placeholder+image

Петренко: «Азовський рух» – не політичний проект, а явище, з яким Україні жити найближчі 15 років

«Азовський рух» – це не політичний проект у класичному розумінні цього слова, а явище, з яким Україні жити найближчі 10 – 15 років, навіть, якщо ми не прийдемо до влади. Про це в ефірі програми «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK сказав народний депутат України Олег Петренко.

«Що таке «азовський рух»? Ми не є політичним проектом у класичному розумінні цього слова. Ми – явище, з яким Україні жити, як мінімум, найближчі 10 – 15 років. Я не знаю, чи прийдемо ми до влади, але сподіваюся, я не знаю, чи станемо ми частиною влади, я не знаю, чи переможемо ми на виборах і чи зможемо втримати відповідальність бути владою», – сказав Олег Петренко.
За словами народного депутата, якщо політичні проекти не проходять у Верховну Раду, то після виборів вони зникають. Натомість, за переконанням Петренка, з «азовським рухом» цього не трапиться.

«Ми не зникнемо нікуди, навіть, якщо не переможемо на виборах. Ми залишимося згуртованою силою, яка у будь-якому випадку буде впливати на процеси в країні, в тому числі на політичні», – сказав парламентар, зауваживши, що АЗОВ - найпотужніша сила в країні щодо «вуличної політики».

На думку Петренка, багато людей, яких у 2014 році можна було зараховувати до супермаргінальних особистостей, еволюціонують і змінюються.
«У нас – зворотній шлях як тенденція в «азовському русі». Неможливо жити, як у ракушці, не враховуючи того, що відбувається навколо тебе у країні, в світі. Навпаки, я боюся, щоб ми занадто не «розмаргіналізувалися», – додав Петренко.

Також політик висловив думку про те, що Україна та добробут української нації для його політичної сили – внутрішня сутність, а не частина політтехнологічного процесу. Натомість, для чинної влади, за словами народного депутата, такі кроки, як, наприклад, заборона георгієвської стрічки чи запровадження мовних квот, – це елемент політичних технологій в орієнтуванні на патріотичний електорат.

«Питання в тому, щоб люди повірили нам, що ми – справжні, що, ми діємо не заради політичної кар’єри, не заради того, щоб дорватися до влади, а влада – це сильна спокуса, що для нас Україна, український народ, українська нація, виживання української держави і добробут нації – наша внутрішня сутність та ідеологія, а не частина політтехнологічного процесу», – підкреслив Олег Петренко.

placeholder+image

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

18 серпня 1941 року, під час відступу Червоної Армії із Запоріжжя був підірваний головний стратегічний об'єкт України -...

placeholder+image

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

16 серпня актив Національного Корпусу відвідав чергові населені пункти України. Під час візиту жителі активно...

placeholder+image

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

В Богодухівському районі Харкова у фермерів відбирають землі незаконним шляхом. Спроби селян захистити себе з...

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

У Києві пройшло урочисте відкриття останньої зміни літнього таборування у таборі «Азовець»

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади

Українці припиняють тримати депозити у російських банках

Андрій Білецький відвідав новий полігон АЗОВу

Розпочався другий заїзд національно-патріотичного табору «Cічовик»

Тур Національного Корпусу 2017: подолано понад половину запланованих поїздок

Стартував третій заїзд дитячого табору «Карпатія»

Вихованці табору «Джура» підкорили Карпати!

Добропілля проти мера сепаратиста

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста