placeholder+image

Національний Корпус на Донеччині не дав обрати корупціонера на державну посаду

26 липня активісти Національного Корпусу Селидове разом з активістами Правого Сектору та ДУК Правий Сектор завітали до сесії Селидівської міської ради, аби попередити призначення на державну посаду корупціонера.

На черговій сесії мало підійматись питання про призначення Охомуша Івана Лазоровича заступником голови комунальної служби м.Селидове.

Охомуш Іван Лазорович 19 років пропрацював Головою Селидівського віділу освіти. З цієї посади був звільнений, і ось сьогодні мав надію на те, що отримає чергову державну посаду.

Все б нічого, але Іван Лазорович був звільнений зі своєї попередньої посади через корупційну діяльність. З 19 років, що він пропрацював у сфері освіти, 11 років його дружина працювала завгоспом у вечірній школі м.Селидове. Після того, як вийшов Закон «Про конфлікт інтересів», Охомуш мав би повідомити про цей конфлікт у відповідні служби. Озвучена «вагома» причина – він просто забув про це повідомити. Саме тому його прізвище можна знайти у Єдиному державному реєстрі осіб, що здійснили корупційні правопорушення. Тоді він сплатив штраф 170 гривень (!) і був звільнений. Наразі його дружина працює на тій же посаді. Але є одне «але»: вечірня школа вже давно не працює, тому за що його дружина отримує державні кошти – велике питання.

Під час самого голосування за це призначення у сесійній залі почались дуже жваві обговорення та протести. За підрахунками присутніх активістів, було нараховано 7 депутатів, які утримались, були проти цього призначення або зовсім не голосували, тому рішення не могло бути прийняте взагалі. Проте голова лічильної комісії, який так захищав Охомуша, не побачив цього. Тому і він, і мер міста Ремізов так жадали все ж таки прийняти це рішення.

Активістам Національного Корпусу та Правого Сектору стало зрозуміло, що усіма силами більша частина депутатів намагається «протиснути» це призначення, тому було прийняте рішення блокувати трибуну.

Ми вважаємо, що корупціонер, не зважаючи на те яке саме правопорушення він скоїв, щось колись «забув», або отримав хабар у розмірі 1 млн грн, не має права займати державну посаду.

Надалі сесію проводити депутати не стали, було оголошено про її перенесення. Завдяки особистим бюлетням, за якими депутати голосують за те чи інше рішення, все-таки було нараховано 7 депутатів, які були проти, тому це рішення про призначення не могло бути затверджене.

За висновком, спільними силами націоналісти не дали призначити корупціонера Охомуша Івана Лазоровича на посаду заступник голови комунальної служби м.Селидове. Як пізніше повідомили депутати, які проголосували «проти», Охомуш відзначив своє призначення на чергову посаду ще за день до сесії ради. Що ж, вітаємо зі справедливістю.

placeholder+image

Вітаємо побратимів з Правого Сектору!

Сьогодні, 16 грудня в Києві пройшов черговий з’їзд партії Правий Сектор. Національний Корпус вітає...

placeholder+image

В наших жилах тече українська кров: лідер Нацкорпусу Андрій Білецький виступив на з'їзді Правого Сектору

Сьогодні лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в якості почесного гостя завітав на з’їзд партії Правий Сектор....

placeholder+image

Національний Корпус Одеса організовує збір подарунків до Дня святого Миколая для дитячого будинку "Сонечко"

Активісти Національного Корпусу в Одесі організовують збір подарунків для малечі дитячого будинку №3 "Сонечко" до дня...

Вітаємо побратимів з Правого Сектору!

В наших жилах тече українська кров: лідер Нацкорпусу Андрій Білецький виступив на з'їзді Правого Сектору

Національний Корпус Одеса організовує збір подарунків до Дня святого Миколая для дитячого будинку "Сонечко"

Допомога дитячим будинкам

Представники чернівецького Національного Корпусу долучились до засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Націоналісти Львівщини не допустили проведення з'їзду партії колишніх регіоналів «Успішна Країна»

Національний Корпус відстояв паркові зони Кременчука

Збір допомоги для тварин

Яке минуле по-справжньому об'єднує Україну та Польщу

Польська пісня гарна й нова... Починаймо знову?

Петренко: Якщо ПАРЄ скасує санкції стосовно Росії, це матиме дуже негативні наслідки

Вечір патріотичної літератури у Харкові

Андрій Білецький відвідав розташування полку Азов: ФОТО

Національний Корпус на конференції у Загребі

Національний Корпус Мангуш взяв участь у турнірі до Дня захисника України

Петренко: парламентської коаліції не існує, але її відсутність навряд чи призведе до дострокових виборів

Запрошуємо відвідати збори Національного Корпусу Запоріжжя

Петренко: Не треба використовувати недосконалість закону про НАБУ, щоб "поставити цей орган на коліна"