placeholder+image

Національний Корпус на Донеччині не дав обрати корупціонера на державну посаду

26 липня активісти Національного Корпусу Селидове разом з активістами Правого Сектору та ДУК Правий Сектор завітали до сесії Селидівської міської ради, аби попередити призначення на державну посаду корупціонера.

На черговій сесії мало підійматись питання про призначення Охомуша Івана Лазоровича заступником голови комунальної служби м.Селидове.

Охомуш Іван Лазорович 19 років пропрацював Головою Селидівського віділу освіти. З цієї посади був звільнений, і ось сьогодні мав надію на те, що отримає чергову державну посаду.

Все б нічого, але Іван Лазорович був звільнений зі своєї попередньої посади через корупційну діяльність. З 19 років, що він пропрацював у сфері освіти, 11 років його дружина працювала завгоспом у вечірній школі м.Селидове. Після того, як вийшов Закон «Про конфлікт інтересів», Охомуш мав би повідомити про цей конфлікт у відповідні служби. Озвучена «вагома» причина – він просто забув про це повідомити. Саме тому його прізвище можна знайти у Єдиному державному реєстрі осіб, що здійснили корупційні правопорушення. Тоді він сплатив штраф 170 гривень (!) і був звільнений. Наразі його дружина працює на тій же посаді. Але є одне «але»: вечірня школа вже давно не працює, тому за що його дружина отримує державні кошти – велике питання.

Під час самого голосування за це призначення у сесійній залі почались дуже жваві обговорення та протести. За підрахунками присутніх активістів, було нараховано 7 депутатів, які утримались, були проти цього призначення або зовсім не голосували, тому рішення не могло бути прийняте взагалі. Проте голова лічильної комісії, який так захищав Охомуша, не побачив цього. Тому і він, і мер міста Ремізов так жадали все ж таки прийняти це рішення.

Активістам Національного Корпусу та Правого Сектору стало зрозуміло, що усіма силами більша частина депутатів намагається «протиснути» це призначення, тому було прийняте рішення блокувати трибуну.

Ми вважаємо, що корупціонер, не зважаючи на те яке саме правопорушення він скоїв, щось колись «забув», або отримав хабар у розмірі 1 млн грн, не має права займати державну посаду.

Надалі сесію проводити депутати не стали, було оголошено про її перенесення. Завдяки особистим бюлетням, за якими депутати голосують за те чи інше рішення, все-таки було нараховано 7 депутатів, які були проти, тому це рішення про призначення не могло бути затверджене.

За висновком, спільними силами націоналісти не дали призначити корупціонера Охомуша Івана Лазоровича на посаду заступник голови комунальної служби м.Селидове. Як пізніше повідомили депутати, які проголосували «проти», Охомуш відзначив своє призначення на чергову посаду ще за день до сесії ради. Що ж, вітаємо зі справедливістю.

placeholder+image

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

18 серпня 1941 року, під час відступу Червоної Армії із Запоріжжя був підірваний головний стратегічний об'єкт України -...

placeholder+image

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

16 серпня актив Національного Корпусу відвідав чергові населені пункти України. Під час візиту жителі активно...

placeholder+image

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

В Богодухівському районі Харкова у фермерів відбирають землі незаконним шляхом. Спроби селян захистити себе з...

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

У Києві пройшло урочисте відкриття останньої зміни літнього таборування у таборі «Азовець»

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади

Українці припиняють тримати депозити у російських банках

Андрій Білецький відвідав новий полігон АЗОВу

Розпочався другий заїзд національно-патріотичного табору «Cічовик»

Тур Національного Корпусу 2017: подолано понад половину запланованих поїздок

Стартував третій заїзд дитячого табору «Карпатія»

Вихованці табору «Джура» підкорили Карпати!

Добропілля проти мера сепаратиста

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста