Андрій Білецький розповів деталі про стрілянину на блокпості та про те, хто стоїть за зривом акції у Золотому

09.10.2019

Відповідне відео лідер Національного Корпусу оприлюднив на власному телеграм-каналі.

Він повідомив, що силовики на блокпостах зупиняли усі колони, що прямували у Золоте, зокрема й найбільшу, в якій їхали волонтери з Харкова, Києва, Черкас та Донецької області.

Білецький зауважив, що усі учасники колони спокійно погодилися, щоб поліцейські перевірили їхні машини і паспорти, після чого у поліцейських «з’явилась нова вимога».

«Вони стали вимагати, щоб усі 150 людей пройшли особистий фізичний огляд у «будці контролю» на пропускному пункті. Це викликало обурення, люди почали висловлювати невдоволення – на це хтось із поліціянтів почав стріляти у повітря», – розповів він.

За словами Білецького, зірвати акцію протесту проти відведення українських військ із Золотого намагався перший заступник нового губернатора-сепаратиста Луганщини Юрій Погуляйко, якого місцеві жителі знають як людину, яка займається незаконною вирубкою лісу.

«Вітання президенту Голобородьку, у вас багато справ. Можливо, є якась схема, як побороти вирубку лісу, призначаючи тих, хто це робить, першими заступниками губернатора», – сказав лідер НК.

За інформацією Білецького, заступник губернатора Погуляйко написав заяву до штабу ООС, поліції та СБУ з вимогою розібратися з так званими незаконними бандформуваннями, тобто ветеранами, з проханням зірвати сьогоднішню акцію.

«Їхнє замовлення сьогодні виконують на блокпостах змішані групи поліцейських і співробітників СБУ», – сказав він.

На думку лідера Нацкорпусу, своїми силовими діями влада досягне зворотного ефекту.

«Якщо будуть застосовувати силу до нас, то тут буде не 400-600 людей, які сьогодні приїдуть протестувати проти розведення. Сюди з’їдуться тисячі. Вони бояться, роблять негарні вчинки, а це означає, що ми все робимо правильно. Будемо тиснути далі й нікуди із Золотого не подінемося», – констатував він.

Поділитись