placeholder+image

Акція проти політичних репресій відбулась у Львові

«Стоп політичним репресіям!» – під таким гаслом 7 серпня пройшла акція протесту за участі активістів Національного Корпусу у місті Львові.

Обуренню націоналістичних сил передували незаконні обшуки, що відбулись нещодавно у помешканнях активу Національного Корпусу. Поліція, поняті, перевернуті з ніг на голову домівки активістів та волонтерів, налякані і збентежені батьки та бабусі – це все стало вагомою причиною об’єднатись і вийти на акцію на вулицю та озвучити своє невдоволення та вимоги протесту.

Подія стартувала о 9:30 під стінами прокуратури Львівської області. Біля будівлі зібралось безліч активістів, яких, незважаючи на несприятливу погоду, об’єднала спільна мета – проголосити незмінні вимоги припинити переслідування націоналістів за політичними мотивами. Як і очікувалось, напередодні акції на захист прокуратури встало кілька десятків правоохоронців та представників Нацгвардії у касках та бронежилетах.

«У нас одна проста чітка вимога: припинити політичні репресії припинити виконувати політичні замовлення. Сьогодні ця акція попереджувальна. Схаменіться!" – виголосив під стінами прокуратури керівник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.

На вимоги активістів, до протестуючих вийшло представництво прокуратури Львівської області. Однак на запитання патріотів, за яким фактом були відкриті кримінальні провадження, де докази і чому зі свідками поводяться як з підозрюваними, не було почуто жодної конструктивної відповіді.

Згодом членство Національного Корпусу вирушило до головного управління Національної поліції, де теж розташувались до зубів озброєні правоохоронці.

Там було надано слово екс-бійцю полку АЗОВ Івану Синюті, який зазначив: «На Сході ми не боролись за державу, яка переслідує націоналістів. Націоналісти – це кістяк цієї держави. І за свободу треба боротися, треба відстоювати свої права в усіх органах влади. І ці люди, які тут стоять(ред.,-правоохоронці), свідчить про те, що вони нас бояться. Тільки організувавшись ми зможемо відстояти свої права.

Наступним слово взяв активіст Національного Корпусу Львівщини Микола Зінкевич, у помешканні якого у цю п’ятницю відбулись незаконні обшуки:

«У п'ятницю о 8 годині ранку до моєї домівки прийшли чотири представники так званих правоохоронних органів. У мене вдома була лише моя матір, бо я був на роботі. Вони розбіглись по будинку і шукали самі не знали що. Вони навіть перекинули усі книги які у мене є. Я хочу, щоб ці люди зрозуміли раз і назавжди: нас не залякати і зламати. Ми живемо цією країною, ми нація».

Такі дії влади проти націоналістів є абсолютно безглуздими та ганебними. Нас прагнуть знищити, бо усвідомлюють нашу міць. Нас бояться, і саме тому ховаються за бронежилетами правоохоронних органів. Для можновладців ми є ворогами, однак, чомусь вони не бачать ворогів у сепаратистах, комуністах та олігархах. Варто нагадати хто є хто.

Дякуємо тим, хто нас підтримав:
- ГФ «ПАТРІОТ»;
- УСУ «АТО»;
- СК «ЛЕГІОН»;
- ГО «РОЗВИТОК ГРОМАДИ»;
- УНСО;
- МГО «Сокіл»;
- Правий Сектор;
- ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»;
- та іншим небайдужим громадянам.

Нас не зламати, навіть такими методами! Разом ми сила!

placeholder+image

На Івано-Франківщині відбудуться зустрічі з лідером «Національного Корпусу», першим командиром полку «Азов» Андрієм Білецьким

20 та 21 липня у Івано-Франківську, Калуші й Коломиї відбудуться зустрічі з лідером партії "Національний Корпус", першим...

placeholder+image

Андрій Білецький: Ми – партія дій, а не черговий політпроект на телеекрані

Про це в інтерв’ю на каналі «Херсон+» сказав лідер «Національного Корпусу» Андрій Білецький, відвідавши місто в рамках...

placeholder+image

Анонс: Лідер НК Андрій Білецький сьогодні на телеканалі " NewsOne"

Сьогодні, 18 липня, о 17:10 лідер партії Національний Корпус Андрій Білецький стане гостем програми «Великий вечір» на...

На Івано-Франківщині відбудуться зустрічі з лідером «Національного Корпусу», першим командиром полку «Азов» Андрієм Білецьким

Андрій Білецький: Ми – партія дій, а не черговий політпроект на телеекрані

Анонс: Лідер НК Андрій Білецький сьогодні на телеканалі " NewsOne"

Вітаємо бойових побратимів з ДУК «Правий Сектор»!

Анонс: Олег Петренко буде в ефірі 4 телеканалу

Відбувся п’ятий випуск Школи лідерів імені Аксьона і Хоми

Представники Національного Корпусу Полтави знову долучитись до проекту «Одна Кров»

Андрій Білецький: Корупція у сфері оборони поглинає 30% державних коштів

У Києві відбувся благодійний концерт на підтримку полонених Кремлем українців

Народний депутат Олег Петренко в ефірі politeka.net підбив підсумки політичного сезону

Національний Корпус Львівщини провів акцію на підтримку українських в'язнів Кремля

Анонс: Лідер НК Андрій Білецький сьогодні на телеканалі "ZIK"

"Мова йде про виживання української Нації": Андрій Білецький завітав до Херсону

Андрій Білецький: Хочемо принести в політику характер, чесність та ідейність

"Національний Корпус" та "Національні Дружини" прикрили наркопритон у Покотилівці.

Суд визнав правоту азовського руху в конфлікті з забудовниками на Святошино

Дівчина, яка врятувала від пожежі в таборі «Вікторія» вісьмох дітей, приєдналась до Нацкорпусу

Житомир приєднався до всеукраїнського флешмобу на підтримку в'язнів Кремля