Андрій Білецький оскаржує в суді рішення перейменувати проспект в Харкові на честь Жукова

20.06.2019, 13:06

Народний депутат, кандидат від об’єднаних націоналістів ВО “Свобода” Андрій Білецький сьогодні, 20 червня, подав позов до Харківського окружного адміністративного суду стосовно рішення Харківської міськради про повернення одному з проспектів міста імені радянського маршала Жукова. Своїм позовом народний депутат вимагає визнати незаконною відповідну постанову ХМР та скасувати акт органу місцевого самоврядування.

“Георгій Жуков – радянський генерал, що отримав прижиттєве призвисько “М’ясник” та увійшов у справжню, позбавлену від міфів радянщини, історію як кат українського народу. Він особисто посилав на вірну смерть сотні тисяч українців. Тільки в Битві за Дніпро 1943 року Жуков поклав більш ніж 2 мільйони життів, своєю жорстокістю шокуючи навіть ворогів. Називати вулиці, або будь-що інше в Україні на честь таких людей, як Жуков – просто злочин!”, – написав Андрій Білецький напередодні у своєму офіційному телеграм-каналі.

Нагадаємо, що 19 червня 2019 року депутати Харківської міськради 59-ма голосами “за” ухвалили рішення повернути проспекту Петра Григоренка ім’я радянського маршала Георгія Жукова.

Поділитись