placeholder+image

Міцна родина – міцна держава або громадськість Чернівців проти антиродинного натиску

6 липня за ініціативи політичної партії Національний Корпус у Чернівцях відбувся круглий стіл на тему: «Боротьба за традиційну сім’ю в сучасних умовах».

Участь у заході взяло широке коло чернівецької громадськості: священнослужителі різних конфесій, Воїни АТО, освітяни, науковці, багатодітні батьки та волонтери.

Учасники круглого столу висловили єдинодушну підтримку традиційній українській родині та гостро засудили спробу тиску на неї, інспіровані антиукраїнськими та антисуспільними колами. Особливе занепокоєння учасників круглого столу викликає те, що державна влада активно підтримує руйнівні ініціативи, що фактично сприяють знищенню української родини. В доповідях та дискусіях неодноразово наголошувалося на тому, що влада зобов’язана захищати родину як фундамент суспільства та державності, і не забувати, що джерелом влади в Україні є український народ, який в подавляючій більшості налаштований патріотично та прородинно.

Варто відмітити, що протягом круглого столу неодноразово відбувалися запальні та водночас конструктивні дискусії. Характерно, що розгорались вони навколо конкретних питань захисту традиційної сім’ї. В питаннях ціннісних та стратегічних учасники круглого столу продемонстрували рідкісну для української громадськості одностайність.

Національний Корпус висловлює подяку активним представникам чернівецької громадськості, а саме: Всечесним отцям: Володимиру Боровому(УГКЦ), Петру Лукенюку(УПЦ КП), а також Миколі Йонику(УПЦ КП); пастору церкви «Шлях перемоги» Єфиму Шиковичу; освітянам та науковцям: Галині Абрам’юк, Леоніду Українцю, Ясновиду Семерезі, Олексію Третякову, Любові Рибалці; Воїнам АТО та волонтерам: Сергію Скальду, Олександру Паращуку, Валерію Красняну, Юрію Філіпчуку та Марії Риженко, а також фотографу Антону Бурачеку та струнному квартету «La Viva».

Окрему подяку висловлюємо гостю з Києва – кандидату філософських наук Едуарду Юрченку, який прочитав лекцію на тему: «Традиція та родина». Під час лекції було розкрито різні виміри взаємозв’язку традиції та родини. Зокрема питання було проаналізовано з еволюційно-біологічної, національно-культурної та релігійної точки зору.

Важливою частиною лекції стала жорстка критика та розкриття культурного марксизму та інших ворожих до родини ідеологій і українофобських сил, що їх заохочують. Наприкінці лекції відбулася плідна дискусія зі слухачами та учасниками круглого столу.

placeholder+image

Вітаємо побратимів з Правого Сектору!

Сьогодні, 16 грудня в Києві пройшов черговий з’їзд партії Правий Сектор. Національний Корпус вітає...

placeholder+image

В наших жилах тече українська кров: лідер Нацкорпусу Андрій Білецький виступив на з'їзді Правого Сектору

Сьогодні лідер Національного Корпусу Андрій Білецький в якості почесного гостя завітав на з’їзд партії Правий Сектор....

placeholder+image

Національний Корпус Одеса організовує збір подарунків до Дня святого Миколая для дитячого будинку "Сонечко"

Активісти Національного Корпусу в Одесі організовують збір подарунків для малечі дитячого будинку №3 "Сонечко" до дня...

Вітаємо побратимів з Правого Сектору!

В наших жилах тече українська кров: лідер Нацкорпусу Андрій Білецький виступив на з'їзді Правого Сектору

Національний Корпус Одеса організовує збір подарунків до Дня святого Миколая для дитячого будинку "Сонечко"

Допомога дитячим будинкам

Представники чернівецького Національного Корпусу долучились до засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Націоналісти Львівщини не допустили проведення з'їзду партії колишніх регіоналів «Успішна Країна»

Національний Корпус відстояв паркові зони Кременчука

Збір допомоги для тварин

Яке минуле по-справжньому об'єднує Україну та Польщу

Польська пісня гарна й нова... Починаймо знову?

Петренко: Якщо ПАРЄ скасує санкції стосовно Росії, це матиме дуже негативні наслідки

Вечір патріотичної літератури у Харкові

Андрій Білецький відвідав розташування полку Азов: ФОТО

Національний Корпус на конференції у Загребі

Національний Корпус Мангуш взяв участь у турнірі до Дня захисника України

Петренко: парламентської коаліції не існує, але її відсутність навряд чи призведе до дострокових виборів

Запрошуємо відвідати збори Національного Корпусу Запоріжжя

Петренко: Не треба використовувати недосконалість закону про НАБУ, щоб "поставити цей орган на коліна"