placeholder+image

Начальник штабу Волинського осередку Національного Корпусу щодо виходу Ryanair з українського ринку

"Давайте всі дружньо подякуємо нашій рідній "реформованій" корупційній системі за те, що ми втратили найбільшого лоу-кост авіаоператора Європи, з яким українці реально могли б мати можливість за доступними цінами ( від 20-50 євро) подорожувати прекрасними європейськими містами, здобувати новий досвід, який потім приносити сюди і втілювати усе найкраще, що є там з усім тим хорошим, що є на Батьківщині. Тому, друзі, давайте подякуємо нашому Президенту, який не злазив з екранів, розповідаючи про безвіз, але за три роки так і не спромігся маючи більшість у парламенті побороти глобально корупцію в Україні, подякуємо олігархічній групі "Приват" і брату нашому меншому Коломойському, за те, що через монополіста авіа-перевезень в Україні, їхній компанії МАУ вони підкупили керівництво аеропорту Бориспіль і незважаючи на попередні домовленості з лоу-кост компанією Ryinair, штучно підняли ціни на оренду та обслуговування в нашій рідній столиці. Наш ринок авіа-перевезень будучи одним з найбідніших в Європі міг отримати потужного гравця світового рівня доступних перельотів, прихід якого став би маркером безпечності і вигідності для світових корпорацій інвестувати в Україну. Та, на жаль, наші люди далі готові голосувати за БПП, УКРОП, Батьківщину та інших політичних бариг, які тільки і мріють дістатись до корита і далі грабувати і нищити нашу і без того побиту війною країну. Ось текст заяви компанії Ryanair, де вони чітко і зрозуміло пояснюють, чому ПОКИ їх не буде на ринку України:

"Звертаючись до всіх наших українських клієнтів та відвідувачів ми щиро шкодуємо, що Київський аеропорт Бориспіль продемонстрував, що Україна поки що не достатньо зріле і вигідне місце для інвестиції авіа-потужностей нашої компанії. Невиконання київським аеропортом "Бориспіль" зобов'язань призведе до втрати понад 500 тисяч клієнтів і 400 нових робочих місць в аеропорту за перший рік, щоб дало значний приріст в українській економіці, Ми також щиро шкодуємо, що Львівський аеропорт став жертвою рішення Київського аеропорту. Ryanair тепер передасть цю потужність на конкуруючі ринки, як-от Німеччину, Ізраїль та Польщу. До 2024 року Ryanair виросте з 130 мільйонів пасажирів до 200 мільйонів пасажирів і зберігає надію, що Україна може брати участь у цьому зростанні в певний момент у майбутньому ».

Цю офіційну заяву уже оприлюднили New York Times і більшість світових ЗМІ чіткий сигнал запущено, поки в Україні влада бариг і олігархів не буде тут ніякого економічного дива і процвітання держави, тому коли наступний раз підете на вибори і будете знову голосувати за проекти олігархів і популістів, пам'ятайте, що ви вічно приречені жити в лайні, Амінь."

Олександр Дмитрук

placeholder+image

«Цю владу здатні змінити тільки люди, що наповнені Національною Ідеєю»: Андрій Білецький на Прикарпатті

20 липня лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в рамках свого всеукраїнського літнього туру зустрівся з...

placeholder+image

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в гостях у легендарного бійця УПА

20 липня в рамках всеукраїнського туру на Прикарпаття завітав Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький. Незважаючи...

placeholder+image

Ізраїльський урок українській владі

В той час, поки українська дипломатія намагається загравати зі своїми польськими та угорськими колегами та терпляче...

«Цю владу здатні змінити тільки люди, що наповнені Національною Ідеєю»: Андрій Білецький на Прикарпатті

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в гостях у легендарного бійця УПА

Ізраїльський урок українській владі

В рамках всеукраїнської акції "Україна - не живодерня" НК Дніпро провів мітинг під міськрадою

Національний Корпус Луганщини заявляє про тиск з боку силовиків

Анонс: Олег Петренко буде гостем телеканалу "ZIK"

Заява тернопільського осередку Нацкорпусу щодо скандального будівництва в Тернополі

Анонс: Олег Петренко буде гостем 112 телеканалу

"Національний Корпус" запрошує мешканців Мелітополя на свято сім'ї "Міцна родина"

Олег Петренко: Мирова угода «Нафтогазу» і «Газпрому» буде досягатись коштом України

Національний Корпус вимагає навести лад у Смілі

На Івано-Франківщині відбудуться зустрічі з лідером «Національного Корпусу», першим командиром полку «Азов» Андрієм Білецьким

Андрій Білецький: Ми – партія дій, а не черговий політпроект на телеекрані

Анонс: Лідер НК Андрій Білецький сьогодні на телеканалі " NewsOne"

Вітаємо бойових побратимів з ДУК «Правий Сектор»!

Анонс: Олег Петренко буде в ефірі 4 телеканалу

Відбувся п’ятий випуск Школи лідерів імені Аксьона і Хоми

Представники Національного Корпусу Полтави знову долучитись до проекту «Одна Кров»