Активісти НК Васильків вшанували пам’ять загиблого воїна

15.02.2020, 12:02
Активісти НК Васильків вшанували пам'ять загиблого земляка

Кривава війна на сході України 14 лютого 2015 року забрала життя мешканця Василькова – Скляра Юрія Олексійовича, який загинув в селищі Петровське Донецької області.

В день роковин пам’яті про героя, представниця Васильківського осередку Національного Корпусу мала можливість поспілкуватися з донькою загиблого, встановити подробиці трагічної події.

Юрій Скляр пішов на війну добровольцем Збройних сил України, мобілізований 11 серпня 2014-го, механік-водій, служив у 1-ій окремій танковій бригаді. Коли автоколона входила в село Петрівське, водій бойової машини солдат Юрій Скляр внаслідок підриву на фугасі загинув на місці. Тривалий час він вважався зниклим безвісти. Похований в рідному місті 27 червня 2015 року.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни васильківчанин нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (04.06.2015 року, посмертно).

Донька Героя України Юлія розповіла, що її тато був активним учасником Революції Гідності, а пізніше добровольцем вирушив на схід України. В той час вона була ще підлітком, не все було зрозумілим для неї, особливо те, що відбувалося в державі і чому йде війна?

«Батька, дійсно, мені не вистачало тоді, коли росла і потребувала його любові й уваги, і зараз, коли я вже студентка 2 курсу університету і мені хочеться поділитися своїми мріями, досягненнями, а інколи просто поговорити чи порадитися. Коли прийшла в Україну війна, тато без роздумів поїхав захищати Батьківщину. Я пишаюся його вчинком, бо сказавши раз «хто, як не я», він вже тоді визначив свою долю», – поділилася Юлія.

Слава герою, Юрію Скляру, для якого Україна була понад усе, для якого захищати свою родину і землю, яка його зростила, вмерти за неї було найвищою місією!

Поділитись