placeholder+image

Акція проти політичних репресій відбулась у Львові

«Стоп політичним репресіям!» – під таким гаслом 7 серпня пройшла акція протесту за участі активістів Національного Корпусу у місті Львові.

Обуренню націоналістичних сил передували незаконні обшуки, що відбулись нещодавно у помешканнях активу Національного Корпусу. Поліція, поняті, перевернуті з ніг на голову домівки активістів та волонтерів, налякані і збентежені батьки та бабусі – це все стало вагомою причиною об’єднатись і вийти на акцію на вулицю та озвучити своє невдоволення та вимоги протесту.

Подія стартувала о 9:30 під стінами прокуратури Львівської області. Біля будівлі зібралось безліч активістів, яких, незважаючи на несприятливу погоду, об’єднала спільна мета – проголосити незмінні вимоги припинити переслідування націоналістів за політичними мотивами. Як і очікувалось, напередодні акції на захист прокуратури встало кілька десятків правоохоронців та представників Нацгвардії у касках та бронежилетах.

«У нас одна проста чітка вимога: припинити політичні репресії припинити виконувати політичні замовлення. Сьогодні ця акція попереджувальна. Схаменіться!" – виголосив під стінами прокуратури керівник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.

На вимоги активістів, до протестуючих вийшло представництво прокуратури Львівської області. Однак на запитання патріотів, за яким фактом були відкриті кримінальні провадження, де докази і чому зі свідками поводяться як з підозрюваними, не було почуто жодної конструктивної відповіді.

Згодом членство Національного Корпусу вирушило до головного управління Національної поліції, де теж розташувались до зубів озброєні правоохоронці.

Там було надано слово екс-бійцю полку АЗОВ Івану Синюті, який зазначив: «На Сході ми не боролись за державу, яка переслідує націоналістів. Націоналісти – це кістяк цієї держави. І за свободу треба боротися, треба відстоювати свої права в усіх органах влади. І ці люди, які тут стоять(ред.,-правоохоронці), свідчить про те, що вони нас бояться. Тільки організувавшись ми зможемо відстояти свої права.

Наступним слово взяв активіст Національного Корпусу Львівщини Микола Зінкевич, у помешканні якого у цю п’ятницю відбулись незаконні обшуки:

«У п'ятницю о 8 годині ранку до моєї домівки прийшли чотири представники так званих правоохоронних органів. У мене вдома була лише моя матір, бо я був на роботі. Вони розбіглись по будинку і шукали самі не знали що. Вони навіть перекинули усі книги які у мене є. Я хочу, щоб ці люди зрозуміли раз і назавжди: нас не залякати і зламати. Ми живемо цією країною, ми нація».

Такі дії влади проти націоналістів є абсолютно безглуздими та ганебними. Нас прагнуть знищити, бо усвідомлюють нашу міць. Нас бояться, і саме тому ховаються за бронежилетами правоохоронних органів. Для можновладців ми є ворогами, однак, чомусь вони не бачать ворогів у сепаратистах, комуністах та олігархах. Варто нагадати хто є хто.

Дякуємо тим, хто нас підтримав:
- ГФ «ПАТРІОТ»;
- УСУ «АТО»;
- СК «ЛЕГІОН»;
- ГО «РОЗВИТОК ГРОМАДИ»;
- УНСО;
- МГО «Сокіл»;
- Правий Сектор;
- ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»;
- та іншим небайдужим громадянам.

Нас не зламати, навіть такими методами! Разом ми сила!

placeholder+image

Андрій Білецький у Харкові

Сьогодні, 18 серпня, Лідер Азовського руху Андрій Білецький відвідав своє рідне місто Харків. Була проведена зустріч із...

placeholder+image

Національний Корпус проти мера-сепаратиста. Відео

...

placeholder+image

Теракти в Іспанії: відсутність національної політики

Українська Держава повинна мати чітку національну політику щодо міграції. Особливо, після хвилі терактів, які...

Андрій Білецький у Харкові

Національний Корпус проти мера-сепаратиста. Відео

Теракти в Іспанії: відсутність національної політики

#ЩОЦЕБУЛО: Чого має нас навчити протистояння КНДР і США?

Національний Корпус продовжує відвідувати всі куточки країни

У Запоріжжі відбудеться урочистий мітинг з нагоди Дня Прапора

У Запоріжжі пройшов мітинг-реквієм за загиблими від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Про «дружбу через одного»

Мітинг-реквієм загиблих українців від підриву ДніпроГЕСу НКВД

Всеукраїнський тур Національного Корпусу набирає обертів

Національний Корпус у боротьбі з рейдерами

У Києві пройшло урочисте відкриття останньої зміни літнього таборування у таборі «Азовець»

Свято річниці Азовського Руху у Харкові

«ДТЕК» або Аксьонов: хто керує містом Добропілля?

Національний Корпус продовжує підкорювати нові міста

«Міцна родина». Дніпро

Підсумки акції Національного Корпусу проти мера Добропілля Аксьонова

Дороги в Україні як «лакмусовий папірець» дієвості влади