
Під час кризи не можна продавати державні активи, тому що за них дадуть 10% реальної ціни. Взамін ми втратимо економічні позиції та реально будемо позбавлені частини економічного суверенітету. Про це в своєму відеоблозі розповів лідер Національного Корпусу Андрій Білецький.
Для порівняння державного підходу нинішньої української влади та західного світу лідер Нацкорпусу навів приклад Німеччини.
«Сьогодні гуманітарна «коноравірусна» криза в світі йде паралельно з глобальною світовою фінансовою кризою, і відповідальні політики західних держав це розуміють. Нещодавно міністр економіки Німеччини Петер Альтмайєр та очільник уряду Баварії Маркус Зедер прямо заявили, що Німеччина ні за яких обставин не допустить скупівлю німецьких корпорацій іноземними інвесторами. Тому що під час кризи всього за два тижні ціна німецьких корпорацій впала більш, ніж на 40%», – сказав він.
Білецький зазначив, що в такій ситуації можлива часткова допомога великому бізнесу з боку держави, або навіть придбання окремих корпорацій державою, але в жодному разі не продаж активів іноземному інвестору. Це питання економічної незалежності та національної безпеки.
Водночас в Україні ситуація з точністю до навпаки, говорить Білецький.
«Всі ручні песики з депутатської когорти «Слуги Народу» безвилазно сидять в Києві та з дня на день очікують на екстрену мобілізацію на голосування щодо відкриття так званого ринку землі. А фактично – щодо розпродажу української землі за безцінь. Ніхто з них нічого не робить, щоб протестувати і проти запланованого розпродажу залишків державних активів всього за декілька мільйонів доларів під виглядом приватизації», – поділився лідер НК власною інсайдерською інформацією.
За словами Білецького, нинішні українські політики відрізняються від своїх німецьких колег, тому що німці збираються залишити сильну Німеччину своїм дітям і турбуються про її сьогоднішню економічну незалежність.
Наші ж «слуги», переконаний політик, так само як і їхні корупціонери-попередники, після закінчення своїх владних термінів жити в Україні не збираються. Саме тому і готують великий розпродаж всього, що ще не розпродано в державі, маючи на меті добре на цій історії заробити особисто для себе.
«Слоган Зеленського «Весна прийде – саджати будемо» не втратив своєї актуальності. Лише за тієї обмовки, що саджати будуть вже не «слуги», а саджати будуть «слуг». Якщо не цієї, то наступної весни», – сказав Білецький у відеозверненні.