозуміло, чим харківським депутатам не подобається Петро Григоренко, теж, до речі, радянський воєначальник. Але їм у якості символа потрібен саме Жуков, який ненавидів Україну та все українське », – написав лідер Національного Корпусу Андрій Білецький, коментуючи голосування міської ради Харкова по питанню перейменування проспекта Григоренка ім’ям Жукова.

Політик нагадав про те, що раніше виграв суд, який визнав перейменування на Жукова незаконним. Однак, ватні депутати Харкова знову чхали на Закон (ст. 1 ЗУ про декомунізацію), знову довели свою відданість всьому совєтському та російському, знову показали, що вата в Україні таки може підняти голови, адже керуються думкою «какая разніца?».

«Я думаю, що відстояти назви українських вулиць наперекір любителям червоних маршалів – справа честі всіх патріотів Харкова. Адже якщо дати їм перемогти зараз, наступні успіхи вати можуть бути набагато боліснішими для України », – наголосив Андрій Білецький.

Знесений пам'ятник маршалу Жукову в Харкові
Знесений пам’ятник маршалу Жукову в Харкові
Поділитись