Нацкорпус вчергове пікетував

метрополітен у Києві

З часу нашої попередньої акції під КП “Київметрополітен”, очевидно, жодної реакції від влади ми не дочекались. Ба навіть навпаки, нещодавно керівництво комунального підприємства заявило, що собівартість проїзду нині нижча у 2,5 раза від потрібної. Що це, як не злісна насмішка над громадським протестом та вимогами киян?

Нацкорпус пікетує метро у Києві

Сьогодні київський Нацкорпус вчергове вийшов з акцією протесту під стіни КП “Київметрополітен”. Як і минулого разу ми намагались донести до киян, які проходили повз нашу акцію, важливу думку: якщо вони не будуть боротись за нормальне життя у столиці, то його ніхто не забезпечить.

Адміністрація метро нещодавно заявила, що квиток має коштувати не менше 20 грн на одну поїздку, аби покрити фінансові потреби мережі. Приблизно про таку ж суму кажуть у КМДА — 25 грн. І це при тому, що Кличко обіцяє, що ціна проїзду не буде понад 15 грн. Певно, це буде той самий жетон, який відлитий з золота і важить пів тонни.

Сьогодні наше метро більше схоже на зливний бачок: скільки туди грошей не вливай — вони всі кудись зникають. Тільки з 2018 року на розвиток метро КМДА виділила 6,3 млрд грн, але за цей час не відкрили ЖОДНОЇ станції метро та прорили лише 941 метр тунелю! Якщо це не корупційна складова, тоді що?” — під акції поставив риторичне питання керівник київського Нацкорпусу Сергій Тамарін.

Винуватці такого катастрофічного рівня корумпованості все ті ж наші старі знайомі:

– мер столиці Віталій Кличко, який всі ці схеми покриває;

– його заступники Поворозник та Густєлєв, які отримують солідну долю відкатів;

– Брагінський, керівник КП “Київметрополітен”, найменша ланка у цьому ланцюгу договорняків. Саме до нього ми сьогодні і прийшли з претензіями.

Кличко з Поворозником, Густєлєвим та Брагінським систематично наварюються на метрополітені. Нещодавно вони роздерибанили 12,7 млн грн на освітленні метро. Мова про капітальний ремонт мереж освітлення об’єктів метро в електродепо «Харківське» та «Оболонь». І це не єдиний випадок, таких прикладів досить багато.

Але показово: скільки б ми не виходили на акції протесту, щоразу нас зустрічають закриті двері, а у випадку з протестом під КМДА — ще й три кордони поліції у придачу. Невже влада настільки боїться власних виборців? Хіба вони не мають бути нашими слугами? Хіба ми їх не обрали для того, щоб вони робили наше життя краще? Це ми їм хочемо нагадати“, — озвучив цікаві деталі під час свого виступу речник Нацкорпусу Данило Брусов.

Відчуваємо, що це далеко не остання наша акція під КП “Київметрополітен”. Минулого разу ми, у якості сарказму, передали Кличку у КМДА великий жетон для проїзду на метро. Але якщо тарифи таки зростуть, то нам дійсно доведеться носити такі жетони з собою — за собівартістю, принаймні, вони будуть саме такими.

Якщо ви вважаєте, що Києвом правлять недостойні люди — долучайтесь до нашої команди! Тільки разом ми можемо зробити столицю безпечною, комфортною та інноваційною.

ПРО ГОЛОВНЕ

TOP