placeholder+image

Міцна родина – міцна держава або громадськість Чернівців проти антиродинного натиску

6 липня за ініціативи політичної партії Національний Корпус у Чернівцях відбувся круглий стіл на тему: «Боротьба за традиційну сім’ю в сучасних умовах».

Участь у заході взяло широке коло чернівецької громадськості: священнослужителі різних конфесій, Воїни АТО, освітяни, науковці, багатодітні батьки та волонтери.

Учасники круглого столу висловили єдинодушну підтримку традиційній українській родині та гостро засудили спробу тиску на неї, інспіровані антиукраїнськими та антисуспільними колами. Особливе занепокоєння учасників круглого столу викликає те, що державна влада активно підтримує руйнівні ініціативи, що фактично сприяють знищенню української родини. В доповідях та дискусіях неодноразово наголошувалося на тому, що влада зобов’язана захищати родину як фундамент суспільства та державності, і не забувати, що джерелом влади в Україні є український народ, який в подавляючій більшості налаштований патріотично та прородинно.

Варто відмітити, що протягом круглого столу неодноразово відбувалися запальні та водночас конструктивні дискусії. Характерно, що розгорались вони навколо конкретних питань захисту традиційної сім’ї. В питаннях ціннісних та стратегічних учасники круглого столу продемонстрували рідкісну для української громадськості одностайність.

Національний Корпус висловлює подяку активним представникам чернівецької громадськості, а саме: Всечесним отцям: Володимиру Боровому(УГКЦ), Петру Лукенюку(УПЦ КП), а також Миколі Йонику(УПЦ КП); пастору церкви «Шлях перемоги» Єфиму Шиковичу; освітянам та науковцям: Галині Абрам’юк, Леоніду Українцю, Ясновиду Семерезі, Олексію Третякову, Любові Рибалці; Воїнам АТО та волонтерам: Сергію Скальду, Олександру Паращуку, Валерію Красняну, Юрію Філіпчуку та Марії Риженко, а також фотографу Антону Бурачеку та струнному квартету «La Viva».

Окрему подяку висловлюємо гостю з Києва – кандидату філософських наук Едуарду Юрченку, який прочитав лекцію на тему: «Традиція та родина». Під час лекції було розкрито різні виміри взаємозв’язку традиції та родини. Зокрема питання було проаналізовано з еволюційно-біологічної, національно-культурної та релігійної точки зору.

Важливою частиною лекції стала жорстка критика та розкриття культурного марксизму та інших ворожих до родини ідеологій і українофобських сил, що їх заохочують. Наприкінці лекції відбулася плідна дискусія зі слухачами та учасниками круглого столу.

placeholder+image

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

18 серпня 1941 року, під час відступу Червоної Армії із Запоріжжя був підірваний головний стратегічний об'єкт України -...

placeholder+image

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

16 серпня актив Національного Корпусу відвідав чергові населені пункти України. Під час візиту жителі активно...

placeholder+image

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

В Богодухівському районі Харкова у фермерів відбирають землі незаконним шляхом. Спроби селян захистити себе з...

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

У Києві пройшло урочисте відкриття останньої зміни літнього таборування у таборі «Азовець»

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади

Українці припиняють тримати депозити у російських банках

Андрій Білецький відвідав новий полігон АЗОВу

Розпочався другий заїзд національно-патріотичного табору «Cічовик»

Тур Національного Корпусу 2017: подолано понад половину запланованих поїздок

Стартував третій заїзд дитячого табору «Карпатія»

Вихованці табору «Джура» підкорили Карпати!

Добропілля проти мера сепаратиста

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста