ПРО НАС

Ми – партія людей, що несуть відповідальність перед українським народом. Доки наша держава знаходиться у катастрофічному становищі – лише Національний Корпус стане її порятунком. Наша ідея є народною та прозоро чистою, вона належить кожному.

Наша політична програма є інструментом, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя, на яке заслуговує кожний українець.

Досить бачити українську велич лише як мрію, на роздуми не залишилось часу. Тільки рішучі дії та щира праця може наблизити нас до цієї мети. Три стовпи, на яких Україна буде стояти, як на скелі: сила, добробут, порядок. І ніяких компромісів.

Ми не міряємося на рівень країн першого світу як на еталон – для України цей рівень має бути мінімумом, адже завдяки нам вона стане на голову вище. Українських митців, князів та полководців вивчатимуть діти від Токіо до Лос-Анджелесу лише у тому випадку, якщо ми задамо собі цю планку.

Передова медицина, дійсно високі зарплати, космічна програма, ядерна зброя, найцікавіша культура – все це перестане бути лише фантазією завдяки Національному Корпусу.

Нова українська дипломатія вирішить безліч питань, що турбують нас кожний день, а могутня армія закріпить це назавжди. Нова Україна стане витвором мистецтва, де не має бути місця для корупції, запроданців та хаосу.

НацКорпус це будівельники нового українського світу!

Майбутнє належить нам!
Долучитись до Національного Корпусу.

НацКорпус это. Что такое Нацкорпус. Що таке національний корпус. Узнать про НацКорпус. НацКорпус что это
Що таке Національний Корпус?

© Національний Корпус 2020.