placeholder+image

Акція проти політичних репресій відбулась у Львові

«Стоп політичним репресіям!» – під таким гаслом 7 серпня пройшла акція протесту за участі активістів Національного Корпусу у місті Львові.

Обуренню націоналістичних сил передували незаконні обшуки, що відбулись нещодавно у помешканнях активу Національного Корпусу. Поліція, поняті, перевернуті з ніг на голову домівки активістів та волонтерів, налякані і збентежені батьки та бабусі – це все стало вагомою причиною об’єднатись і вийти на акцію на вулицю та озвучити своє невдоволення та вимоги протесту.

Подія стартувала о 9:30 під стінами прокуратури Львівської області. Біля будівлі зібралось безліч активістів, яких, незважаючи на несприятливу погоду, об’єднала спільна мета – проголосити незмінні вимоги припинити переслідування націоналістів за політичними мотивами. Як і очікувалось, напередодні акції на захист прокуратури встало кілька десятків правоохоронців та представників Нацгвардії у касках та бронежилетах.

«У нас одна проста чітка вимога: припинити політичні репресії припинити виконувати політичні замовлення. Сьогодні ця акція попереджувальна. Схаменіться!" – виголосив під стінами прокуратури керівник штабу Національного Корпусу Львівщини Святослав Сірий.

На вимоги активістів, до протестуючих вийшло представництво прокуратури Львівської області. Однак на запитання патріотів, за яким фактом були відкриті кримінальні провадження, де докази і чому зі свідками поводяться як з підозрюваними, не було почуто жодної конструктивної відповіді.

Згодом членство Національного Корпусу вирушило до головного управління Національної поліції, де теж розташувались до зубів озброєні правоохоронці.

Там було надано слово екс-бійцю полку АЗОВ Івану Синюті, який зазначив: «На Сході ми не боролись за державу, яка переслідує націоналістів. Націоналісти – це кістяк цієї держави. І за свободу треба боротися, треба відстоювати свої права в усіх органах влади. І ці люди, які тут стоять(ред.,-правоохоронці), свідчить про те, що вони нас бояться. Тільки організувавшись ми зможемо відстояти свої права.

Наступним слово взяв активіст Національного Корпусу Львівщини Микола Зінкевич, у помешканні якого у цю п’ятницю відбулись незаконні обшуки:

«У п'ятницю о 8 годині ранку до моєї домівки прийшли чотири представники так званих правоохоронних органів. У мене вдома була лише моя матір, бо я був на роботі. Вони розбіглись по будинку і шукали самі не знали що. Вони навіть перекинули усі книги які у мене є. Я хочу, щоб ці люди зрозуміли раз і назавжди: нас не залякати і зламати. Ми живемо цією країною, ми нація».

Такі дії влади проти націоналістів є абсолютно безглуздими та ганебними. Нас прагнуть знищити, бо усвідомлюють нашу міць. Нас бояться, і саме тому ховаються за бронежилетами правоохоронних органів. Для можновладців ми є ворогами, однак, чомусь вони не бачать ворогів у сепаратистах, комуністах та олігархах. Варто нагадати хто є хто.

Дякуємо тим, хто нас підтримав:
- ГФ «ПАТРІОТ»;
- УСУ «АТО»;
- СК «ЛЕГІОН»;
- ГО «РОЗВИТОК ГРОМАДИ»;
- УНСО;
- МГО «Сокіл»;
- Правий Сектор;
- ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих»;
- та іншим небайдужим громадянам.

Нас не зламати, навіть такими методами! Разом ми сила!

placeholder+image

Міжнародна ганьба: Україна не здатна відстояти свою мову на своїй же території

Українська влада заявила про готовність іти на поступки щодо нового закону про освіту. Про це заявила міністр освіти і...

placeholder+image

День захисника України маріупольські військові відсвяткували на турнірі з жиму лежачи

...

placeholder+image

Влада показала протестувальникам, що вона не слухає і не чує, – Олександр Алфьоров

Гість UKRLIFE.TV – Олександр Алфьоров, спікер партії «Національний Корпус». Він розповів про те, як проходить акція...

Міжнародна ганьба: Україна не здатна відстояти свою мову на своїй же території

День захисника України маріупольські військові відсвяткували на турнірі з жиму лежачи

Влада показала протестувальникам, що вона не слухає і не чує, – Олександр Алфьоров

У Києві урочисто відкрили меморіал, присвячений подвигам бійців-добровольців

Петренко: у влади було кілька сценаріїв залежно від розвитку подій 17 жовтня

Національний Корпус на захисті української державності на Буковині

У пам’ять про «Вітуса»

В Харкові відбулось судове засідання у справі трагічної ДТП

Субсидії як інструмент політичного маніпулювання

Пенсійна реформа в Україні: реальність зі світу фантастики

Військово-патріотичний табір «Азовець» запрошує дітей на осінні канікули (з 30 жовтня по 4 листопада)

Рок-концерт для маріупольських військових: Національний Корпус зробив подарунок оборонцям міста на азовському узбережжі. Фотозвіт

Заява Національного Корпусу з приводу подій 19 жовтня 2017 року

Вітаємо спортсмена Спортивного Корпусу Маріуполь з перемогою у професійному бою з ММА

На Луганщині націоналісти затримали посібницю ФСБ РФ

Білецький: голосування щодо недоторканості – не вирішення всіх питань, але добрий початок

Денис Котенко в ефірі «24 каналу» про те, чому Національний Корпус хоче націоналізувати вертолітний майданчик Януковича та про мітинги під ВР у Києві

У Чернівцях відбулося святкування 2-ї річниці Азовського руху