«Акція проти свинарчуків не закінчилась»: Андрій Білецький у Вінниці зустрівся з активом НК та громадою міста

11.05.2019

Сьогодні у Вінниці відбулась зустріч з лідером партії «Національний Корпус» Андрієм Білецьким, під час якої політик підбив підсумки роботи за останні місяці, розповів про найближчі плани Нацкорпусу та відповів на запитання вінничан.

Білецький вкотре підняв болючу тему для всіх українців – розкрадання оборонки країни. Також він нагадав про кампанію «Свинарчуків Порошенка за грати», мета якої – притягнути розкрадачів військового бюджету до відповідальності. Білецький наголосив, що протести проти Свинарчуків ще не завершились.

«Уже в найближчий тиждень ми знову починаємо акції. Зрозуміло, що Порошенко їх саджати не буде, але тепер треба вимагати від Зеленського. Він про це багато говорив, особливо на дебатах. Тепер він має довести свої слова до кінцевого результату», – сказав він.

Також лідер наголосив на важливості покарати політиків і чиновників, які причетні до розкрадання оборонки. «Якщо ти мародер, який прикривався патріотичними гаслами, то ти винен подвійно, тому що ти крав не тільки гроші, ти крав ідею людей, які за цю ідею були готові помирати», – додав Білецький.Поділитись