placeholder+image

Національний Корпус на Донеччині не дав обрати корупціонера на державну посаду

26 липня активісти Національного Корпусу Селидове разом з активістами Правого Сектору та ДУК Правий Сектор завітали до сесії Селидівської міської ради, аби попередити призначення на державну посаду корупціонера.

На черговій сесії мало підійматись питання про призначення Охомуша Івана Лазоровича заступником голови комунальної служби м.Селидове.

Охомуш Іван Лазорович 19 років пропрацював Головою Селидівського віділу освіти. З цієї посади був звільнений, і ось сьогодні мав надію на те, що отримає чергову державну посаду.

Все б нічого, але Іван Лазорович був звільнений зі своєї попередньої посади через корупційну діяльність. З 19 років, що він пропрацював у сфері освіти, 11 років його дружина працювала завгоспом у вечірній школі м.Селидове. Після того, як вийшов Закон «Про конфлікт інтересів», Охомуш мав би повідомити про цей конфлікт у відповідні служби. Озвучена «вагома» причина – він просто забув про це повідомити. Саме тому його прізвище можна знайти у Єдиному державному реєстрі осіб, що здійснили корупційні правопорушення. Тоді він сплатив штраф 170 гривень (!) і був звільнений. Наразі його дружина працює на тій же посаді. Але є одне «але»: вечірня школа вже давно не працює, тому за що його дружина отримує державні кошти – велике питання.

Під час самого голосування за це призначення у сесійній залі почались дуже жваві обговорення та протести. За підрахунками присутніх активістів, було нараховано 7 депутатів, які утримались, були проти цього призначення або зовсім не голосували, тому рішення не могло бути прийняте взагалі. Проте голова лічильної комісії, який так захищав Охомуша, не побачив цього. Тому і він, і мер міста Ремізов так жадали все ж таки прийняти це рішення.

Активістам Національного Корпусу та Правого Сектору стало зрозуміло, що усіма силами більша частина депутатів намагається «протиснути» це призначення, тому було прийняте рішення блокувати трибуну.

Ми вважаємо, що корупціонер, не зважаючи на те яке саме правопорушення він скоїв, щось колись «забув», або отримав хабар у розмірі 1 млн грн, не має права займати державну посаду.

Надалі сесію проводити депутати не стали, було оголошено про її перенесення. Завдяки особистим бюлетням, за якими депутати голосують за те чи інше рішення, все-таки було нараховано 7 депутатів, які були проти, тому це рішення про призначення не могло бути затверджене.

За висновком, спільними силами націоналісти не дали призначити корупціонера Охомуша Івана Лазоровича на посаду заступник голови комунальної служби м.Селидове. Як пізніше повідомили депутати, які проголосували «проти», Охомуш відзначив своє призначення на чергову посаду ще за день до сесії ради. Що ж, вітаємо зі справедливістю.

placeholder+image

Національний Корпус вимагає звільнення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка: прес-анонс

В середу 21 березня о 13:00 об’єднані націоналісти – Національний Корпус, ВО «Свобода» та Правий Сектор – прийдуть до...

placeholder+image

Завдяки Нацкорпусу у Боярці демонтували пам'ятник Павлу Корчагіну

У Боярці місцева влада нарешті виконала обіцянку, яку дала минулого тижня активістам Національного Корпусу та С14 -...

placeholder+image

Анонс брифінгу лідера Національного Корпусу Андрія Білецького

У вівторок, 20 березня, о 14:20 на прес-пойнті в кулуарах Верховної Ради відбудеться брифінг народного депутата, лідера...

Національний Корпус вимагає звільнення голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка: прес-анонс

Завдяки Нацкорпусу у Боярці демонтували пам'ятник Павлу Корчагіну

Анонс брифінгу лідера Національного Корпусу Андрія Білецького

Декомунізація на Житомирщині триває: Нацкорпус зніс пам’ятник Ватутіну у Бердичеві

Олег Петренко: Депутати проносять зброю у парламент завдяки недоторканності

Національний Корпус Малин разом з благодійним фондом «Волонтер 2015» організували майстер-клас

Великобританія VS Росія: шанс для української дипломатії

Активіст Національного Корпусу став призером Кубку України з Козацького двобою

Акція #ВЫРАБЫ2018 від Національного Корпусу під будівлею посольства РФ: ФОТО

Ведмеді, ватники та балалайки: як Нацкорпус пам'ятник Путіну відкривав (фото)

Марш Захисників Нації у Дніпрі: як це було (відео)

Окупанти не мають права голосу: Як націоналісти блокували вибори Путіна в Україні (фоторепортаж)

Націоналісти не допустили голосування за Путіна в столиці України (відео)

Нацкорпус проти гральних автоматів у Тростянці - боротьба триває

Прес-анонс акції Національного Корпусу 18 березня біля будівлі посольства РФ

У Запоріжжі відсвяткували День українського добровольця

Марш Захисників Нації у Дніпрі: фото

Чи зіткнеться Україна з катастрофічним дефіцитом робочих рук?