Анонс: Об’єднані націоналісти проведуть у Львові Марш тисячоліття української держави

29.06.2019

30 червня об’єднані націоналісти разом з ветеранами російсько-української війни проведуть у Львові марш, присвячений 78 річниці проголошення Акту відновлення Української Держави.

Хода розпочнеться о 18:00 від пам’ятника Степану Бандері (вул. Шептицьких, 45) і пройде маршрутом: вул. С.Бандери – вул. Городоцька – пр. Свободи.

У центрі міста біля пам’ятника Шевченку відбудеться Віче, під час якого виступлять лідери об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» Андрій Білецький, Олег Тягнибок, Андрій Тарасенко, Дмитро Ярош та Руслан Кошулинський.

Завершиться захід Молитвою українського націоналіста.
Запрошуємо приєднуватись до відзначення важливої події в історії державотворення України та приходити у вишиванках.

Контактні особи: 0963175072 Віталій, 0980729030 Святослав.

Пряма трансляція маршу на нашому ютуб-каналі розпочнеться о 18:00. Не пропустіть!

Довідка:
30 червня 1941 року на площі Ринок у Львові за ініціативи ОУН під проводом Степана Бандери відбулося проголошення Акту відновлення Української держави.
Вже 5 липня гестапо заарештувало Степана Бандеру, Ярослава Стецька і близько 300 членів ОУН, частину з яких розстріляли. Довідавшись про Акт проголошення самостійної України, Гітлер видав наказ знищити ОУН. Під час допитів ні Бандера, ні Стецько, не відмовилися від своїх слів та намірів відновити державність і були ув’язненні у німецьких концтаборах.

Поділитись