placeholder+image

Ізраїльський урок українській владі

В той час, поки українська дипломатія намагається загравати зі своїми польськими та угорськими колегами та терпляче мовчить на відверті образи з боку польських та угорських політиків, Кнесет Ізраїлю коротко та зрозуміло визначив чим є єврейська держава: 62 голосами «за» був ухвалений короткий за змістом «Основний закон – Ізраїль держава єврейського народу».

Цим законодавчим актом, який містить усього 11 статей на одному аркуші паперу та вкупі з іншими Основними законами має скласти основу конституції Ізраїлю, просто у статті 1 стверджується, що Ізраїль є національною державою єврейського народу і реалізація права на національне самовизначення належить виключно цьому ж єврейському народові. Чудове визначення! Чим не узаконений юридично і так критикований на Заході старий добрий націоналізм? І ось тут виникають цікаві питання: у якій мірі буде стурбований та занепокоєний Захід таким відвертим підкреслюванням Кнесетом зверхності євреїв над іншими національностями в Ізраїлі? Чи висуне потомок таких ненависних президенту Трампу мігрантів конгресмен Ро Ханна ініціативу блокувати надання Ізраїлю щорічної багатомільярдної військової допомоги, як він зробив це у випадку набагато скромнішої допомоги Україні та згадавши про неможливість підтримки «Азову»? Чи будуть за це критикувати ізраїльський парламент та прем’єр-міністра численні західні «правозахисники»?

Спробуємо припустити, що ні. І не тому, що в країнах Заходу проживає багато євреїв, які мають величезний вплив на політику тих держав, у яких вони мешкають. І не тому, що Ізраїль є форпостом зовнішньої політики США на Близькому Сході та має статус союзника США поза НАТО. Відповідь дуже проста: вся історія держави Ізраїль – це історія боротьби за право існувати та будувати власну державу. Боротьби через численні людські жертви, тимчасову втрату частини території, ускладнення життя людей через бойові дії та перманентні теракти.

І саме ця готовність нести жертви заради існування власної держави помножена на відчуття гордості за можливість її мати та будувати дозволяє Ізраїлю не звертати уваги на можливі звинувачення у нехтуванні правами арабів чи інші «правозахисні дрібниці».

Отже висновок з цього дуже простий: відсутність готовності до самопожертви заради інтересів України, загравання з агресором та ганебне очікування вказівок та окриків західних партнерів, пріоритет власних клептократичних інтересів над інтересами громадян є джерелом неповаги до інтересів України та принизливого ставлення до неї з боку сусідів. І не український націоналізм, російська агресія чи навіть міграція українців за кордон є загрозами національній безпеці України. Головною загрозою України на цей час є та сама тимчасова адміністрація з Банкової, усунення якої вже давно стоїть на порядку денному українського суспільства.placeholder+image

Вілкул під наглядом: Нацкорпус завітав на зустріч проросійського політика у Павлограді

Представники Національного Корпусу відвідали зустріч голови «Опоблоку» Вілкула, яку він проводив у Павлограді 11...

placeholder+image

Анонс. Сьогодні лідер НК Андрій Білецький в ефірі телеканалу ZIK

Сьогодні, 12 грудня, о 17:15 лідер партії "Національний Корпус" Андрій Білецький буде гостем програми "Перші про головне....

placeholder+image

Нацкорпус проти незаконного наркоцентру в Харкові!

Представники Національного Корпусу та Національні Дружини Харків спільно з місцевими мешканцями Холодногірсього...

Вілкул під наглядом: Нацкорпус завітав на зустріч проросійського політика у Павлограді

Анонс. Сьогодні лідер НК Андрій Білецький в ефірі телеканалу ZIK

Нацкорпус проти незаконного наркоцентру в Харкові!

Подарунок під ялинку: У київському дитсадку «Ластівка» нарешті завершать ремонт!

Василь Мельник - кандидат на посаду Чигиринського міського голови від Національного Корпусу

"Уроки безпеки" від Юнацького Корпусу

Урок мужності для учнів Харківської гімназії

"Азовський прототип" багі у Києві

Чого прагне Національний Корпус. Інтерв'ю Андрія Білецького в Харкові

Європейські руйнівники фейків оприлюднили російські міфи про Керченський конфлікт

За ініціативи Лідера Національного Корпусу було створено маневрене бойове авто на запит військових.

Родіон Кудряшов: Вимагаємо реальних кроків щодо розірвання відносин з РФ, а не політичних маніпуляцій

"Бій кремлівським окупантам": НК та НД йдуть до Адміністрації президента

"Бій кремлівським окупантам": Нацкорпус та Нацдружини розпочали акцію проти російського бізнесу в Україні

"Братерська Цитадель": у Харкові за ініціативи Азовського руху відкрився реабілітаційний центр

Олександр Алфьоров: Співпраця з російським бізнесом під час війни з РФ - повний абсурд

Сьогодні о 14:15 Олег Петренко в ефірі телеканалу "112 Україна

Сергій Філімонов: Ми вимагаємо більш рішучих дій влади проти російських ворогів