placeholder+image

Начальник штабу Волинського осередку Національного Корпусу щодо виходу Ryanair з українського ринку

"Давайте всі дружньо подякуємо нашій рідній "реформованій" корупційній системі за те, що ми втратили найбільшого лоу-кост авіаоператора Європи, з яким українці реально могли б мати можливість за доступними цінами ( від 20-50 євро) подорожувати прекрасними європейськими містами, здобувати новий досвід, який потім приносити сюди і втілювати усе найкраще, що є там з усім тим хорошим, що є на Батьківщині. Тому, друзі, давайте подякуємо нашому Президенту, який не злазив з екранів, розповідаючи про безвіз, але за три роки так і не спромігся маючи більшість у парламенті побороти глобально корупцію в Україні, подякуємо олігархічній групі "Приват" і брату нашому меншому Коломойському, за те, що через монополіста авіа-перевезень в Україні, їхній компанії МАУ вони підкупили керівництво аеропорту Бориспіль і незважаючи на попередні домовленості з лоу-кост компанією Ryinair, штучно підняли ціни на оренду та обслуговування в нашій рідній столиці. Наш ринок авіа-перевезень будучи одним з найбідніших в Європі міг отримати потужного гравця світового рівня доступних перельотів, прихід якого став би маркером безпечності і вигідності для світових корпорацій інвестувати в Україну. Та, на жаль, наші люди далі готові голосувати за БПП, УКРОП, Батьківщину та інших політичних бариг, які тільки і мріють дістатись до корита і далі грабувати і нищити нашу і без того побиту війною країну. Ось текст заяви компанії Ryanair, де вони чітко і зрозуміло пояснюють, чому ПОКИ їх не буде на ринку України:

"Звертаючись до всіх наших українських клієнтів та відвідувачів ми щиро шкодуємо, що Київський аеропорт Бориспіль продемонстрував, що Україна поки що не достатньо зріле і вигідне місце для інвестиції авіа-потужностей нашої компанії. Невиконання київським аеропортом "Бориспіль" зобов'язань призведе до втрати понад 500 тисяч клієнтів і 400 нових робочих місць в аеропорту за перший рік, щоб дало значний приріст в українській економіці, Ми також щиро шкодуємо, що Львівський аеропорт став жертвою рішення Київського аеропорту. Ryanair тепер передасть цю потужність на конкуруючі ринки, як-от Німеччину, Ізраїль та Польщу. До 2024 року Ryanair виросте з 130 мільйонів пасажирів до 200 мільйонів пасажирів і зберігає надію, що Україна може брати участь у цьому зростанні в певний момент у майбутньому ».

Цю офіційну заяву уже оприлюднили New York Times і більшість світових ЗМІ чіткий сигнал запущено, поки в Україні влада бариг і олігархів не буде тут ніякого економічного дива і процвітання держави, тому коли наступний раз підете на вибори і будете знову голосувати за проекти олігархів і популістів, пам'ятайте, що ви вічно приречені жити в лайні, Амінь."

Олександр Дмитрук

placeholder+image

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

Приглашаем всех членов Национального Корпуса, «Східного Корпуса», азовцев и других причастных приобщиться к...

placeholder+image

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Мабуть, не залишилось вже приводів, через які на просторах ЗМІ та Інтернету з'являються статті стосовно одіозного...

placeholder+image

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

Представники Національного Корпусу учора здійснили черговий виїзд по областях України. Вони поспілкувалися з...

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади

Українці припиняють тримати депозити у російських банках

Андрій Білецький відвідав новий полігон АЗОВу

Розпочався другий заїзд національно-патріотичного табору «Cічовик»

Тур Національного Корпусу 2017: подолано понад половину запланованих поїздок

Стартував третій заїзд дитячого табору «Карпатія»

Вихованці табору «Джура» підкорили Карпати!

Добропілля проти мера сепаратиста

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

Хто та чому перешкоджає появі українських віршів на стінах міст нашої Батьківщини?

Турнір з міні-футболу пам'яті Сергія «Француза» Бурлаки пройшов у Бердянську

Національний Корпус запрошує завітати на фестиваль «Повстанець»

Національний Корпус Селидове провів антинаркотичний рейд